Personalitati lumea 13

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26763

Auzi mosule , tu erai conducator inactiv , la unu` n-ai stat sitter;) si acum in DMC esti cel mai activ dintre toti esti non-stop .Si nu am trimis pe nimeni sa ceara cont la tine ,am de ceva timp cont in sud aproape de tine si nu e contul angel34 cum crezi tu ;) .



@MakeYourMidas , Muhamad Ali e lider dezamagitor, dar ai uitat cand strangea ferme pentru tine sa te blindeze sa vii in BB?

pai da scriam un msg intro zii si imi dadea raspuns dupa 5 foarte bun conducator :)))) inactiv ca dreacu :)))) ca si dogyl defapt da el ma raspundea la finalul zilei :)) hai ca nu poti nega era on 5 min /24 de ore :)))) (ala e conducator bun:confused:) ( vio aka baghera din pacate era si ea cam inactiva..:s ) defapt astea au fost cauzele pt care au pierdut razboiul....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

pai da scriam un msg intro zii si imi dadea raspuns dupa 5 foarte bun conducator :)))) inactiv ca dreacu :)))) ca si dogyl defapt da el ma raspundea la finalul zilei :)) hai ca nu poti nega era on 5 min /24 de ore :)))) (ala e conducator bun:confused:) ( vio aka baghera din pacate era si ea cam inactiva..:s ) defapt astea au fost cauzele pt care au pierdut razboiul....

fugi ma cat vezi cu ochii :))...auzi la el....ma conducatorii daca erau inactivi.....apai sincer nu ajungea BB unde a ajuns pana sa destramat :) asa ca nu mai vorbi aiuria si dute la o plimbarica sa iti iei o gura de aer proaspata
 

DeletedUser26763

ma eu zic de perioada respectiva n-am cum sa stiu cum erau inainte mi-a explicat andrei faza si sincer inteleg asta e np nu i-am injurat sau blamat pt asta :)
 

DeletedUser

Grupul persoanelor incapabile sa citeasca titlul topicului saluta zapp sharefree.
 

DeletedUser

Cele mai bune triburi
1-[OUT]
2-OUT-A
3-

Cele mai dezamăgitoare triburi
1-~DMC~
2-=nbz=
3-


Cei mai buni jucători
1-Iluzie
2-Gabytza17
3-Mircea Gogosu


Cei mai dezamăgitori jucători
1-Alex Kenji
2-Dorm Doze
3-RaduDragos


Cei mai buni lideri
1-Lcaius
2-Illidan
3-Sebica19 (toti la inceput)

Cei mai dezamăgitori lideri
1-Dorm Doze
2-
3-

Cea mai distractivă emblemă de trib
1-=END=
 

DeletedUser27452

Cele mai bune triburi
1-~DMC~
2-=nbz= (de la inceput de lume)
3-OUT

Cele mai dezamăgitoare triburi
1-TRY
2-BB
3-G29 (era tot pe la inceput)

Cei mai buni jucători
1-Chivulet
2-raj*
3-206cc

Cei mai dezamăgitori jucători
1-coloratu20
2-radudragos
3-gina

Cei mai buni lideri
1-Chivulet si raj (daca va uitati de unde a plecat dmc si unde a ajuns )
2-Nuria
3-......

Cei mai dezamăgitori lideri
1-gina (pentru TRY)
2-...
3-...

Cel mai popular trib
1-~DMC~


Cele mai sugestive embleme
1-~DMC~
2-OUT
3-=nbz=

Cea mai distractivă emblemă de trib
1-CL


Cel mai bun avatar/semnătură
1-Chivulet
2-...
3-...
 

DeletedUser

Cele mai bune triburi
1- ~DMC~
2-=NBZ=
3-[out]

Cele mai dezamăgitoare triburi
1-regal
2-TRY
3-BB

Cei mai buni jucători
1- Clar 206cc
2- chivulet
3- cam0rra
4- vis3z(chiar la inceput)

Cei mai dezamăgitori jucători
1-w0nd
2-
3-

Cei mai buni lideri
1- Chivulet
2- Raj*
3- Vis3z

Cei mai dezamăgitori lideri
Aici ma abtin :D
1-
2-
3-

Cel mai popular trib
1-~DMC~ CLAR!!!!


Cele mai sugestive embleme
1- ~DMC~
2- CL
3- PCA

Cea mai distractivă emblemă de trib
1- ~DMC~


Cel mai bun avatar/semnătură
1- vanatorulucigas
2- gxg8
3- 1paradox1
 

DeletedUser30628

dar ar fii mai frumos acest topic daca nu ati mai tine cu tribu din care faceti parte :) fiecare sa isi spuna opinia lui......daca eu am fost in BB ar trebui sa spun de alt trib sau alti jucatori....nu strict de tribu din care am facut sau fac parte :) ca asa intra toti de pe l13 si spun de propriul trib si de ai sai colegi si nu mai are nici un farmec :)
 

DeletedUser25686

dar ar fii mai frumos acest topic daca nu ati mai tine cu tribu din care faceti parte :) fiecare sa isi spuna opinia lui......daca eu am fost in BB ar trebui sa spun de alt trib sau alti jucatori....nu strict de tribu din care am facut sau fac parte :) ca asa intra toti de pe l13 si spun de propriul trib si de ai sai colegi si nu mai are nici un farmec :)

asta am zis si eu...dar cel ce a facut topicul nu a fsot de acord :)
 

DeletedUser

dar ar fii mai frumos acest topic daca nu ati mai tine cu tribu din care faceti parte fiecare sa isi spuna opinia lui......daca eu am fost in BB ar trebui sa spun de alt trib sau alti jucatori....nu strict de tribu din care am facut sau fac parte ca asa intra toti de pe l13 si spun de propriul trib si de ai sai colegi si nu mai are nici un farmec


mi se pare normal sa scrii "personaje" din tribul din care faci parte(sau ai facut) , deoarece pe acei oameni ii sti cei mai bine ...


degeaba scrii tu acolo de x triburi daca nu cunosti amanuntele :p
 

DeletedUser30628

mi se pare normal sa scrii "personaje" din tribul din care faci parte(sau ai facut) , deoarece pe acei oameni ii sti cei mai bine ...


degeaba scrii tu acolo de x triburi daca nu cunosti amanuntele :p

vanatorule daca joci de la bun inceput pe lumea asta sa zic asa :) cunosti sigur mai multe persoane din alte triburi.....si nu crede ca DMC sau BB sau OUT is cele mai bune sau cele mai populare triburi......poate la randu lor au fost si alte triburi mai tari ca aceste triburi :)......daca ii sa o luam de la bun inceput...de cand aveam cate sute de puncte BB sa tinut cel mai bine,dar uite daca nu a ramas pe harta aia nu inseamna ca nu a fost un trib bun....CL iar a fost un trib bun,PCA trib bun....au fost foarte multe triburi bune si jucatori buni....dar na,daca nu joci de la bun inceput in razboaie nu cunosti pe nimeni....
 

DeletedUser19202

din ce vad eu toate postarile au fost mai mult decat subiective de ambele parti...poate totusi isi face cineva curaj si posteaza la obiect...:)
 

DeletedUser

din ce vad eu toate postarile au fost mai mult decat subiective de ambele parti...poate totusi isi face cineva curaj si posteaza la obiect...
in afara de nuria nu cred ca am mai laudat pe cineva de la mine din trib.

...........
cat despre :
de cand aveam cate sute de puncte BB sa tinut cel mai bine,dar uite daca nu a ramas pe harta aia nu inseamna ca nu a fost un trib bun.

~b~b~ a fost un trib norocos, atuu-l vostru a fost diplomatia care intentionat sau intamplator a fost mai buna decat cea a celorlalti de pa harta.
numerele s-au format prin noroc si dominanta...aici ma refer strict la recrutari.

si numerele bat orice fel de jucator :), dar triburile mari nu pot fi elitiste, triburile care nu sunt elitiste au sanse mai mari sa-si puna singure piedica.


----------
initial, jocul "nu te lasa" sa pui numele jucatorilor/tribului tau.
 

DeletedUser

Cele mai bune triburi
1- [OUT] pt ca inca se tine bine
2- =NBZ= pt ca face fata presiunii celor din OUT
3- ~DMC~ pt ca abia acum incepe sa lupte cu adevarat impotriva OUT.

Cele mai dezamăgitoare triburi
1-~B~B~
2-TRY
3-Die!

Cei mai buni jucători
1-vis3z
2-sebica
3-chivulet

Cei mai dezamăgitori jucători
1-
2-
3-

Cei mai buni lideri
1-chivulet
2-raj
3-akarafeo

Cei mai dezamăgitori lideri
1-muhamad ali
2-
3-

Cel mai popular trib
1-B~B~


Cele mai sugestive embleme
1-~DMC~
2-[OUT]
3-=NBZ=

Cea mai distractivă emblemă de trib
1-PCA (Pui de Curca Abandonati)


Cel mai bun avatar/semnătură
1-
2-
3-
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cele mai bune triburi
1-Probabil OUT
2-DMC
3-NBZ
Pentru ca au ramas pe harta...un alt trib fenomenal ,Star Wars...

Cele mai dezamăgitoare triburi
1-WoG
2-TOD
3-~B~B~

Cei mai buni jucători
1-Blackhell
2-The Older Z
3-Bucur Ionut (imi place la nebunie cum ataca, era singurul care imi spargea zidurile intotdeauna)

Cei mai dezamăgitori jucători
1-Muhamad ali, vorbe multe fapte putine
2-Alin09... mi-a promis ca ma scoate si nu a reusit, m-a dezamagit
3-superpandev...ma asteptam la mai multa putere de aparare de la un jucator de 11 milioane...acum nu mai e valabila vorba cu 11:D

Cei mai buni lideri
1-Cavalery, si-a aratat abilitatile in SMILE VS REGAL.
2-Akarafeo, cuvantul lui e lege in trib, are respectul meu pentru ca si-a transformat 80-90% din cont pentru a sprijini granita...extraordinar lucru!
3-Allbinuk, pentru altruismul de a sta sitter la anumite conturi si saptamani, fara a face diferente intre contul ei si sittere.

Acestea sunt exemple de lideri, oameni care isi sacrifica timpul pentru ceilalti, oameni care tin tribul in picioare prin propria lor prezenta.

Cei mai dezamăgitori lideri
1-
2-
3-

Din pacate nu stiu foarte bine ce s-a intamplat in alte triburi, si nu stiu cum erau ceilalti lideri.
Cel mai popular trib
1-


Cele mai sugestive embleme
1-
2-
3-
Nu-mi dau cu seama...
Cea mai distractivă emblemă de trib
1-
SMILE :) :D

Cel mai bun avatar/semnătură
1-MOI, sa va uitati pe L21 ce semnaturi am :D
2-
3-
 

DeletedUser19202

Cele mai bune triburi
1-............
2-............
3- DMC.-pentru ca e singurul trib cu o tentativa e adevarat slaba de organizare..pe lumea 13 IN general pe 13 s-a jucat mai mult individual

Cele mai dezamăgitoare triburi
1-WOG-ANGRY pentru ca au avut ocazia sa faca f multe si n-au realizat nimic
2-CL-PCA -pentru ca au avut jucatorii cei mai buni pozitia centrala si n-au realizat nimic
3-TRY-pentru ca au cedat altor influente cand puteau sa mai reziste 2 luni si era terminata harta..

Cei mai buni jucători
1-vis3z
2-mamazmeilor
3-206cc -cu mentiunea ca era prima daca ar fi jucat cinstit;)

Cei mai dezamăgitori jucători
1-sebica19 nbz/i love you si inca vreo 3 conturi pe care juca
2-dorm doze -ptr ca a lansat printre alte prostii moda cu jucatul defensiv ptr trib dupa care se ia si akarafeo acu cand lideru trebuie sa traga tribul dupa el...nu inapoi;)
3-wond -pentru ca la vremea lui prin stergerea contului a influentat foarte mult harta

Cei mai buni lideri
1-......
2-......
3-...... eu nu am intalnit asa ceva pe lumea 13 asa ca lasam gol :))

Cei mai dezamăgitori lideri
1-dorm doze -ptr ca normal la inceput juc cei mai valorosi erau cl-pca vs wog/angry nbz..el a reusit sa distruga al doilea grup intervenind apoi si in primul astfel ca avem acu pe harta triburi care nu aveau ce cauta..la nivelul asta al jocului (ex- dmc)
2-206cc- pentru ca e singura care a avut functie de intemeietor doar pe hartie...;)
3-cavalery -desi el nu a condus de fapt doar zicea -pentru ca dintre toti liderii de pe 13 era cel mai slab si inactiv

Cel mai popular trib
1-PCA


Cele mai sugestive embleme
1-
2-
3-

Cea mai distractivă emblemă de trib
1-


Cel mai bun avatar/semnătură
1-
2-
3-

la cei mai dezamagitori jucatori poate trebuia inclus si adenauer dar atunci cand pici o data mai revii ca sa pici iar...si tu zici de altii deja nu mai are rost sa il bagam in seama..oricum adenauer stai linistit i-am zis lui mine sa inceapa lectiile cu tine...ca esti prea noob..pe bune:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Saracu Cavalery :( Data înscrierii.: 18th June 2009 Data inceput de inceput a razboiului cu ~B~B~ 08.03.2010 (aproximativ luandu-ma dupa primul post al topicului de razboi) in 3 luni de zile in care n-am "interactionat" cu marele supravietuitor poate sa ma "critice" si sa spuna astfel de lucruri despre mine... pacat... daca vrei sa ma faci "cu rahat" pentru ca ai ceva personal cu mine fa`o direct nu prin astfel de mijloace nu ai avut timp sa ma cunosti ca sa poti sa spui astfel de lucruri... singura diferenta dintre mine si alti conducatori pe care intredevar probabil i-ai cunoscut a fost ca eu am tacut si am facut, cine a fost sub conducerea mea iar cat timp am fost in Smile am fost singurul conducator aveau inca 2 oameni drepturi dar erau doar pentru anumite chestii nu legate de organizare asa ca doar acei oameni care au fost in trib cu mine sau intr-un trib cum e Regal pot sa spuna daca sunt activ si ce calitati am pentru ca cu Regal am luptat mult si bine ... un razboi care mi-a placut si datorita inaintari in granita pas cu pas la fel cum a facut si cu ~B~B~ dar si datorita jucatorilor din Regal cu care am putut sa ne luptam decent fara discutii precum sunt cele din topicurile ~B~B~ vs L13 si OUT vs L13 ...

Asa ca remarca ta la adresa mea este o fabula din mintea ta :)
 

DeletedUser19202

n-am nimic cu tine...de ce as avea mai ales cand tu zici ca numai joci? este strict o parere personala bazata pe ce am vazut eu pe lumea 13...in cazul tau bazata pe perioada de la data inceperii razboiului out-nbz...pana acum ...perioada asta fiind cea in care am luat si eu contact cu zona aia a hartii..
si inca ceva...ce am scris eu e doar parerea mea bazat pe ce am vazut eu pe lumea 13..am vazut ca altii au alte pareri e normal ca fiecare sa aiba opinii diferite...ce ar fi daca as comenta si eu toate parerile de mai sus..care nu mi-au convenit? si te asigur ca sunt destule da asta e...topicul e facut sa-si spuna fiecare parerea nu trebuie sa ne suparam ca e vreunu nominalizat in bine sau rau..
 

DeletedUser28165

3- DMC.-pentru ca e singurul trib cu o tentativa e adevarat slaba de organizare..pe lumea 13 IN general pe 13 s-a jucat mai mult individual

astfel ca avem acu pe harta triburi care nu aveau ce cauta..la nivelul asta al jocului (ex- dmc)

cum se face ca DMC nu merita sa existe pe harta si totodata este singurul trib care "incearca sa organizeze ceva"
Sa mai specific ca e tribul care ti-a luat aproape 300 sate in 3 saptamani?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus