OLDTKLvs.-SPQR-VS.SPQA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25698

cei faca SPQR asta , ati loat niste sate in mijloc inmediat o sa le recuperam deja stiu ce kyng stule cere sprijin incontinuu

Ati luat satul ala? inca sunt acolo si va toc atacul :D si apararea :D ca unii ataca si cu spade mai nou. o sa postez niste rapoarte haioase aici sa rada lumea 20 de voi ;)
 

DeletedUser17854

Sa il mai adaugam si pe notplok ala care se crede bazat daca tine cate 100 k in sat? =)) saracul n-a auzit ca satele de acest gen sunt specialitatea casei pentru mine :))))
 

DeletedUser

:)) ce sa faca kyng style , deja am vazut cum ceri sprijin incontinuu =)) recunosc neati loat ceva sat dar si noi vam loat pe k 32 sunt pe locu 2 :)) am urcat de pe locul 4 pe locu 2 , si voi care va laudati ca ne eliminati :));)
 

DeletedUser

nu era -SPQR- cei care ne facea slabi , nu erau -SPQR- cei care cnad erau taberele militare le puneau numele '' slabi astia din OLDTKL '' =)))
 

DeletedUser17854

pai si s-au schimbat datele problemei de atunci pana acum? :))

eu nu cred :D

tot slabi ati ramas ! :))
 

DeletedUser25698

:)) ce sa faca kyng style , deja am vazut cum ceri sprijin incontinuu =)) recunosc neati loat ceva sat dar si noi vam loat pe k 32 sunt pe locu 2 :)) am urcat de pe locul 4 pe locu 2 , si voi care va laudati ca ne eliminati :));)

ai vazut cum cer sprijin pentru ca asta era intentia mea fiule,cand am vazut ca nu mai atacati satul meu blindat i-am trimis doua mesaje lui ariciu furios fiind sigur ca el va trimite mesajele mai departe :D si ati inceput sa dati iar ca nebunii si totusi v-ati lipit de zid inca odata:D

acum ca v-am lasat fara atac,sa va vad cum recuperati urmatoarele sate pe care le vom cuceri in zona :p

multa bafta in continuare ati luat o mare teapa de la mine :D
 

DeletedUser17854

Scrie-i o scrisoare lui Mos Craciun, si explica-i treaba asta :)) Poate ai noroc si te baga in seama, desi Mos Craciun e om serios, nici el nu crede ca asa ceva este posibil, sa ne invingeti voi :)))
 

DeletedUser25698

Vedeti ca am luat deja al doilea sat acolo sus,incepe distractia baieti :D

si am numai 12 atacuri pe el pentru ca dupa cum v-am zis mai sus planul meu a functionat foarte bine si v-am tocat atacul :D

acum sa paziti satele din care ati atacat ca le-am notat pe toate :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

taci king, ca esti prea fricos sa faci ceva...asa ca lauda de sine...nu miroase bine !!!
 

DeletedUser17854

El e prea fricos sa faca ceva? Sau voua va tremura chiloteii de tot incercati tot felul de strambe ca sa incepem si noi razboiul cu BURN? :)))

Sunteti jalnici :)
 

DeletedUser

:)))A) OLDTKL domineaza 3 continente acolo chiar ca nu aveti nici o sansa , nui nimic ne extindem pe alta parte a k 32
 

DeletedUser25698

:)))A) OLDTKL domineaza 3 continente acolo chiar ca nu aveti nici o sansa , nui nimic ne extindem pe alta parte a k 32

3 continente si v-ati aliat cu toata harta,in afara de noi nu aveti razboi cu nici un trib,in locul vostru nici nu as mai vorbi.tot sprijinu din cele 3 continente l-ati trimis la granita si tot degeaba,daca v-am spart granita si am ajuns mai sus va spun eu ca nu mai aveti ce sa faceti :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus