|ONLY| vs B.E.

  • Autor subiect thostelistu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

scuza-ma imi scapa ceva ....tu cine esti ? daca pe unii ii inteleg ca aduc remarci rautacioase la adresa multora (ex: batidax , iseenoobs - oameni care nu is de ieri pe aici ) tu ??

Am mai zis-o si mai sus ..... inca e devreme , faptul ca ThoStelistul e mai entuziast .... ma rog topicul nu isi avea rostul de prima data .....

Dar daca nu il deschidea unde mai spamati si va dadeati mari cunoscatori ??

:D:D:D gaseam noi un loc de spam. :D:D:D
 

DeletedUser

tema unde se incalca regulile forumului.
thostelistu are dreptul sa declare razboi, sa isi faca propaganda.
Dumneavoastra nu aveti dreptul sa va jigniti, sa faceti comentarii rautacioase cu privire la nivelul de cultura
si ca sa fie clar si sa nu existe comentarii: cei care au jignit si au incalcat regulile au primit avertismentele
@ horor stiu sa citesc nu iti face griji
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

multumesc pt ajutor Sexy-Sadik si imi pare rau ca i-am jignit pe uni

am si eu momente tensionate sper sa ma iertati dar totusi

nu inteleg dc tribul meu nu are nici o sansa dc doar tribul vostru sa aibe? asa am considerat eu si decizia imi apartine ...

Sper sa ma intelegeti
 

DeletedUser

:))))sa declari razboi cand tu nici nu ai paladin...noob mai ceva de cum is eu...si asta e grav
 

DeletedUser

topicul asta e facut in asa fel incat sa faca publicitate tribului |ONLY|,de razboi nici nu poate fi vorba :cool:
 

DeletedUser

neuronu iti spune si numele:)) la singular

gygypytok

de unde stii tu ca eu nu am paladin? ei uite ca am

NU vreau sa fac publicitate nici unui trib vrau doar sa anunt primul Razboi pe aceasta lume
 

DeletedUser

cei care sunteti socati imi pare sincer rau dar eu nu va platesc spitalizarea

chiar daca ramaneti traumatizati pe viata nu imi pasa.

Stiu ca incercati sa ma provocati deja am primit 1 avertizment astazi poate o sa m-ai primesc unul dar eu nu va las sa va bateti joc de mine
 

DeletedUser

rhadookoo nu vreau sa ma cert si cu tine...... suntem aliati pe l5 si esti jucator bun....
 

DeletedUser

cei care sunteti socati imi pare sincer rau dar eu nu va platesc spitalizarea

chiar daca ramaneti traumatizati pe viata nu imi pasa.

Stiu ca incercati sa ma provocati deja am primit 1 avertizment astazi poate o sa m-ai primesc unul dar eu nu va las sa va bateti joc de mine

n`am nevoie de spitalizare, ca am de jucat :) ...
si pastreaza avertismentele pentru tine ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus