Pachete grafice

DeletedUser

asa...acum imi dau seama . ai nevoie de toate fisierele , nu doar de CSS . adica toate gif-urile sau png-urile sau jpg-urile sau ce or fi ele . altfel...teapaa ! daca am timp..voi lucra eu la un pachet grafic...dar nu promit nimic...

raman dator vandut de poti face:D
 

DeletedUser7556

Script

Am voie sa folosesc un script care schimba doar privirea grafica la sat?
 

DeletedUser8715

cred ca da...n-ai voie sa folosesti script-uri care te avantajeaza, cum ar fi cel care iminta contul premium...
 

DeletedUser7556

cred ca da...n-ai voie sa folosesti script-uri care te avantajeaza, cum ar fi cel care iminta contul premium...
Io credca nu, nu credca m-ar avantaja privirea grafica mai mult decat sa pun o poza la profil sau emblema la trib sau bara aia de sus.....
 

DeletedUser4610

ai voie cu schimbarea privirei grafice . dar fara alte scripturi ce imita contul premium
 

DeletedUser

pai lumea9 o sa arate asa ... dar cu trecerea timpului se va introduce acest pachet grafic si pe celelalte servere !!!
 

DeletedUser

Zapada

Pachetul grafic de zapada este numai pentru cont premium pe L7?:confused:
 

DeletedUser4349

Dragi jucători,

Din păcate nu vă putem oferi anul acesta pachetul grafic de iarnă, din cauza unor greutăţi technice care ar apărea pe servere din cauza acestuia.

Ne pare foarte rău şi sperăm că nu sunteţi prea dezamăgiţi.



Distracţie plăcută în continuare şi mult succes în joc,

Team Triburile
http://www.triburile.ro

Tu citesti macar forumu'? :| nu vezi ca s-a anuntat ca nu e valabil pachetul grafic anu' asta?
 

DeletedUser

da d c cand intru pe un script imi apare pana jos numa scris la greu ??????
 

DeletedUser

inregistrarea e cu bani sau fara bani ca vad ca este acolo sa te loghezi si poate de asta nu merge sami instalez scripturi
 

DeletedUser

Am voie sa folosesc un script care schimba doar privirea grafica la sat?

Sa ma- discutat pe aceasta tema , nu e permis sa folosesti scripturi care imita contul premium , si daca pui un script care schimba privirea brafica a satului ,pui un pachet grafic , cea ce poti sa faci doar cu contul premium.:D
 

DeletedUser15142

Ajutor pentru Graphic

Buna ziua , va rog frumos daca puteti sa puneti pe forum Graphice pentru IE (internet explore ) sa puneti linkul de unde pot sa le downloadez si o mica explicatie de rigoare


Daca doriti sa puneti si o "poza" cu desrierea satului ,nu ma supar ,daca nu ,nu.

Va rog frumos sa nu faceti linkuri rapishare pentru k : "You have reached the download limit for free-users. Would you like more?"

MUltumesc Anticipat ! Craciun fericit

deja 3 ore de la postare si nici un raspuns:rolleyes::rolleyes:ce ciudat oare ce sa intamplat:rolleyes::rolleyes:..deobicei cand posteaza cineva la o ora ca asta repede se inghesiue cate 10 sa raspudne ....anyboody here me? am facut o graphica tare la sat dar mai vreau si alte sugestii.........:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus