Off si DEF Amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35286

stiu ca e asa cum zici, in mare parte...am vazut caz pe 21, jucator foarte bun in start dar care juca la risc, numai atac...a luat vreo 4-5 sate si cand a inceput un trib sa il catapulteze pe toate satele a renuntat, nu pot sa dau nume, dar din cauza asta iti dau dreptate cand vorbesti de "farmatori"...dar nici nu-i poti baga pe toti in aceeasi oala:)

nu e vorba doar de clacat, unul care e activ si ramane inchis sa zicem ii este lene sa se relocheze si de aia renunta...eu voi juca atata timp cat voi avea unii colegi alaturi, daca renunta multi din ei iti dai seama ca voi renunta si eu...nu satele ma tin pe acest joc, ci prietenii

vorbesti prostii misule, nu din cauza aia a renuntat marian,si nici n-a renuntat asa repede. Mie mi-a dat contul,el personal,la 10 sate. motivul real pentru care s-a lasat e cunoscut doar de cativa,si n-are nicio legatua cu "marele" atac la demolare al unui trib(plin de nubi). si gandeste-te si tu o chestie,daca ar fi fost atat de demolat contu zammolxe pe 21,cum zici tu,crezi ca as fi fost nebun sa mai intru pe el? nu taticu,era in stare perfecta de functionare. drept dovada,de cand l-am preluat,din top 20 n-am picat. asa ca,data viitoare cand ai de gand sa mai zici cate ceva de cineva,mai intereseaza-te si tu inainte sa deschizi gura...
 

DeletedUser40272

1. ma confunzi
2. despre ce marian vorbesti? am zis eu ceva de zammolxe l21?:)
3. la mana fa tu in primul rand ceea ce mi-ai zis la sfarsit
 

DeletedUser35286

fix la asta ma asteptam,sa o dai in SFuri :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. ma confunzi
2. despre ce marian vorbesti? am zis eu ceva de zammolxe l21?:)
3. la mana fa tu in primul rand ceea ce mi-ai zis la sfarsit

Ma.. n-are nimeni treaba cu tine, dar vezi ca jocu' asta te-a cam transformat, uita-te si tu ce ai ajuns, iti dai tu cu parerea, de Marian ? Du-te ma omule si fa si tu cate a facut Marian, crezi ca el e ca tine ? Sa planga toata ziua, ca nu sunt resurse ? Ca altu' de la margine farmeaza mai mult ? El nu foloseste acest forum, ca sa-ti poata da replica, el doar joaca, spre deosebire de altii. Daca vrei sa tac, sa-ti taca si tie gura, daca nu, sa-mi spui ca ma apuc de compus aici, niste chestii care sigur n-o sa-ti placa.
 

DeletedUser40272

IRC- daca ti-am zis ca omu' ca fac minaj ca nu vin resurse din farm inseamna ca ma plang, intelegi ce vrei...dar na'....mersi pentru lectiile de farm pe care mi le-ai dat, datorita tie acum vin resurse, ce sa fac invat de la fiecare cate ceva;) inca o data mersi, faza cu farmul chiar nu o stiam.
ai preferat sa-ti bagi ceva intr-o prietenie, e problema ta...mie imi pare rau.
Am zis ceva de Marian? zi-mi tu unde, daca vrei sa discutam despre skill-urile lui de jucator o putem face, pana pe l24 am crezut ca e cel mai bun jucator de pe .ro, il luam ca exemplu, care a fost coleg cu el pe 24 stie de ce zic asta...sa nu imi zici ca a luat ban pe 24 pentru o greseala de-a lui kikutz...daca tot il bagi in discutii hai sa vorbim de el, ma gaseste pe joc daca vrea sa discute cu mine, sau ii poti da numarul meu de telefon, sa-mi dea "replica".

nu da replici pe forum dar il citeste, s-a simtit cu musca pe caciula cand am zis de un jucator de pe l21? altfel nu inteleg...

Poti spune orice IRC, nu ma deranjeaza, vrei sa-ti zic eu ca-s distrus ca sa iti fac pe plac? daca vrei o fac...toti iti stim stilul tau de a conversa...

bafta !
 

DeletedUser

IRC- daca ti-am zis ca omu' ca fac minaj ca nu vin resurse din farm inseamna ca ma plang, intelegi ce vrei...dar na'....mersi pentru lectiile de farm pe care mi le-ai dat, datorita tie acum vin resurse, ce sa fac invat de la fiecare cate ceva;) inca o data mersi, faza cu farmul chiar nu o stiam.
ai preferat sa-ti bagi ceva intr-o prietenie, e problema ta...mie imi pare rau.
Am zis ceva de Marian? zi-mi tu unde, daca vrei sa discutam despre skill-urile lui de jucator o putem face, pana pe l24 am crezut ca e cel mai bun jucator de pe .ro, il luam ca exemplu, care a fost coleg cu el pe 24 stie de ce zic asta...sa nu imi zici ca a luat ban pe 24 pentru o greseala de-a lui kikutz...daca tot il bagi in discutii hai sa vorbim de el, ma gaseste pe joc daca vrea sa discute cu mine, sau ii poti da numarul meu de telefon, sa-mi dea "replica".

nu da replici pe forum dar il citeste, s-a simtit cu musca pe caciula cand am zis de un jucator de pe l21? altfel nu inteleg...

Poti spune orice IRC, nu ma deranjeaza, vrei sa-ti zic eu ca-s distrus ca sa iti fac pe plac? daca vrei o fac...toti iti stim stilul tau de a conversa...

bafta !


Eu i-am aratat ce ai scris pe forum despre el. Atata timp, cat nu ti-ai bagat nasul unde nu trebuie, n-am avut treaba cu tine, si nu o sa mai am atata timp cat joc acest joc. Dar nici nu o sa tac, stai linistit. Stilul meu de a conversa, e unul foarte normal. Daca am gresit undeva ceva litere, liniute, te rog frumos sa ma ierti. Iti doresc multa bafta, pe L25. Poate iei si tu un trofeu, dinala cu "resurse" dinala cu sate suntem toti satui.:D
 

DeletedUser40272

Eu i-am aratat ce ai scris pe forum despre el. Atata timp, cat nu ti-ai bagat nasul unde nu trebuie, n-am avut treaba cu tine, si nu o sa mai am atata timp cat joc acest joc. Dar nici nu o sa tac, stai linistit. Stilul meu de a conversa, e unul foarte normal. Daca am gresit undeva ceva litere, liniute, te rog frumos sa ma ierti. Iti doresc multa bafta, pe L25. Poate iei si tu un trofeu, dinala cu "resurse" dinala cu sate suntem toti satui.:D

mersi, am 2 trofee de alea :D ti-am zis ca m-ai ajutat cu farmul, vezi poate ma deblochezi pe skype, doar daca consideri ca ai gresit cu ceva, daca nu lasa-ma asa blocat...ti-am zis ca imi pare rau de prietenia noastra, sa nu mai zic de prietena mea, care nu se astepta sa se trezeasca blocata, a inteles ca ai avut ceva cu mine, dar cu ea ce ai avut?:confused:
am gresit cu ceva, recunosc si imi cer scuze pentru aia, vorbim mai multe pe skype/tel daca doresti.
 

DeletedUser8914

xxx

Agresor: Bă Ejti Nebun
Origine: Bă Ejti Nebun (410|436) K44

Număr: 79 42 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 79 42 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: Sweetie
Ţel(direcţie): 001 - MainThing (413|434) K44

Număr: xxxx xxxx 0 0 xxxx 0 0 0 0 xxx xxx 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

:)

Agresor: Bă Ejti Nebun
Origine: Bă Ejti Nebun (410|436) K44

Număr: 0 0 0 0 1 66 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 1 66 0 0 0 0 0 1


Apărător: Sweetie
Ţel(direcţie): 001 - MainThing (413|434) K44

Număr: xxx xxx 0 0 xxx 0 0 0 0 xxx xxx 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


hopa :) ... nesimtirea doare
 

DeletedUser24244

Agresor: kokolyno23
Origine: satul lui kokolyno23 (454|556) K54

Număr: 1080 1000 0 0 0 63 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 1080 1000 0 0 0 63 0 0 0 0 1 0
 

DeletedUser23963

desi e vorba despre mine, nu pot sa ma abtin sa nu postez pe extern :))

aveam si eu ca oamenii 3 atacuri de la niste baieti de gasca, ma hotarasc sa-i fac backtime celui mai aproape de mine, pun totul la punct, calculez cand trebuie sa lansez...

13:15:24:168+
3:28:23
16:43:47:168-
2:05:02
14:38:45:000

abia asteptam sa-i ajunga atacul ca sa pot sa-l las in fundul gol
numai ca intre timp vorbeam cu 206cc, m-am luat cu barfa si...am uitat sa fac dodge :))
rezultatul...

http://ro25.triburile.ro/public_report/3fa06f98a3b3c99e818c7291cf55ed88

cascadorii rasului pe cuvant, sa fiu on, sa am totul calculat sa-i rup capul lu' ala si uit sa scot trupele :)))
noroc ca mai aveam o parte din trupe la farmat si am mai ramas cu ceva (asta ca sa vad si eu partea plina a paharului :D)
 

DeletedUser23963

daca ar sti el ce milimetric a trecut pe langa pierderea intregului atac...
si daca ar mai sti ca am o placere sadica sa-i scot de pe harta pe cei care ma ataca, indiferent daca e vorba de un sat sau de 1000, ar face bine sa se blindeze de pe acum :D
mai devreme sau mai tarziu sosesc ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus