Pachete grafice

DeletedUser

sal! unii prieteni mi-au spus ca pot schimba imaginea grafica de pe triburi.ro, si pt asta este nevoie sa instalez urmatorul script: http://xxxx.xxx/scripts/review/xxx.

intrebarea mea este daca este permisa folosirea acestui script?
am inteles ca unele scripturi sunt interzise si nu vreau sa am pb, asa ca mai bine intreb:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din cate imi dau seama(nu m-am uitat prea bine) acel script este un pachet grafic. Orice pachet grafic este acceptat, atata timp cat ai PA si atata timp cat nu iti influenteaza in mod direct modul de joc. Adica nu iti programeaza atacuri sau constructii si asa mai departe.
Daca nu ai PA, atunciacel script o sa imite anumite optiuni(ca schimbarea graficii) care sunt posibile doar cu PA, deci incalca regula:
Reguli a spus:
Scripturile, care reproduc facilitãþile unui Cont premium sunt strict interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

o sa il incerc eu si o sa va arat cum arata.
Atentie insa utilizarea acestui script este ilegala daca nu detineti cont premium
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pachetele grafice se implementeaza doar pe calea permisa de joc.
Setari -> Pachet grafic.

Scriptul emuleaza facilitati de cont premium si prin urmare intezis.
 

DeletedUser

pachet grafic

am vazut in setari-setari pachet graffic si zicea sa dau click acolo , dar sunt mai multe pachete grafice ?...sau e doar asta cu zpada ?
 

DeletedUser

Da o cautare pe forum dupa userii (noobii :p) lamine si sir Gulos si ai sa vezi linkuri si spre alte pachete grafice si instructiuni de instalare pentru ele.
 

DeletedUser15281

Iarna.

Va mai aparea din nou acel pachet de iarna?cu zapada.?
 

DeletedUser7556

Nu trebuie sa apara, asta ii:
doprenunitsvm7.jpg

http://axieweb.com/tribalwars/Kerstmis/axie.css
 

DeletedUser4610

premium am dar daca te uiti pe la sfarsit ai sa vezi ca numi mere de nici un fel:(

asa...acum imi dau seama . ai nevoie de toate fisierele , nu doar de CSS . adica toate gif-urile sau png-urile sau jpg-urile sau ce or fi ele . altfel...teapaa ! daca am timp..voi lucra eu la un pachet grafic...dar nu promit nimic...
 
Sus