Pacea de pe l1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Il banuiesc pe Barony de disparitia lui ADIMUTU. Nu a ajuns inca acasa. L-ati imbatat sa ii luati satele?

:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

ma rasfat si eu!:)
Pe Bloom atata l-am terorizat cu prajiturile mele ca isi pusese la un moment dat numele unui sat"Cofetaria Albertus":)

Si la urma urmei mai bine atacati tortul decat satele mele>Ai retinut barony?:)

Nici nu stiu ce e mai dulce ... un sat de la albertus sau tortul? :))
 

DeletedUser

Il banuiesc pe Barony de disparitia lui ADIMUTU. Nu a ajuns inca acasa. L-ati imbatat sa ii luati satele?

:confused::confused::confused:

Pehlivanu a fost rapit de baghera, MB si altii de teapa lor ce l-au tarat cu forta intr-un bar si nu ii vor da drumul pana spre dimineata. Saraca alina ...
 

DeletedUser

Pehlivanu a fost rapit de baghera, MB si altii de teapa lor ce l-au tarat cu forta intr-un bar si nu ii vor da drumul pana spre dimineata. Saraca alina ...

"Bietul" om...va dati seama ce "chinuri" ???? Sa stai cu prietenii intr-un bar toata noaptea...il compatimesc.... :D

Il compatimesc pentru cand va ajunge acasa...nu pentru ca sta in bar :p
 

DeletedUser1195

Nici nu stiu ce e mai dulce ... un sat de la albertus sau tortul? :))

Promit ca schimb reteta si pun de doua mai mult zahar.:)

Femeile sunt in stare de orice ca sa isi atinga scopul?Dane,te-ai lins pe bot,adio atacuri sincronizate pe tort,vara nici nu se gasesc portocale.:)
 

DeletedUser

Promit ca schimb reteta si pun de doua mai mult zahar.:)

Femeile sunt in stare de orice ca sa isi atinga scopul?Dane,te-ai lins pe bot,adio atacuri sincronizate pe tort,vara nici nu se gasesc portocale.:)

Aduc eu, stai linistita :) Asta crezi ca era problema...niste portocale? :D Cand e vorba de un atac nu se discuta...asa ca tot il vei face :p
 

DeletedUser

A ajuns si tatal vostru acasa intr-un final..muzica a fost pe suflet plobocelele de vin au curs neincetat platourile vantoresti au fost pe masa 1000 de ron consumatia asta seara. Sa fim sanatosi pana data viitoare :). Marius venim la iasi sa vad ce putere au domnitele de acolo, am inteles ca se coordoneaza bine sau onduleaza habar nu am cum se zice acuma :)
 

DeletedUser

Ce nu a spus Mutu...a fost DANSUL!Hmmm...pina la urma...am trait s-o vad si pe asta!Sefi de trib rivali in joc....molestatori (de forum) bine afumati...dansind pe melodii...mai mult sau mai putin nationale!Mutu...stie!Incalziti de vin...bravii luptatori s-au lasat sedusi,in ritmul dansului de amazoana care le-a promis ca le ia satele!Desi...in starea de beatitudine...le dadeau singuri!:D Doar ca...a mai fost o parte de distractie...dupa plecare!,,Afara-i intuneric/aprind lumina-n casa...era melodia ce o fredona un brav luptator de pe l1...si molestator(in acelasi timp)....cind la o rascruce...s-a oprit din fuga calului...si a farmat pivnita trubadurului de la Ca$$a Locco!Mare noroc pe el...vin alb a gasit...si a golit ulcica!Dupa care si-a abandonat calul ...si tovarasii...si a plecat agale/cintind...in continuare!,,Cum lunga-i parea calea/din piept a chiuit/De parea plina valea/de un infam vestit''!Nu a fost gata...sandy cel hulit de salbaticul bagheera... a facut o alianta cu mindrul trubadur al casei nebune...si a pecetluit-o cu o imbratisare barbateasca(dupa parerea lui:D)!Cum au ajuns in satele lor...Dumnezeu stie...desi dupa meandrele facute de ei...e posibil ca nici macar acesta sa nu fie lamurit! Uite asa a pierdut mindrul baron al diplomatiei de pe L1 partea cea mai interesanta a serii!Hmm...deh...parca-i o vorba...,,cei din urma...vor fi cei dintii''!Noapte buna,copii....si sa nu faceti ce au facut ei in asta seara!Au incalcat multe dintre cele 10 porunci...iar cele pe care nu le-au incalcat...erau de ei uitate!Altfel...le incalcau si pe acelea!Desi...nu bag mina in foc ca unii dintre ei...nu au ajuns acasa...si au facut-o!:D
 

DeletedUser

dl timo, vezi-ti de corabia ta ca mandrul baron daca nu era cuminte dormea in garaj. statea de paza paladinul si nu se putea face nici o miscare. asa ca cele 10 porunci au fost respectate aseara. nici macar pe aia cu ravnitul nu am indraznit sa o incalc. desi cand vorbea nanel de cele 190 de sate ale lui ... apropo, buna dimineata nanel :)))
 

DeletedUser

Incredibil?

Un topic frumos si fara "lovituri sub centura". La mai multe! (topicuri frumoase dar si intalniri:))
 

DeletedUser

dl timo, vezi-ti de corabia ta ca mandrul baron daca nu era cuminte dormea in garaj. statea de paza paladinul si nu se putea face nici o miscare. asa ca cele 10 porunci au fost respectate aseara. nici macar pe aia cu ravnitul nu am indraznit sa o incalc. desi cand vorbea nanel de cele 190 de sate ale lui ... apropo, buna dimineata nanel :)))

barony:pai...nu era o problema ,man!Experimentai un mod de dormit tare sanatos de altfel:pe presul de la usa!:D selenka:greu de crezut ca atunci cind ai ,,bracinarii-n vine'' mai poti fi lovit sub centura!:D Pentru ca asta a fost aseara!Jocul a fost undeva departe...iar cei din spatele nick-urilor s-au lasat descoperiti...ca intre prieteni!Jucatori care se bat pe harta(amuzant ca unii chiar se si injura in joc:D)...aseara se bateau in pahare!Chiar placut privirii!
 

DeletedUser2602

pfffffffffff
si cand te gandesti ca aseara pe la 20:00 eram in fatza la MC la Unirii :))
 

DeletedUser184

a nu stiu cata intrunire la fel de reusita :D ..jur ca nu se mai intampla...pana data viitoare :D
 

DeletedUser

Dana, nu mai citi ce e pe aici ... Mitical a taiat-o cel mai repede. I-a fost frica jandarmului ... Cica ne protejeaza :)))
 

DeletedUser1195

Vlad,spune repede,l-ati tarat si pe barbaru in aventura voastra ulterioara?
El trebuia la ora 21 sa prezinte procesul verbal al intalnirii si nu a aparut nici pana acum.Cum nu am cum sa il trimit sa doarma pe presul de la usa,trebuie sa gasesc alta pedeapsa.Il las fara drepturile de fondator.:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus