Offtopic L4 - Octombrie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

thor nu ** omule vezi de ochiul tau inainte , te bagi si tu ca si altii in ca,,,fea,,, vezi ca o sa mirosi urat dupa ce iesi si pe urma sper sa ai sapun sa te speli daca nu , o sa ti dau eu niste cloroform sa ti dai cu el pe cap
 

DeletedUser

thor nu ** omule vezi de ochiul tau inainte , te bagi si tu ca si altii in ca,,,fea,,, vezi ca o sa mirosi urat dupa ce iesi si pe urma sper sa ai sapun sa te speli daca nu , o sa ti dau eu niste cloroform sa ti dai cu el pe cap

:)) mor de ras ... sunt curios cat de curajos esti cand nu te ascunzi in spatele monitorului ... sunt convins ca nici n-ai curajul sa iesi pe strada de frica sa nu te calce vreo masina

geniule, vino-ti in fire ! nu e cazul sa jignesti pe toata lumea cand ti se trezesc tie neuronii din hibernare ... hai sa incercam un exercitiu simplu: iesi pe terasa, trage o gura de aer, mai trage inca una si apoi da-ti doua palmi ... in caz ca inca ai aere de vedeta repeta procedura pana cand aterizezi pe pamant
 

DeletedUser

thor nu ** omule vezi de ochiul tau inainte , te bagi si tu ca si altii in ca,,,fea,,, vezi ca o sa mirosi urat dupa ce iesi si pe urma sper sa ai sapun sa te speli daca nu , o sa ti dau eu niste cloroform sa ti dai cu el pe cap

mafia ...la cata cultura ai ,ce sa zic doar vorbele urate au mai ramas de tine !:D
 

DeletedUser

:)) mor de ras ... sunt curios cat de curajos esti cand nu te ascunzi in spatele monitorului ... sunt convins ca nici n-ai curajul sa iesi pe strada de frica sa nu te calce vreo masina

geniule, vino-ti in fire ! nu e cazul sa jignesti pe toata lumea cand ti se trezesc tie neuronii din hibernare ... hai sa incercam un exercitiu simplu: iesi pe terasa, trage o gura de aer, mai trage inca una si apoi da-ti doua palmi ... in caz ca inca ai aere de vedeta repeta procedura pana cand aterizezi pe pamant

da cam asa o fi daca zici tu, da tot aere de vedeta am, ce sa i faci asta e, de, ce vrei, daca jucai pe 4 vedeam noi ce si cum, dar asa, se mai intampla, ps, vezi ca ies din casa, din gand in gand

mafia ...la cata cultura ai ,ce sa zic doar vorbele urate au mai ramas de tine !:D

ti se pare, o sa dai piept cu mine in curand nu ti fa griji, discutam noi, doar un mic detaliu, vezi cine e pe k53 nr 1 si ce mai zice in paranteza la jucatorul ala, ca sa te un pic cu freaza de perete
 

DeletedUser

Text original Thor68 Vezi discuţiile
mafia ...la cata cultura ai ,ce sa zic doar vorbele urate au mai ramas de tine !
ti se pare, o sa dai piept cu mine in curand nu ti fa griji, discutam noi, doar un mic detaliu, vezi cine e pe k53 nr 1 si ce mai zice in paranteza la jucatorul ala, ca sa te un pic cu freaza de perete

__________________

mafia tu de cand te stiu ai fost milog ,ai cersit conturi ma mir ca ai facut "rost " de altul cum ai reusit sa-l pacalesti .....oricum te astept daca mai reusesti !:eek:
 

DeletedUser

__________________

mafia tu de cand te stiu ai fost milog ,ai cersit conturi ma mir ca ai facut "rost " de altul cum ai reusit sa-l pacalesti .....oricum te astept daca mai reusesti !:eek:

nu am cersit nimic, doar ca , valoarea isi spune cuvantul :D:D:D uita te in decembrie cate puncte avea, 800k nu mi se pare asa mult, dar in fine, sa fie ca tine, sorinica sper ca esti la dusmani ca de nu.....pacat:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu am cersit nimic, doar ca , valoarea isi spune cuvantul :D:D:D uita te in decembrie cate puncte avea, 800k nu mi se pare asa mult, dar in fine, sa fie ca tine, sorinica sper ca esti la dusmani ca de nu.....pacat:D:D

vorbesti de valoare ...............mai bine ai tacea ,ai primit conturi pe care le-ai distrus !din lipsa de experienta !hai sa terminam cu subiectul ca oricum numai gura este de tine ,indiferent cate conturi vei schimba interiorul ramane acelasi !
 

DeletedUser

vorbesti de valoare ...............mai bine ai tacea ,ai primit conturi pe care le-ai distrus !din lipsa de experienta !hai sa terminam cu subiectul ca oricum numai gura este de tine ,indiferent cate conturi vei schimba interiorul ramane acelasi !



lipsa de experienta a? haaaaaaaaaaaa :D:D:D sa moara........nu zic cine ca mi iau ban, da stii tu cine, se intelege, sa stii ca unii chiar te cred, aia care nu stiu :D:D
sorinica, pai zi macar tribul din care esti
 

DeletedUser5970

nu am cersit nimic, doar ca , valoarea isi spune cuvantul :D:D:D uita te in decembrie cate puncte avea, 800k nu mi se pare asa mult, dar in fine, sa fie ca tine, sorinica sper ca esti la dusmani ca de nu.....pacat:D:D

Mafia ce ar fi sa ne povestesti si noua cum a revenit pentru o saptamana adevaratul proprietar al contului burgo si tu ai facut tusa tot timpul acela, implorand mai marii sefi din Armada sa te ajute ?
 

DeletedUser

Mafia ce ar fi sa ne povestesti si noua cum a revenit pentru o saptamana adevaratul proprietar al contului burgo si tu ai facut tusa tot timpul acela, implorand mai marii sefi din Armada sa te ajute ?


heeeeeeeeeeee ce micut esti gostule :D:D:D nici nu stii ce surprize o sa ai , dureaza, dar, vin si dupa tine nu ti fa griji, poate o sa scada pretul nobililor
 

DeletedUser

as sta sa mai spun povesti de adormit copilasii dar joc si pe . net si nu prea mai imi vine sa pierd timpul pe aici, nu de alta da, chiar mor de ras cand va vad ca vorbiti asa pe deasupra si fara sa stiti, dar in fine, nobili sa fie si pentru voi ca in rest ne descurcam
 

DeletedUser4257

salut.
burga...dar esti sarac cu duhul de tot!!!
ia si traieste-ti viata...sa nu crezi ca impresionezi pe cineva ca tu innobilezi pe x sau pe y.Amenintarile de aces gen au loc doar din partea unor oameni care nu au ce demonstra nimic in rl si isi gasesc o "revansa" in joc.
Felicitari master pt acele poze, intalniri...consider acest lucru mai important si e de apreciat.
Burga...eu cred ca "sorinica" este coleg de trib cu mult sprijin la tine...fii mai atent ca pari o femela isterica!
nu faci nimic fara sprijinul din armada!!!....si asa mai joci doar fiindca l4 nu prea mai are jucatori ca de altfel erai de mult disparut de pe l4
 

DeletedUser

asa o fi geo daca zici tu, dar, sa ziceti mersi ca o las mai moale acum ca joc pe . net si ca nu prea mai sunt nobili ca altfel statea vorba, nu vorbi de real life sau altele ca nu stii baiatu, cat de sprijin, nici de asta nu vorbi, nu mai e vorba de un jucator sau 2 , daca stii cum se joaca la acest nivel iti dai seama ca ai vorbit baliverne, oricum, jucatori sunt doar ca trebuie sa trecem peste ei ca sa ajungem acolo unde trebuie, in k91 92 93 pentru mine, asta e inceputul, apoi, mai vedem
 

DeletedUser

fara suparare, mafia, dar tu chiar crezi ceea ce ai scris aici????!!!:|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus