PDT vs SKIN

  • Autor subiect bloodyspuk
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu stiu ca esti in plus si suferi ca nu ai prieteni, peste toate astea nici nu stii sa citesti, asa ca iti recomand cu caldura sa plimbi ursul prin parca ca facut saracul celulita de de atata stat. tu ori cum nu ai nicio treaba cu jocul asta, nici de mario nu esti bun.
Iar daca te deranjeaza scrisul meu, te poti da linistit cu capul de pereti, dar sa nu te sperii de sunetul, acela de gol, nu e de la peretii, e capul ta plin de aer ;). acum stii si tu de ce plutesti pe apa, singura utilizare pe care o poti gasi capului tau e pe post de vesta de salvare.

iti cam tremura mana avalonule
 

DeletedUser

te-am rugat sa nu mai basmesti pe forum fara dovezi..hai, baga repede statistica aia cu PDT ca iar ne biciuiesc adminii
 

DeletedUser

chiripantoaie, te joci cu nervii mei..... am sa te zbor. iti dau un sfat! nu mai ataca cu arcasii(desi au putere mai mare de atac decat lancierii) si nu mai asculta muzica proasta. eric clapton e cocalar.

Side 1:
Tribes: PDT
Players:

Side 2:
Tribes: SKIN
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 38
Diferență: 14

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 5
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 239,037
Tabăra 2: 229,756
Diferență: 9,281

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,394
Tabăra 2: 42,905
Diferență: 34,511

image.php

mie imi place Angela Similea, necunoscatorule..zice lumea ce-o zice
 

DeletedUser

si ca sa fiu on topic
Side 1:
Tribes: SKIN
Players:

Side 2:
Tribes: PDT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 8
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 138,442
Tabăra 2: 75,708
Diferență: 62,734

image.php



io iubesc mirabela dauer si gabriel dorobantu.
 

DeletedUser

sunt spionul lor. m`au mituit directorii de la multinationale. aia de umbla cu avonul in traista
 

DeletedUser

ce-ar fi sa ne schimbam numele tribului in AMWAY, dusmanii de moarte ai AVON?
(PDT joaca foarte bine, pacat ca nu au aliati pe masura)
 

DeletedUser

iti ofer o palinca buna daca zici ca aia din skin sunt slabi si habar n au sa joace


2 MORTII TRAGANDU-SE DE PIELE

au urcat cu 3 milioane in 24 de ore
 

DeletedUser

credeam ca e cineva din SKIN cu capul pe umeri, dar m-am inselat. legat de acel "de de " atunci cand scri in graba ceva exista acest risc sa de a gresi, eu nu sunt disperat de viata ca voi, dupa ce scriu ceva sa stau ca disperatul sa citestesc cu mare atentie sa vad ce am gresit, sa nu zica x, y ceva rau de mine. Mie mi se rupe(buzunarul) cand un nimeni vine sa imi faca observatii de genul. probabil mi-ar fi putin rusine daca ar fi un profesor de limba si literatura romana. dar cum am zis si colegului vostru, nu am ce sa va cer, voi cand va dati cu capul de peretii se aude un sunet de gol si nu e de la peretii.

Disperatii in acest joc si cei carora le tremura mana, sunteti voi. pacat ca nu sunteti mai aproate sa va ofer al 3-lea razboi.


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Scuzati ca ma implic si eu pe aici deadguy...da am problemele mele cu C_N si shinoby.
Am citit ce discutii aprinse au fost pe aici.
Shinoby,cat e statistica?ca nu am vazut:)) avem cumva vreo 20 in fatza? marele ,,CN".Te dadeai prin pepeni ca am facut un PNA,pai eu am PNA cu un trib,nu ca voi cu 16 miliarde de triburi,pe toti din top 20:)).Cu un PNA ma lupt cu tine si va sterg zambetul ala de pe fatza cu tot cu atacurile care le-ati organizat pe mine.
ps:stunty m-ai dezamagit din ce am citit acolo,din discutia ta cu shinobi:)) dau stergere cont pe 20:) raman pe 18 sa daram odata si pentru totdeauna C_N,si s anu ii mai aud pe extern ca fac gargare
 

DeletedUser

Scuzati ca ma implic si eu pe aici deadguy...da am problemele mele cu C_N si shinoby.
Am citit ce discutii aprinse au fost pe aici.
Shinoby,cat e statistica?ca nu am vazut:)) avem cumva vreo 20 in fatza? marele ,,CN".Te dadeai prin pepeni ca am facut un PNA,pai eu am PNA cu un trib,nu ca voi cu 16 miliarde de triburi,pe toti din top 20:)).Cu un PNA ma lupt cu tine si va sterg zambetul ala de pe fatza cu tot cu atacurile care le-ati organizat pe mine.
ps:stunty m-ai dezamagit din ce am citit acolo,din discutia ta cu shinobi:)) dau stergere cont pe 20:) raman pe 18 sa daram odata si pentru totdeauna C_N,si s anu ii mai aud pe extern ca fac gargare



ma iadule da` nu tre sa il bagati in seama pe sinub decat ca sa il zgandariti pana tasteaza cate ceva. e o adevarata delectare sa citim ce posteaza
 

DeletedUser

credeam ca e cineva din SKIN cu capul pe umeri, dar m-am inselat. legat de acel "de de " atunci cand scri in graba ceva exista acest risc sa de a gresi, eu nu sunt disperat de viata ca voi, dupa ce scriu ceva sa stau ca disperatul sa citestesc cu mare atentie sa vad ce am gresit, sa nu zica x, y ceva rau de mine. Mie mi se rupe(buzunarul) cand un nimeni vine sa imi faca observatii de genul. probabil mi-ar fi putin rusine daca ar fi un profesor de limba si literatura romana. dar cum am zis si colegului vostru, nu am ce sa va cer, voi cand va dati cu capul de peretii se aude un sunet de gol si nu e de la peretii.

Disperatii in acest joc si cei carora le tremura mana, sunteti voi. pacat ca nu sunteti mai aproate sa va ofer al 3-lea razboi.


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

e foarte frumos ce ingaimi tu aici, daca ar avea cineva rabdare sa desluseasca ce vrei sa spui.
ar fi distractiv daca ti-am vedea si scrisul..cine stie ce scalaboaie ti-ar mai indrazni manuta aia tremuranda..
 

DeletedUser

Da' ne urmaresti pe orice topic pe care scriem Shinobi?
Nu vad legatura temei cu mesajele tale de aici. Inteleg rolul tau, adica sa ne faci sa zambim cel putin, dar ai grija sa nu cazi in ridicol.
 

DeletedUser32699

Eu zic ca ai gresit jocul si forumul.

Sa o imbraci pe Barbie nu se joaca aici. Aici se joaca triburile si cum zice numele jocului original TribalWars e un joc de razboi.

Fiecare scrie cum vrea , daca vrei sa faci observatii pe acest lucru poti sa te duci la scoala dar cred ca esti prea ocupat sa vezi ce se scrie pe forumuri.

Daca ai legat ceva de razboiul dintre SKIN si PDT te ascultam . Daca nu bagati restu de comentarii in .................

Legat de PDT , au luat o gramada de membri din REV , din alte triburi care unii nu aveau nici o treaba. In loc sa-si organizeze intern lucrurile ei cautau sa faca alinate cu alte triburi ca sa dea aia in SKIN. Dar cand alte triburi le-au cerut celor din PDT sa faca o alinata , si-au vazut de treaba.
 

DeletedUser

da, dar PDT ramane in continuare pe primul loc..sa fie asta pt ca s-au inconjurat de academii, sa-si scape pielea? probabil da, insa, oricum, joaca cinstit.
 

DeletedUser30928

Si in PDT ca si in alte triburi jucatorii buni sunt la inceput, apoi usor usor se lasa unu cate unu.
si ca sa revenim la subiect.
Side 1:
Tribes: PDT
Players:

Side 2:
Tribes: SKIN
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 5
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,551
Tabăra 2: 41,345
Diferență: 24,794

image.php


Se pare ca SKIN sta mai bine la capitolul cuceriri.
Succes PDT si sunt alaturi de voi ;)
 

DeletedUser

da, dar PDT ramane in continuare pe primul loc..sa fie asta pt ca s-au inconjurat de academii, sa-si scape pielea? probabil da, insa, oricum, joaca cinstit.
pdt nu s-a inconjurat de academii ca sa scape de asa zisii dusmani ,ci acoloo sunt trimisi jucatorii mici ca punctaj (pepiniera),cat despre razboiul cu SKIN am citit unele postari cat se poate de adevarate ,majoritatea jucatorilor din REV au renuntat la joc ,cat despre aliante facem doar aliante ce ne sunt de folos ,iar problemele interne se vor rezolva pe parcurs ,dar tot c tre sa stiti este ca PDT nu va disparea ))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus