pastori(RoD) vs pastai(fostii SH)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sutele de oameni care ataca nu o fac pentru a lua eu 2-3 sate...nu o fac pentru ca asa le-am ordonat eu, ingerasa, bobov sau oricare alt membru al conducerii...ei cu totii stiu istoria RoD si stiu cum am dus noi pana la capat acel razboi, preferand sa fim zdrobiti in loc sa plecam capul sau sa fugim in alte triburi!
Asta i-a impresionat, ca si atmosfera care este la noi in trib
cum se spunea mai sus, mazare poate fi el cel mai bun jucator din L1...daca nu stie sa isi tina oamenii langa el tot degeaba.
Pot fi eu un noob in atacuri, dar am stiut sa formez in RoD o echipa, o gasca nebuna de prieteni care de ar fi sa lupte cu toata harta odata si de ar fi sa stie ca in 2 saptamani dispar cu totii ar sta in RoD pana la final, pana la ultimul sat.
In ceea ce priveste RIP-ul...si aberatiile cum ar fi daca ei ne vor lasa singuri in fata fostilor SH etc...ii rog pe necunosctaori sa se abtina...noi vom fi langa RIP pana la capat si ei alaturi de noi, orice s-ar intampla. Si cand fac aceasta afirmatie o fac pentru ca din nou inetrvin elemente pe care voi nu o sa le intelegeti niciodata!
In rest...sa auzim numai de bine...si vorba voastra...ne vedem pe harta :D

Daca vrei iti dau 6 jucatori care au iesit atunci din ROD...asta unu la mana....alti vreo 10 au vrut sa iasa dar nu ii primea nimeni ca sa nu declanseze razboi cu noi, si stiti foarte bine ca s-ar fi dus mancand pamantul dar nu aveau unde, voi ii dati inainte cu faptul ca ati ramas in rod dar da-mi voie sa iti reamintesc ca era timo sitter pe la vreo 5 jucatori, ingerasa pe la vreo 3 si tot asa, practic mai erati vreo 6 care tineau 20 de conturi si altii care s-ar fi dus mancand pamantul....un mare exemplu cu care te lauzi este Furgoneta, la tine la profil scrie asa:

Respect mon camarade (a dat cel mai bun exemplu pentru jucatorii mari, care la primul semn de pericol fug in alta parte):
Furgoneta

Iti reamintesc ca Furgoneta cand am inceput sa il atacam a intrat rapid in RIP de unde abia l-am scos declarandu-l refugiat, fausta stie mai bine ca ne-am tot certat atunci cu ea sa il dea afara ca nu vroia, asa ca nu ne mai spune povesti de adormit copii, ca sunt povesti dintr-o lume paralela, ceea ce spui tu aici. Daca el mai exista ca jucator iti aratam cu tw stats iesirea lui furgoneta din trib, asa ca las-o moale ca ne minti si cand ne dai buna ziua, probabil ca tot cu minciuni i-ai convins pe ai tai sa atace, asa cum ataca ei, cu catel cu purcel, unu mai bine ca altul si toti exact asa cum ataci si tu, e un raport evident pe forumul asta al unui atac de-al tau.

Si fiecare a cautat ce a vrut in jocul asta, voi v-ati cautat prieteni prin joc tu chiar iubita, scuza-ma dar noi nu confundam jocul cu hi5 sau altceva, ci il tratam exact ca ce este, ca suntem prieteni intre noi si ne respectam reciproc e altceva, dar nu asta am cautat cand ne-am facut cont pe triburile, si nu ne intalnim la biliard sa discutam despre triburile, nu triburile ne conduc viata sau sa fie liantul intre noi, doar ne pierdem vremea cand o aveam in plus, cand iesim cu prietenii care habar nu au ce jucam evident ca ne distram altfel, voi la biliard despre ce discutati??, cred ca voi altceva in afara de triburi nu mai stiti!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

de data asta vor disparea de pe harta...definitiv

am o intrebare pentru tine bobov si pt restul care ataca....spui ca va disparea definitiv...crezi ceea ce spui!!!???
facem un mic calcul matematic doar pentru mazare, el are 442 de sate...ca sa destabilizezi un jucator ar trebuie ca la prima actiune sa-i luati minim 100 de sat...oare aveti voi 500-600 de nobili sa dati odata...pentru ca vor muri multi nobili in aceasta actiune a voastra...deci recomandarea mea este fii realist....daca luati 10 sate sa ziceti sarumana....


a era sa uit mai sunt si alti fosti din SH deci vedeti de unde scoati nobilii din joben!!!
 

DeletedUser1136

Rod si RIP dc nu atacati si jucatori care sunt in SOF si care au fost in SH? as dori un raspuns;)
 

DeletedUser

Te mai ast sa ti raspunda? Sau sa mai intre pe tema asta? Le ati dat toate planurile peste cap. Isi cauta alta tinta. Probabil le declara celor din rip, daca acestia intra in conflict cu voi.
 

DeletedUser8343

Rod si RIP dc nu atacati si jucatori care sunt in SOF si care au fost in SH? as dori un raspuns;)

Hmm..in SOF din ce stiu eu exista un singur jucator din fostul SH si acela este topogigeo care s-a perindat si prin DST si prin CIRC si de vreo 2 luni aproape a aterizat in SOF.
Poate prin academiile lor sa mai fie jucatori micuti sau vreunul de pe contul caruia atacau altii ..ori stiu si eu spioni infiltrati ca doar toti avem asa ceva :)

mai nu era vorba aici de desfiintat fostul SH ..ci de luat sate ..
ma rog ca bobov a exagerat umpic cu stergerea lui mazare din centru (nu zic ca nu s-ar indeplini..poate..dar va lua destul timp) asta e altceva si nu nu inteleg de ce se tot vorbeste de o mana de oameni de 7-8 persoane ca daca postam aici numele tuturor sunt ceva mai multi...sau va place sa fiti pusi in situatia in care sa li se faca altora mila de voi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1136

pai ei se bat cu pumnul in piept ca vor sa defiinteze SH acum SH e inpartit in doua uni in CIRC si uni in SOF atacati pe toti nu doar pe cei din CIRC...:d
 

DeletedUser2154

@ingerasa te anunt ca noi fiind in razboi cu RIP, R1P si Rod ve veti bate cu trupele mele mai ales ca in acest moment CIRC a luat o pozitie oficiala...
 

DeletedUser1136

mai spun eu doi japoneza si deejunior si mai sunt deci nu e doar unu:D
 

DeletedUser21183

sunt un pic mai tare ca tine frate...asta pt ca eu stiu sa deosebesc un atac organizat al mai multor persoane de o actiune de atac a unui singur player care ataca de pe mai multe conturi...dragul meu...nu am gresit cu nimic...daca unii au impresii gresite, ii invit sa verifice ce vor cat vor...intr-adevar, este frustrant sa vezi cum un trib care de multi a fost considerat mort reinvie si ii haleste incet incet pe cei care candva ii hotarasera soarta...este frustrant sa vezi cum 1000 de copii ataca 8 playeri incercati si le iau din sate...asta e viata...azi esti sus...maine esti jos...doar ca...de data asta...treaba va fi dusa pana la capat...vom avea grija sa nu se mai ridice niciodata!!!



in situatia asta eu voi iesi din razboiul cu DST si voi sprijini pe cei din SH... numai asa ca sa te supar pe tine mai bobov..sau bococ ...sau cum ti s-o zice... tu de acuma vei fi NUMIT MARINEL CAPTAn... iar in scurt timp cred ca si tu vei fi unu dintre naufragiatii de ce pentru ca din felul in care vorbesti tu este de domeniul Sf... auzi tu la el la MICUL MARINEL CAPTAN citrez" de data asta...treaba va fi dusa pana la capat...vom avea grija sa nu se mai ridice niciodata" vere tu te-ai tacanit .... cred ca ai luat acest joc multea prea personal iar pentru asta iti urez cat mai multe valuri mariiiiiiii


le:
RoD nu are nimic de impartit cu CIRC...absolut nimic asa ca remarca ta nu isi are rostul
in ceea ce te priveste pe tine d-nule ajaxmarian, da-mi voie sa iti spun ca in nici un caz nu dai cu moral mic in antananaric...nr. vostru de puncte este aproximativ apropiat...in ceea ce priveste nr. de sate luate de noi sau de voi, de cand a reinceput acest razboi, ar trebui sa taci deocamdata...pana acum nu ai reusit decat sa ne amuzi



nu stiu de ce am ciudata impresia la fel ca si maimuta din faimoasa reclama ca s-ar putea sa fie totusi de inparit ceva si cu circ.... tu nu crezi daca MARINEL CAPTAn
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pigu nu pleca de pe k 66 ca noua ne place sa ne luptam cu tine. Lasa i pe sh ca i sprijin eu dar tu numai sa stai aici.:D
 

DeletedUser8343

mai spun eu doi japoneza si deejunior si mai sunt deci nu e doar unu:D

M-am referit la jucatori care chiar au participat la razboiae nu la cei care au dus razboaie cu satele de barbari sau cu ale tribului lor. Personal nu am auzit absolut nimic de cei doi pana astazi :rolleyes: deci ..chiar nu sunt interesanti si nu prezinta interes
 

DeletedUser1136

:))) bine driblat pot sa stau aici pana diminetza oricum ma asteptam la astfel de raspuns :D
 

DeletedUser

Tocmai tu ar trebui sa taci, ca am aflat cate ceva despre tine si manriile pe care le faci, eu am sa iti postez doar un mesaj scris de tine si restul isi vor da seama ce si cum:

Bobov în data de 05.03. la ora 17:12
frate...stii regulile???sau vorbesti ca sa te aflii in treaba???
am atacat de pe contul meu luni...am intrat sitter la antana aseara...au trecut aproape 48 de ore...asa ca...ciocu' mic si joc de glezne


mazare în data de 05.03. la ora 17:14
atacul e in curs..nu a ajuns inca....asta se numeste atac simultan de pe mai multe conturi....esti varza la regument...nu te duce capul sa il intelegi

Am inteles ca a depus tichet dar ..............

in acea seara memorabila am dat cateva spionaje de contul lui antana si am respins minunatele voastre contraatacuri de recuperare a primului sat pierdut de voi in favoarea noastra...regulamentul este foarte clar dragii mei...nu trebuie sa mai spun ca nu stiu exact cum, dar in acea seara am avut 10 atacuri de pe 3 conturi diferite intr-un interval de cateva minute, in timp ce doar mazare era on,nu??
nu vorbi fara sa stii dragule...nu de alta dar s-ar putea sa te trezesti ca iti strici reputatia ta de om care stie ce vorbeste.

in ceea ce va priveste pe voi cei din CIRC personal nu am nimic de comentat...ceea ce puiutz a luat drept pozitie oficiala a CIRC s-ar putea sa nu se dovedeasca a fi nimic altceva decat un comentariu aruncat aiurea de altul pe care l-a luat gura pe dinainte
 

DeletedUser

Am sa va luminez eu in sof sunt asa: si cred ca nu le-ar displace sa se bata din nou cu voi...mai ales ca pe narcis sti deja la atacat antananaric:
narcis sti-----v-a luat peste 30 de sate de la rod
Japoneza-----a participat foarte activ impotriva RIP cand ne bateam cu ei si a luat multe sate
kishckaiser----a participat cu sprijin si atac de la distanta impotriva RIP
Zgubita--la fel
Topogigeo----a luat multe sate de la RIP si mai ales de la ROD
Adix--a participat activ atacand si luand sate.
Wolwerine----a luat enorm de multe sate de la furgoneta si care mai erau sus
Mianasi-----la fel

Toti sunt in SOF
 

DeletedUser

in situatia asta eu voi iesi din razboiul cu DST si voi sprijini pe cei din SH... numai asa ca sa te supar pe tine mai bobov..sau bococ ...sau cum ti s-o zice... tu de acuma vei fi NUMIT MARINEL CAPTAn... iar in scurt timp cred ca si tu vei fi unu dintre naufragiatii de ce pentru ca din felul in care vorbesti tu este de domeniul Sf... auzi tu la el la MICUL MARINEL CAPTAN citrez" de data asta...treaba va fi dusa pana la capat...vom avea grija sa nu se mai ridice niciodata" vere tu te-ai tacanit .... cred ca ai luat acest joc multea prea personal iar pentru asta iti urez cat mai multe valuri mariiiiiiii

Poti sa iesi din razboiul cu noi, dar fara sate, sau poti sa iesi oricum si ramai cu 0 sate, alegerea e a ta Piguletz :)
 

DeletedUser

Am sa va luminez eu in sof sunt asa: si cred ca nu le-ar displace sa se bata din nou cu voi...mai ales ca pe narcis sti deja la atacat antananaric:
narcis sti-----v-a luat peste 30 de sate de la rod
Japoneza-----a participat foarte activ impotriva RIP cand ne bateam cu ei si a luat multe sate
kishckaiser----a participat cu sprijin si atac de la distanta impotriva RIP
Zgubita--la fel
Topogigeo----a luat multe sate de la RIP si mai ales de la ROD
Adix--a participat activ atacand si luand sate.
Wolwerine----a luat enorm de multe sate de la furgoneta si care mai erau sus
Mianasi-----la fel

Toti sunt in SOF

Ceva ma face sa cred ca ai invatat ceva de la mazare...asta daca nu cumva o fi mazare cel care posteaza in numele tau!

MINTI cu nerusinare...eu nu am trimis niciun atac pe narcis sti!

Probabil vrei sa induci iar lumea in eroare...ceva caracteristic
 

DeletedUser1136

@bobov nu cred ca adimutu a aruncat aiurea niste cuvinte pe forumul extern...
 

DeletedUser

Am sa va luminez eu in sof sunt asa: si cred ca nu le-ar displace sa se bata din nou cu voi...mai ales ca pe narcis sti deja la atacat antananaric:
narcis sti-----v-a luat peste 30 de sate de la rod
Japoneza-----a participat foarte activ impotriva RIP cand ne bateam cu ei si a luat multe sate
kishckaiser----a participat cu sprijin si atac de la distanta impotriva RIP
Zgubita--la fel
Topogigeo----a luat multe sate de la RIP si mai ales de la ROD
Adix--a participat activ atacand si luand sate.
Wolwerine----a luat enorm de multe sate de la furgoneta si care mai erau sus
Mianasi-----la fel

Toti sunt in SOF


si ce proprui domnu'???vrei sa iti spun eu un secret??oamenii aia au plecat de langa voi...nu de frica, pt ca cei din SOF nu sunt nici fricosi si nici lasi...gandeste-te tu de ce au plecat de langa voi, bravi jucatori ce sunteti

imi cer scuze, nu observasem ca mutu a facut oficiala pozitia lor si pe forum
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus