OtV, Realitatea L2, etc.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Lumea asta tampita incepe sa ma plictiseasca pe zi ce trece,sa dus drequ toata distractia de alta data...Mai bine dau stergere cont, si incep odata la 3 luni tot pe alta lume sa simt si eu ca joc, pana nu se baga toti "politicieni" in seama sa imi strice distractia!Mai bine ma injura 20 de ratati care sunt in patratul meu de 15*15 pentru ca ii farmez ,decat sa aud zi de zi aiureala voastra!Uni dintre voi chiar sunteti patetici!

Pentru DD-Cu ce moderator de talk-show crezi ca te asemeni mai bine?Radu Moraru(Nasul`)sau Robert Turcescu(100%)?
Sau mai bine, ce zici de Andreea Esca?
 

DeletedUser

Lumea asta tampita incepe sa ma plictiseasca pe zi ce trece,sa dus drequ toata distractia de alta data...Mai bine dau stergere cont, si incep odata la 3 luni tot pe alta lume sa simt si eu ca joc, pana nu se baga toti "politicieni" in seama sa imi strice distractia!Mai bine ma injura 20 de ratati care sunt in patratul meu de 15*15 pentru ca ii farmez ,decat sa aud zi de zi aiureala voastra!Uni dintre voi chiar sunteti patetici!

Pentru DD-Cu ce moderator de talk-show crezi ca te asemeni mai bine?Radu Moraru(Nasul`)sau Robert Turcescu(100%)?
Sau mai bine, ce zici de Andreea Esca?

de ce esti rau :) ... e un inceput pt. fiecare (chiar daca e virtual) ... si rezultatele sunt promitatoare

DD ... asteptam "barfe" despe Ew si ... cei multi -care nu mai vor sa fie EW !!! :p
 

DeletedUser

cind or sa fie stiri noi aici pe topic ,or sa fie vechi deja pe L2
 

DeletedUser1647

Dane, baga si tu un ochi pe l2 si dupa o sa ai ceva stiri noi de bagat pe aici :)
 

DeletedUser4901

uite o stire pentru cunostinta ta DD....in noaptea aceasta hell a fuzionat cu gt...noul trib se numeste Ceeee? si academia Ceee? acesta e un nume provizoriu pana decidem noul nume...asta e calda fratilor=))
 

DeletedUser

Voi incerca sa realizez un foileton cu elemente de interes care au marcat cumva 'istoria' L2 si care se pot incadra in tema topicului.

...

Nu inteleg de ce confunzi stanga cu dreapta, una dintre cele mai mari reusite reusite strategice ale L2 cu o poveste de dragoste, pe adam cu eva si pe sarpe cu marul in cauza.

Acum ca vin sarbatorile poti sa torni un pahar de vin, sa te simti bine si sa povestesti si de cuplul numarul

3. DD & pepito1

poate esti mult mai bine informat pe tema asta !!!
 

DeletedUser12305

:) noul trib creat prin fuziunea este in spiritul sarbatorilor, sau permanent?:D
 

DeletedUser12305

adevarul ca de sarbatori ce este mai frumos decat sa iti ataci vecinii?
in loc sa stau la masa cu prietenii si familia, sa depan amintiri, eu stau pe net :)
interesant :D .. dar not gonna happen'
 

DeletedUser

Cum crede-ti voi,eu dau permisie l;a paladin..si la anumiti soldati.
 

DeletedUser

de sarbatori or sa fie doar zile de instructie =)) poate asa or sa fie si ei mai pregatiti cind vor incepe focurile din nou :)
 

DeletedUser1647

de sarbatori or sa fie doar zile de instructie =)) poate asa or sa fie si ei mai pregatiti cind vor incepe focurile din nou :)

De sarbatori mergem la instructie de vanatoare.
Ca dupa sarbatori mergem la vanatoare de ciori. :cool:

Sper sa mai gasim ciori si dupa sarbatori.... :( sa nu fie mancate chiar toate la Craciun.. :D
 

DeletedUser

pentru caterinca:
sperai sa incep cu rubrica " Traseism si interes <politic> in L2', acolo unde esti campion?
 

DeletedUser

De sarbatori mergem la instructie de vanatoare.
Ca dupa sarbatori mergem la vanatoare de ciori. :cool:

Sper sa mai gasim ciori si dupa sarbatori.... :( sa nu fie mancate chiar toate la Craciun.. :D

esti penibil !
esti josnic !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar daca e otv ,nu cred ca trebuie sa ajungeti la asemenea replici :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus