PCR - Pui de Curca Revoltati

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39708

Si voi cautati mediatizare?Vorbiti cu aia de la gsp, va fac aia reclama....
C.K. dupa manuta si tot asa, daca si-ar face fiecare trib topic pe forum....ar fii ditamai debandada..
 

DeletedUser6681

Si voi cautati mediatizare?Vorbiti cu aia de la gsp, va fac aia reclama....
C.K. dupa manuta si tot asa, daca si-ar face fiecare trib topic pe forum....ar fii ditamai debandada..

te rog frumos.. sa nu te bagi ca _ _ _ _ ( un cuvant de 4 litere ) in seama. Nu cred ca am aparut pe fiecare servar cu cate un trib, iar topic de prezentare am avut si la partea 1, facut de dusmani, in concluzie nu iti convine nu citi/spama aici.

Ai topic de spam pregatit pentru tine
 

DeletedUser39708

te rog frumos.. sa nu te bagi ca _ _ _ _ ( un cuvant de 4 litere ) in seama. Nu cred ca am aparut pe fiecare servar cu cate un trib, iar topic de prezentare am avut si la partea 1, facut de dusmani, in concluzie nu iti convine nu citi/spama aici.

Ai topic de spam pregatit pentru tine

Eu crede-am ca e topic de spam, sau e topic de laude?:D
 

DeletedUser6681

Aline, si eu credeam ca e topic de propaganda a unui trib dar daca nu am ce spune nu intru ca musca-n lapte aiurea.

iti multumesc, pacat ca in ziua de azi copii citesc doar sfarsitul povestirii si apoi pretind a sti si cuprinsul
 

DeletedUser

pe 13 v-ati descurcat nu bine,foarte bine...si cum zic dupa 2 ani si ceva sau cat a trecut de atunci...razboiul BB si Pca a fost cel mai frumos de pe lumea aia :)

ati fost oameni cu coloana si se tinea pe harta razboiul,nu ca acum pe extern cu injurii etc :)

oricum daca va tineti de treaba sigur ve-ti face un trib super..bafta multa sa aveti

13 a fost o lume slabutza ,asa ca ...
 

DeletedUser

Ce sa dezvolt, am jucat si eu un pic pe acolo, 2 din primii 3 din top erau pe langa mine (nu dau nume) si numai jucatori buni nu erau.. In BB parca.. Apoi parca a mai crescut nivelul, eu deja nu mai jucam, poate de aia =)
 

DeletedUser6077

Nu ma laud ma,da ma bucur ca am din cand in cand memorie...=))))
 

DeletedUser

m-as fi laudat eu.. da sa mor daca mai stiu ce nick aveam.
viseeeeeeeeeeeeeez.. ce nick aveam pe 13?: ))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus