Pe Avalon scrie R.I.P.

DeletedUser

ELITE acorda triburilor iesite din Ca direct clauza PNA

pentur avalon DUmnezeu cu mila

PnA este pentru TLD si Diablo

nedoritul mirceaberzovan a anutat el asa ceva

Doritori sunt rugati sa se abtina de la comentari este un post informativ
 

DeletedUser

opa.. asta da rasturnare de situatie !!!

(offtopic) : elite are fara indoiala cel ma xexy purtator de cuvant-sper sanu imi iau ban, e o remarca doar
 

DeletedUser

Anunt ca MB nu conduce tribul ELITE si nu are drept de decizie.

Asadar pana la intrunirea tuturor membrilor din conducere diplomatia ELITE nu se va schimba.

Wassaby ( Membru in conducerea ELITE)
 

DeletedUser

(offtopic) : elite are fara indoiala cel ma xexy purtator de cuvant-sper sanu imi iau ban, e o remarca doar

Gura pacatosului adevar graieste...cu o singura mica ,scapare ... xexoasa nu e purtatorul de cuvant al celor din Elite ;)



Ps : Desire nu e geloasa ? (ai grija ce spui ;) )


:rolleyes:
 

DeletedUser

frt tu esti offtopic total :)).. ce n-am voie sa fac o remarca? tb sa imi sari in cap? GELOSULE
 

DeletedUser

Conteaza asa mult acest anunt? Sa va uitati voi pe tw-tools si sa faceti calculul satelor luate de elite de la tld si reciproc in ultimele 2 luni.:) Asa ca in afara de vorbe goale altceva nu sunt.
 

DeletedUser

Conteaza asa mult acest anunt? Sa va uitati voi pe tw-tools si sa faceti calculul satelor luate de elite de la tld si reciproc in ultimele 2 luni.:) Asa ca in afara de vorbe goale altceva nu sunt.

Barony ... Avalon nu da nicio replica oficiala ?
 

DeletedUser

Conteaza asa mult acest anunt? Sa va uitati voi pe tw-tools si sa faceti calculul satelor luate de elite de la tld si reciproc in ultimele 2 luni.:) Asa ca in afara de vorbe goale altceva nu sunt.

man nu trebuie sa vezi teoria conspiratiei,si nici nu trebuie sa acuzi.........acum cateva sapt am vrut sa organizez o actiune impotriva lui adimutu.......am vb cu adistoican(avalon)dar el nu a vrut pt ca se organiza ceva impotriva lui uscatelul),deci era mai important sa atace un fost aliat decat p liderul principalului trib dusman.......dupa ce s-au anulat atacurile la uscatelul l-am contactat din nou........n-am primit nici un raspuns

deci,stai calm;)
 

DeletedUser

Man, cum sa il atace pe adimutu? Si apropo flamer, cred ca nu tu esti in masura sa vorbesti de membri Avalon. Poate nu stii cate atacuri a avut adisstoican din partea Elite. Uita-te si pe tw-tools si vezi de ce. Tu ai grija de tribul tau care nu poate ataca Elite ca sunt toti inactivi.:))
 

DeletedUser

nu imi aduceti aminte de mutu, tot CA-ul in razboi cu el, are elitu cred maxim 100 de sate pe k45 si dadeam de unul singur de nebun, i-am prins un sat gol, era lipit de unu din avalon si i*am dat mesaj sa il ia repede.. eu am zis eu am auzit :)) si tld la fel vorbeau de o luna sa atace da tot nimic nu faceau :D:D:D
 

DeletedUser

Man, cum sa il atace pe adimutu? Si apropo flamer, cred ca nu tu esti in masura sa vorbesti de membri Avalon. Poate nu stii cate atacuri a avut adisstoican din partea Elite. Uita-te si pe tw-tools si vezi de ce. Tu ai grija de tribul tau care nu poate ataca Elite ca sunt toti inactivi.:))

prietene incepi sa te intreci cu gluma
vorbesc d ce stiu da?nu numai p adimutu,ce elite din zona......el nu a vrut,sa fofilat....vrei sa pun msj?
ce stii tu d TLD incat iti permiti sa spui ca e format din inactivi......bag d seama ca nu prea te duce capu prea mult
 

DeletedUser

Barony ... Avalon nu da nicio replica oficiala ?

Replica oficiala? :))
Avalon nu poate da o replica la un anunt facut de un trib aliat. Nu ne permitem. Este decizia lor, banuiesc ca e motivata asa ca pe ei trebuie sa ii intrebati. Le urez mult succes si sa nu uitam ca noi personal le multumim Tld-ului pentru faptul ca ne-au primit intr-o familie ce si-a avut rostul ei si care a facut multe pentru noi ca trib. Inca o data multumiri sincere si mult succes de acum incolo. Am eu un prieten intelept care spune ca important este sa castigi indiferent ce ei face.:)
 

DeletedUser

bag d seama ca nu prea te duce capu prea mult

Te-as ruga frustarile sa ti le tii pentru tine si jignirile sa nu le repeti. Asta bine-nteles dupa ce iti vei cere scuze. De inactivi stiam de la liderul tribului tau care mi-a comunicat la propunerea mea de a ataca Elite ca nu are ce face ca ai vostri dorm. Ma scuzi daca am crezut ce mi s-a transmis.:)
 

DeletedUser

Te-as ruga frustarile sa ti le tii pentru tine si jignirile sa nu le repeti. Asta bine-nteles dupa ce iti vei cere scuze. De inactivi stiam de la liderul tribului tau care mi-a comunicat la propunerea mea de a ataca Elite ca nu are ce face ca ai vostri dorm. Ma scuzi daca am crezut ce mi s-a transmis.:)

nu am pt ce sa-mi cer scuze....eu si cu jucatorii din zona am vrut sa atacam elite dar am gasit 0 suport din partea avalon....am msj doveditoare
noi am facut un anunt civilizat si am precizat ca vom ramane aliati dar tu,in stilul tau caracteristic si inegalabil ai inceput sa faci imediat acuzatii voalate
 

DeletedUser

aici te contrazic.. unii pun mai mult pret pe alte treburi decat pe castig in sine

Nu ai cum sa ma contrazici pentru ca am spus ca am un prieten care are conceptia asta. Nu e si a mea ca altminteri eram in acelasi trib cu el :))
 
Sus