Pacea de pe l1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

din pacate am aflat prea tarziu de intalnire :( ..promit sa nu ratez urmatoarea
 

DeletedUser

Vlad,spune repede,l-ati tarat si pe barbaru in aventura voastra ulterioara?
El trebuia la ora 21 sa prezinte procesul verbal al intalnirii si nu a aparut nici pana acum.Cum nu am cum sa il trimit sa doarma pe presul de la usa,trebuie sa gasesc alta pedeapsa.Il las fara drepturile de fondator.:)

Marea majoritate au venit la CIRC de bunavoie si chiar s-au simtit bine in ciuda ritmurilor orientalo - romanesti . Un lucru bun albetrus s-a intamplat pt voi NWO aseara, Andrei o sa vina inapoi in joc . Deci cred ca merit un bonus un tortulet cu fructe exotice . A fost prima intalnire pentru multi de acolo sa-si cunoasca fata in fata adversarii.
 

DeletedUser1195

Asta chiar e o veste buna.Andrei este un jucator bun si un om de cuvant.

Meriti un torlulet numai pentru tine.:)Promit.
 

DeletedUser

Da, s-a ofticat ca nimeni din cei veniti nu auzisesera de Isgard..si vrea sa schimbe asta ;):rolleyes:
 

DeletedUser

Ce sa spun...Esti tare simpatic,Sir!:)

Eu chiar vorbesc serios. Intreaba-l :p
Aparusera niste baieti din Reply; Andrei i-a intrebat daca au auzit de Isgard...ei au zis: "Who, Isgard?! never heard of him..." ;):D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

foarte frumoase cuvinte.:)

Asteptam un fight back si din partea provinciei, ca prea toate lucrile bune din triburi, si asa putine... se intampla in Bucuresti.:)

Timisoara calling....
 

DeletedUser2005

P.S.: Trebuie sa fac o precizare in legatura cu doua persoane asupra carora m-am inselat cu desavarsire. Este vorba de Barbaru si de LukDavid carora le cer scuze pentru unele cuvinte spuse in anumite momente si spun ca ma simt onorat ca sunt adversarul lor pe acest joc.


Mersi barony, nu am stat chiar asa mult de vorba dar crede-ma ca nu sunt barbar :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus