Pe Avalon scrie R.I.P.

DeletedUser

Bine ca aveti toti vile(a se citi sate) in Primaverii( a se citi k45).

Si noi astia micii,de traim in mahala(a se citi la marginea hartii) ne descurcam binisor.Mai un sat furat de la aliati,mai un PNA incalcat ... dar ne descurcam :rolleyes:
 

DeletedUser4645

Baieti, ma cam puneti pe ganduri ... TLD mai are alianta cu Avalon ?!
 

DeletedUser4645

Chiar imi palce de voi. Ati cazut in sfarsit de comun acord ... :))) acum, spor la cearta, pardon DISCUTAT ! :D
 

DeletedUser

iti dai seama mai sorine ,.. cred ca asta e manarie4 de'a lor .. sa creada lumea ca au intervenit mici discutii intre ei .. dar eu cred ca vor fi la fel ca pana acum :rolleyes:
 

DeletedUser

Vezi cu capul de pereti ca daca il spargi intri direct la mine in sat ... Te rog, nu imi da emotii ...

mi-am facut si eu prieteni admini :D si am zid level 40, e greu de crezut ca ajung pana la zidul tau :d


Apropo de emotii si prieteni...

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tot citesc si eu forumul asta din cand in cand si am o mare nelamurire; Flamer este platit pt ceea ce face? daca nu, ar merita macar o diploma sau io stiu, vreo statuie in curtea TLD ..
Nu atac pe nimeni, este doar una dintre nelamuririle mele:)
 

DeletedUser

Tot citesc si eu forumul asta din cand in cand si am o mare nelamurire; Flamer este platit pt ceea ce face? daca nu, ar merita macar o diploma sau io stiu, vreo statuie in curtea TLD ..
Nu atac pe nimeni, este doar una dintre nelamuririle mele:)

Dap, Flamer are salariu fix in TLD, cu bonus la fiecare post in care ii este mentionat numele alaturi de TLD. Tocmai i-ai bagat in buzunar 100 Euro. Felicitari! :)
 
Sus