Pacea de sarbatori

  • Autor subiect DeletedUser3507
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Sry...era prea "Short" un simplu "Da"
 

DeletedUser

poti sa faci ce vrei tu... doar ca atacurile catre un alt jucator nu vor avea nici un efect in perioada de pace
 

DeletedUser

nu-mi convine .. stau si bat taleri 4 zile ?!

eu cam de 4 zile stau sa bat taleri...inainte de sarbatori se da comenzi la trupe si dupa toate lumea da sa atace ca are si armata si taleri:D:D

ps. asta ar trebuii sa va dea de gandit ce comenzi sa dati chiar daca este pace de sarbatori;)
 

DeletedUser

pt uni e bine

pentru uni chair e "binecuvantatata" aceasta pace deoarece sunt in razboaie mari si in 4 zile au timp sa isi refaca si ei trupele bine aia de ii ataca nu prea le convine;))
 

DeletedUser3507

si inca ceva :))

daca am trimis un atac ieri..inainte sa inceapa pacea [normal] , si ajunge in 25.. va avea efect? ..ca daca nu are efect lesin :))=))
 

DeletedUser3507

poi nu e corect fratilor.. :(.. orlando eu te respect pe tine..respecta-ma si tu pe mine.. Ms !
 

DeletedUser

DAr alta intrebare.. vereau sa il atac pe unu exmeplu la 16 ore..si eu trimit atacu pe timp de pace iar atacul ajunge dupa pace in perioada dintre rev si craciun cand se poate ataca se pune atacu sau nu ?!
 

DeletedUser

doar atacurile ce ajung la destinatie pe timp de pace nu vor avea efect...
Deci da.. se pune atacul ;)..
 

DeletedUser

Eu am planificat deja... O sã fac atacul sã ajungã cu un minut dupã încetarea pãcii)
 

DeletedUser

si kred k vei reusi multecu acest atac avand in vedere k toata lumea o sa creasca cladirile+trupe in sate deci bft ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus