Pace neoficiala de sarbatori pe L7

Doriti ca tribul din care faceti parte sa incheie un PNA global?

  • Da

    Voturi: 69 67,6%
  • Nu

    Voturi: 21 20,6%
  • Chiar daca se incheie, fac ce vreau :)

    Voturi: 12 11,8%

  • Total votanți
    102
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13868

nu cred ca a fost vrun post unde sa laud TDL ,te rog zimi si mie de unde ai tras concluzia asta

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ca bine va zice moderatorul ... linistiti-va . stati la cearta , in loc sa va bucurati de atmosfera ( la mine ploua momentan , dar astept cu interes ninsoarea ) . Lasati razboiul si ganditi-va la propunerea mea de PNA , nu e vorba de ceva scris ... e vorba de o intelegere pur si simplu . Fara implicatii serioase dupa cum realizati si voi : 1. e doar un joc 2. doar un tribal inrait ar juca in intervalul asta pe triburi si ar mai da si atacuri ... 3. bucurati-va de sarbatori , triburi va puteti juca zilnic ...

@moderator : risc sa fac putin de off topic ( scuze ) dar ... eu tot stau cu gandul la Mos Craciun ,:rolleyes: ca sa fiu in trend ... mi-as dorii , mi-as dorii sa primesc cadou un sat cu coordonatele 1|1 :cool: Templarul si cu Xvanish v-as scoate la baut ceva ... veniti la mine in vizita ? vin fiert cu scortisoara luati laptopurile , iau si eu , ne bagam la ceva in retea , group hug :p
 

DeletedUser

Oricum, propunerea ta e frumoasa, sa vedem cati oameni de onoare care promit ca o respecta o vor si face.
 

DeletedUser

Doriti ca tribul din care faceti parte sa incheie un PNA global in perioada 22 decembrie - 3 ianuarie?

Daca doriti sau nu, motive pro/contra.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mie si cred ca si colegilor ne`ar conveni...eu stiu sigur ca nu o sa stau in fata calculatorului de sarbatori..
 

DeletedUser

Multumim Zeitate pt aceasta optiune de vot ! sa speram ca se va tine cont de ea si sa speram in acelasi timp la niste sarbatori linistite :)
 

DeletedUser

Doriti ca tribul din care faceti parte sa incheie un PNA global in perioada 22 decembrie - 3 ianuarie?

Daca doriti sau nu, motive pro/contra.

Alor mei le-am propus saptamana trecuta perioada 22 dec - 4 ian si s-a votat pozitiv in unanimitate.

Am votat si aici pozitiv. Motivele nu cred ca este cazul sa le mai enumar.

Multumim pt poll.
 

DeletedUser9103

sunt de acord sa fie pace de craciun .....
Aveti "n" zile in care puteti da atacuri coordonate....
 

DeletedUser

Cine a facut poll-ul? de ce sunt doar 2 optiuni? :eek:

vreau optiune cu fack ţe vleau:D, sa moala dusmanii de ciuda si bloscutza vecinului de aplopexie:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12487

nu ar fi rau un PNA de sarbatori , poate chiar pe o perioada mai mare 22 decembrie - 7 ianuarie
 

DeletedUser7708

nu ar fi rau un PNA de sarbatori , poate chiar pe o perioada mai mare 22 decembrie - 7 ianuarie

Tu din partea mea poţi să îţi iei un PNA până la final, adică lasă-te de tot şi nu te va mai ataca nimeni, crede-mă.
 

DeletedUser

ar fi bine, asa a fost cam in fiecare an. nu sta nimeni in ziua de craciun sau noaptea de revelion sa dea atacuri, poate doar vreun dependent.
 

DeletedUser7708

ar fi bine, asa a fost cam in fiecare an. nu sta nimeni in ziua de craciun sau noaptea de revelion sa dea atacuri, poate doar vreun dependent.

Şi ce crezi că nu poţi sta la 3 noaptea ascultând colinde şi farmând pe vecinul urândul "ho ho ho, mersi de cadou moşule" ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Dependentii de PC si internautii incurabili cu siguranta nu doresc aceasta pace, pentru cei care mai au cat de cat notiunea de viata personala exista si alte optiuni :D
 

DeletedUser

ce draq mha, stai in ziua de craciun sau in noaptea de revelion sa dai atacuri. macar in zilele de 25, 31 si 1 sa fie pace.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus