Pace neoficiala de sarbatori pe L7

Doriti ca tribul din care faceti parte sa incheie un PNA global?

  • Da

    Voturi: 69 67,6%
  • Nu

    Voturi: 21 20,6%
  • Chiar daca se incheie, fac ce vreau :)

    Voturi: 12 11,8%

  • Total votanți
    102
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sustin si eu PNA-ul global pe perioada sarbatorilor de iarna, mai exact de luni 22 dec pana duminica 4 ian inclusiv.

Indiferent de ce vor face aliatii/dusmanii nostrii noi vom respecta acest PNA.
Imi pare rau sa va dezamagesc (pe unii) dar familia si sanatatea au intaietate. Ar trebui sa procedati si voi la fel... satele nu fug nicaieri...

Play fair, have fun ;)
 

DeletedUser13868

Ţin sa te anunţ că tribul TDL nu vor avea aceiaşi perioadă de pna(pentru sărbatorii)
 

DeletedUser

O, da, unii isi vor petrece Craciunul in fata calculatorului....cata fericire....cat spirit de sarbatoare....ce viata sociala activa....

Apropo, daca va fi setata din server pacea de craciun, ce faceti, tot atacati? Poate-poate prindeti un bug sa cuceriti ceva?

A, de fapt, stai, voi o sa aveti pace de...Boboteaza poate? Ok, n-o sa aiba altii atunci. Vom fi chit :D:D
 

DeletedUser13868

ai inţeles greşit nu am zis ca noi nu vom face o perioadă pna de sarbatori dar o perioadă mai scurtă
 

DeletedUser

ai inţeles greşit nu am zis ca noi nu vom face o perioadă pna de sarbatori dar o perioadă mai scurtă

Templar-assassin - Yahoo Messenger a spus:
Lumea 7 - Templar-Assassin - ..::Ad1tz4 ::..: 24 25 26 19 30 1
Lumea 7 - Templar-Assassin - ..::Ad1tz4 ::..: va fii pna din partea tribul tdl

Zilele alea precis vor fi oprite serverele (ca si anul trecut) asa ca nu prea vad ce PNA faceti voi...

Inainte de Craciun cu 2-3 zile lumea are de lucru, pregatiri & stuff... intre Craciun si Anul Nou, mai exact 27 si 28 multi vor fii plecati in concediu... in 2 ian inca lumea e libera si nu sosesc acasa, poate prin 3 seara... deci... care sunt zilele in care ati declarat voi PNA pentru ca eu unul nu vad nici una.

Oricum, esti invitatul meu sa luati sate in zilele alea, si asa aveti experienta la acest gen de innobilari.
 

DeletedUser

ar fi bine sa fie ca anul trecut , numai la triburile ma gandesc eu de craciun si revelion :))
 

DeletedUser

24 si 25 maxim ...in rest nu ......tineti minte ca nici de sarbatorile pascale nu a fost niciun P.N.A. global :)
 

DeletedUser8914

ree

is curios daca va fii cineva pe server in data de 31 decembrie , ora 23:59 pentru ca ne ura la multi ani in noul an:))
 

DeletedUser13868

xvanish am si eu o intrebare , mi-ai cerut voie sa postezi discutia noastra aici ?daca nuti convine e problema ta , oki atuncea TDL EOG nu vor avea deloc pna de sarbatori , daca vor fii jucatori care nu vor avea alta ocupatie sa se atace
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

xvanish am si eu o intrebare , mi-ai cerut voie sa postezi discutia noastra aici ?daca nuti convine e problema ta , oki atuncea TDL EOG nu vor avea deloc pna de sarbatori , daca vor fii jucatori care nu vor avea alta ocupatie sa se atace

Pe zi ce trece ma uimesti tot mai mult... ajung la concluzia ca iti lipseste ceva...

De fiecare data cand dai cu bata in balta si iti atrage cineva atentia sari in sus si faci pe victima. Ti-am mai spus: gandeste inainte de a face o afirmatie si... grow up.

Ontopic:

Sarbatorile Pascale sunt diferite fata de cele de iarna... eu asa stiu ca anul trecut nu au mers triburile...

O sa incerc sa va urez eu LMA 2009 de pe mobil :D Asta daca nu cumva vor fi probleme iar cu retelele...
 

DeletedUser13868

Cum zici tu sa stii ca intre cele 2 nu vor fii o clipa de pna
 

DeletedUser

Cum zici tu sa stii ca intre cele 2 nu vor fii o clipa de pna

Si te miri ca iti fac peri albi... chiar era nevoie sa te repeti si sa faci offtopic? crezi ca prima data nu am inteles mesajul tau? sa nu mai vorbesc de gramatica ta... ma rog... discutia noastra se incheie aici.
 

DeletedUser

Cum zici tu sa stii ca intre cele 2 nu vor fii o clipa de pna

prietene din cate stiu eu sau cel putin dupa status-urile de pe messenger ai femeie ... ce faci in zilele acelea dintre craciun si anul nou ? si cu putin dupa anul nou ? nu bei si tu ceva ? nu faci si tu ceva sex , stiu eu ... zic si eu ... nu te petreci ? nu faci nimic ? stai si ii ataci pe cei din EoG ?! asta intreb asa ... pentru mine . va fii pace cum a fost si anul trecut dar asta nu-i suficienta . Inteleg si latura celor pasionati , ca sa nu zic altfel , de joc care vor sa se razboiasca imediat dupa pace sau in acel interval ...dar vedeti voi acest joc provoaca acea obsesie ; cand intervine aceasta , trebuie sa va loviti cu capul de ceva tare ca sa renuntati :) aviz amatorilor . nu e un comentariu rautacios , mai degraba educativ :rolleyes:
 

DeletedUser13868

vezi tu slide ce a postat pe forumul tribului e mai complet decat ce a pus aici
in nici un caz nu o sa stau sa dau atacuri dar pentru gesturile lui de a da copy paste la o discutie dupa yahoo( care e privata) ,numi plac genu asta de oameni daca vor fii oameni care doresc sai atace daca nu nu , xvanish sa stii ca pna global este o zii 2 maxim :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

topicul asta l-am facut pentru o mai buna intelegere macar temporara intre jucatori si intre triburi . chiar nu se poate ? aveti razboi bun , dar exista dusmanie personala intre voi sau ce vreti sa-mi dati de inteles ? Oameni suntem cu totii , nu uitati asta . Oricum templier nu stiu cine o sa stea de la tine din trib sa dea atacuri in acele zile dar , daca se va gasii vre-un personaj no-life no nothing sa-mi zici si mie care e ca sa stiu sa ma feresc de el ( ar fii valabil ca e tot timpul online si deosebit de periculos ) - sper macar ca cei care vor ataca din partea voastra sa aiba macar buletin ... eu zic sa-ti instruiesti oamenii spre buna intelegere nu sa instigi la atacuri in acest interval de care ti-am spus ... ia-o ca pe o parere personala sau ca pe un sfat . lasa de la tine daca e cazul , dand dovada de maturitate cel putin in gandire ca sa nu mai fii acuzat aici ca esti intr-un fel sau altul . cam asta am avut de spus ... inchei .
 

DeletedUser

Ady draga... ca si tine si ca si ~TDL~ nu e nimeni! Sunteti cei mai tari din parcare, se vede acest lucru de la mare distanta. Nu esti deloc open minded, orice iti spune omul tu o iei ca si un atac la persoana... nu se poate povesti deschis cu tine, prin argumente pro-contra ca recurgi automat la... orice numai sa iesi curat...

Sper ca acum iti creste inima de fericire si sper sa nu te mai vad postand pe forumul extern decat atunci cand poti purta o discutie constructiva. De cand postez eu aici nu ai facut altceva decat sa ma contrazici la nesfarsit, sa imi intorci vorbele, sa pui raul in fata desi eu vorbesc deschis, sa ma provoci la dialoguri nu tocmai placute s.a.m.d Cred ca stii foarte bine ce fel de om sunt, ai avut ocazii nenumarate ca sa iti dai seama. Eu unul nu voi mai intra cu tine in vorba pentru ca, din cate observ, nu am cu cine. Si nu sunt singurul... pur si simplu nu stii altceva decat "potenta" ta si a tribului tau. Felicitari, sunteti bestiali! The best of triburile.ro. Sper sa termini odata cu atitudinea asta sfidatoare si indiferent de ce se intampla in joc sa te comporti fata de cei din jur ca un om, nu ca un... ma abtin.

@slideshow: don't worry, be happy :D Curand mare sarbatoare mare, nu merita sa ne stresam... n-avem pentru ce ;)

Ontopic: Cine stie sa imi spuna cu certitudine daca va fi sau nu "o pauza" oficiala a triburile.ro si care este perioada? Din lipsa de timp si chef nu am citit restul forumului, daca e postat undeva imi cer scuze.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment. Va rog sa pastrati discutiile strict legat de tema topicului.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus