|ONLY| vs B.E.

  • Autor subiect thostelistu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul [Ally]|ONLY|[/ally] declara oficial razboi tribului [ally]B.E.[/ally]

Cauzele razboiului: Invitarea de jucatori de la noi, inclusiv pe mine, le-am dat termen sa retraga nu m-au ascultat. Sa fie de bine!
 

DeletedUser13067

:eek: Deja?!
Vream sa vedem rapoartele. Si statisticile razboiului :rolleyes:
 

DeletedUser

nu va dati cu pararea cand se va termina perioada de protectie o sa vedeti si rapoarte!
 

DeletedUser

Hmmm... foarte frumos... Cum exprima aceasta dorinta a unor jucatori / triburi: Attention Whore... Same for this kids ! :)
 

DeletedUser

nici nu a aparut primul lancier . Dar asta e , astia vor razboi . Stiti cum se zice, razboiul exista de cand a creeat Dumnezeu Pamantul =) asa si aici .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

suntem mici mai dar totusi asa ceva nu se face sa inviti intemeietorul si le spun sa retraga si fac pe smecherii nu ne temem de ei am jucatori expermentati de pe lumea 5 am un jucator din top 15 pe l5 si nu ma tem de ei oricum sper sa facem o figura cat m-ai frumoasa pe aceasta lume!
 

DeletedUser

Chiar sunt curios cand v-a fi prima cucerire intre cele 2 tabere? :confused::confused: Eu sunt de parere ca ambele tabere vor avea pierderi (ca si DFA)... fiind inobilati de altii ! :)
 

DeletedUser

Asa maaa =)) fiti rai...cand trece pacea sa dati rapoarte si statistici aici =))...

ISeeNoobs


Eu zic ca ambele triburi or sa dispara inainte sa se termine pacea :D
 

DeletedUser

:eek: Auleu deja . Dar cu ce se bat astea ? Cu paladini sau cu ce :confused: .
 

DeletedUser13067

hai mai sunt cateva zile si veti reusi...
va trimit sprijin?
:))
 

DeletedUser6637

in momentul de fata intradevar e o decizie ciudata ....sunt 2 triburi care nu conteaza in momentul asta ..... e mai mult un orgoliu personal al lui thor acest razboi pentru faptul ca dupa un schimb de mesaje pe privat cei din tribul respectiv au incercat sa recruteze de la noi ...

Una peste alta e devreme vom vedea ce ne aduce viitorul ..... !
 

DeletedUser

Dar sati ma asa ca nu se pot ataca pana peste 5 zile , Poate pana atuni fac un sat Full de atac ( 3 toporasi si 3 lancieri si poate 2 Luptatori cu spada ) asa se pot nimici forate usor inamici :D .
 

DeletedUser

mi-am batut joc de tine ? te-am insultat ? doar am spun un adevar ... tu iti bagi joc de tine prin acest "razboi" :))

daca eu am considerat ca este necesar acest razboi ce treaba ai tu? cine tia spus sa imi dai tu mie sfaturi eu unul nu te-am angajat!!!
 

DeletedUser6637

Sunt momente in care trebuie sa lasi capul jos si sa demonstrezi .... o sa incercam sa demonstram ca avem un cuvant de spus pe L10 desi nu suntem in top 20 la triburi cu 200 membri ..... cred ca se poate inchide topicul temporar ...cel putin pana cand apar rapoartele (desi sunt de parere ca nu va fi cazul )
 

DeletedUser9103

ce razboi interesant. Aveti macar toti paladin? Sa fie cat de cat echilibrata lupat :))
 

DeletedUser

Deocamdata se poarta doar razboiul la rece. Ca si cum ai fuma o tigara fara sa ai foc.
 

DeletedUser6637

Cand expira cele 5 zile poti sa adaugi si tribul din care fac parte la dusmani si as dori sa ii invit pe cei care mai doresc sa ajute jucatorii pseudotribului din care face parte thostelistu sa se alinieze la marginea hartii.

scuza-ma imi scapa ceva ....tu cine esti ?
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
daca pe unii ii inteleg ca aduc remarci rautacioase la adresa multora (ex: batidax , iseenoobs - oameni care nu is de ieri pe aici ) tu ??

Am mai zis-o si mai sus ..... inca e devreme , faptul ca ThoStelistul e mai entuziast .... ma rog topicul nu isi avea rostul de prima data .....

Dar daca nu il deschidea unde mai spamati si va dadeati mari cunoscatori ??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus