[OUT] vs. TRY, TRY* si TRY-A

  • Autor subiect DeletedUser12768
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

in locul tau nu as mai iesi pe extern,aveti doar 2 razboaie ,ar fi culmea sa nu aveti statistici bune,daca ati fi inconjurati de razboaie nu cred ca ati mai avea statistici asa bune,asa ca nu te lauda ,ca nu prea ai cu ce

Tu cine esti pe Lumea 13? Sau iti e ruzine sa spui?

Si cine are mai mult de 2, maxim 3 razboaie?
 

DeletedUser

dar voi ce ati demonstrat in joc? in afara ca v-ati schimat numele de 20 de ori altceva nu ati realizat pe lumea asta, sunteti zero barat

Noi arata cine suntem si pe joc si pe forumul extern. Tu? Suntem deocamdata tribul de pe locul 2 cu 60 membri. Suntem ofensivi, agresivi pe joc. Si nu ne este rusine sa iesim cu numele de joc pe extern. De tine nu am auzit.
 

DeletedUser

dar voi ce ati demonstrat in joc? in afara ca v-ati schimat numele de 20 de ori altceva nu ati realizat pe lumea asta, sunteti zero barat

Pana acum nu am demonstrat nimic,doar granita cu TRY se duce in sus spre k14 acolo unde va plac voua satucele mici,mici,mici...
Nu inteleg de ce unul ca tine iese pe extern si are guritza mare,cand tu esti doar un....
Ce inseamna a realiza ptr tine ceva pe o lume?...Sa cuceresti sate barbare????
 

DeletedUser

dar voi ce ati demonstrat in joc? in afara ca v-ati schimat numele de 20 de ori altceva nu ati realizat pe lumea asta, sunteti zero barat

Draga bamse (care oi fi tu) cei din OUT isi pot schimba numele si de 1000 de ori, statistica nu s-a schimbat orice nume ar fi avut ei, jucatorii raman aceiasi.Alt motiv nu ai gasit sa te bagi in seama?:confused:
 

DeletedUser

Daca tot intrebati ( SI VA FACETI CA NU STITI), TRY are mai mult de 3 razboaie... si de vre-un an tot dispare de pe harta...
Sunteti tari... foarte tari!
 

DeletedUser28165

Daca tot intrebati ( SI VA FACETI CA NU STITI), TRY are mai mult de 3 razboaie... si de vre-un an tot dispare de pe harta...
Sunteti tari... foarte tari!


nu v-a bagat nimeni in atatea razboaie , voi le-ati cautat.
Nu va mai plangeti atat , sunt consecintele atitudinii voastre. :)
 

DeletedUser

Radu' e greu sa dezbini un trib de calibrul TRY. nu se poate ca in cateva luni sa fie gata. doar daca se destrama. insa usor usor tot pica. Daca n-ar fi razboiul cu voi multi jucatori cred ca s-ar plictisi. Sunteti cunoscuti.Felicitari :)
 

DeletedUser

radu...am o rugaminte...ia-ti colegii si duce-ti-va in austria...si ramanetzi acolo..k jucatori de genu azi k tine,maine k adversarul,poimaine iar k tine,dupa 3 zile la alt adversar...nu faci treaba...
 

DeletedUser28540

1 la mana-Deci astia doi viteji bamsblablabla si nisblablabla nu stiu dupa ce iesiti pe externa atat timp cat pe harta nu apareti sub acest nik, macar aveti bunul simt si postativa numele sa stie lumea cine vorbeste (asta daca aveti cei 7 ani de acasa);).
2 la mana- cred ca mai zero barat esti tu decat cei care isi schimba numele de 3 ori pe zi si odata in cursul nopti...cat despre ce au realizat...nimic mai mult decat ca v-au subjugat (uite ca si rimeaza:D)
3 la mana- Orice conducere care stie cat de cat jocul este constienta ca mai mult de 2 razboaie e greu sa le porti, exceptie fac triburile care au mai multe K-uri dominante (exemplu BB), problema aici nu e a celor cu care poarta viteji din TRy razboaie...drept dovada mesajul de ramas bun al unui reprezentant din Troy;)

nici tu nu ai bunul simt sa iti spui numele adevarat
 

DeletedUser

nici tu nu ai bunul simt sa iti spui numele adevarat



gabi04
Puncte: 200.514
Rang: 901
Inamici învinşi: 7.602.420 (612.)
Trib: =DMC=
Pfff...cauta frate pe L13 nu pe luna;) sau vrei numele meu real?:eek:

Deci cand te-ai decis sa postezi afirmatia asta ai demonstarat cat de paralel esti tu cu L13...Hai noroc si multa bafta pe lumile care joci...asta daca joci triburile.

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

radu...am o rugaminte...ia-ti colegii si duce-ti-va in austria...si ramanetzi acolo..k jucatori de genu azi k tine,maine k adversarul,poimaine iar k tine,dupa 3 zile la alt adversar...nu faci treaba...

pai cine-i cheama daca nu voi?
apropo- jocul asta este pe "dezbinate"?
 

DeletedUser

din cate se vede...dezbinare cam e la voi in trib...si presupun k stii si motivele pt care a asa,nu????
 

DeletedUser29175

Nu ma obliga sa pun pe extern discutii de pe mess sau de pe skype in care oameni (importanti) de la voi isi negociau venirea la noi. Am promis ca discutiile acelea nu ajung publice...si nu o voi face.
Indiferent de veniri, reveniri, decizii si discutii - un lucru este cert: pacat de unii dintre oamenii cu obraz de la voi si pacat si de cei care chiar daca iau sau pierd sate o fac intr-un mod amuzant, fara jigniri si ironii, cel mult un umor fin si acceptabil care da savoare jocului.

Stii ce am observat? Pana sa te intorci din excursie (felicitari!) nu existau decat discutii civilizate pe aici, ne bateam dar purtam discutii civilizate.

Pacat...
 

DeletedUser

Am auzit ca exista in Romania niste partii de sky de unde se poate pleca la -23 de grade si se poate ajunge jos dupa un parcurs de 15 km....Acolo jos cica ar exista vin fiert si ceva hamburgeri....nu vrei sa te duci sa cauti partia asta si dupa ce o gasesti sa revii pe aici?

Nu de altceva - dar e vorba de lumea reala - aia care itzi place tzie atat de mult de ceva timp incoace....:D

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cata rautate mai poate fi...de 5 zile numai va tachinati.E UN JOC.omu a decis sa se retraga si sa si vada de viata lui BRAVO.cel mai bun lucru pe care l putea face.
daca pt unii satele astea inseamna asa mult...sorry dar aveti o boala.ori sa fie altceva???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

[OUT] voi aveti noroc ca TRY-ul se destrama din cauza jucatorilor care se cearta intre ei si din cauza lipsei toatele de comunicare , ca altfel TRY ducea mult acest razboi .... , app voi ar trebui sa luati in considerare ca mai avem razboi si cu =DMC= asa ca .....
 

DeletedUser29175

[OUT] voi aveti noroc ca TRY-ul se destrama din cauza jucatorilor care se cearta intre ei si din cauza lipsei toatele de comunicare , ca altfel TRY ducea mult acest razboi .... , app voi ar trebui sa luati in considerare ca mai avem razboi si cu =DMC= asa ca .....

si noi mai avem un razboi... cu Regal
iar remarca este ... hmm...un pic din alt film...intelegeam daca eram o gramada de fraieri pe locul 500 la atacatori.....insa avem 4 atacatori in primii 20 (atentie, toti 4 la granita cu TRY) si comunicam f bine intre noi.
unde-i norocul aici?

mergand pe logica ta, am putea sa spunem ca si TRY putea sa considere ca are noroc, cu toate schimbarile petrecute la noi - insa nu despre asta este vorba aici (si nici despre faptul ca TRY are academie si noi nu sau ca [OUT] sunt 63 de oameni si TRY cu academia sunt in total 212)

asupra unui aspect insa iti dau dreptate, comunicam foarte bine intre noi, si asta este meritul nostru, nu are nimic de-a face cu situatia TRY
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26763

Nu ma obliga sa pun pe extern discutii de pe mess sau de pe skype in care oameni (importanti) de la voi isi negociau venirea la noi. Am promis ca discutiile acelea nu ajung publice...si nu o voi face.
Indiferent de veniri, reveniri, decizii si discutii - un lucru este cert: pacat de unii dintre oamenii cu obraz de la voi si pacat si de cei care chiar daca iau sau pierd sate o fac intr-un mod amuzant, fara jigniri si ironii, cel mult un umor fin si acceptabil care da savoare jocului.

Stii ce am observat? Pana sa te intorci din excursie (felicitari!) nu existau decat discutii civilizate pe aici, ne bateam dar purtam discutii civilizate.

Pacat...

te rog :) sa le pui!
 

DeletedUser

Nu ii mai baga in seama.Aici e greseala noastra,ne lasam prea usor dezbinati.Si voi de ce nu i-ati acceptat pe cei care isi negociau venirea?:D TRY are de fapt 4 razboaie si este inconjurat din toate partile.Singurii care duc acest razboi cu onoare sunt cei din [OUT] si ii felicit pentru asta.Nu e vina lor ca noi ne impacientam la orice rautate.Bafta TRY!:tare:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus