Petitie schimbarea numelui ,Avalon

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4718

2 lucruri :
1) Daca va uitati mai atent veti observa ca odata cu plecarea lui Ss au plecat si vechii avaloni dupa el , iar cei care au ramas o fac deja .
2) subscriu
 

DeletedUser523

dupa parerea mea toata chestia cu avalon e prea trasa de par, nu au fost trib de supereroi, nu au avut jucatori zei, a fost doar un trib ca oricare altul , insa mai respectat pt corectitudine sa spunem. Aud in fiecare zi "spiritul avalon", parca s-ar fi creat un nou cult. Din moment ce s-au retras vechii lideri au lasat altii in urma lor care vor continua munca lor, cel putin asta ar fi bine pt avalon, daca nu va ajunge ca leon.. speram sa nu totusi. Dar schimbarea numelui e o chestie interna si se rezolva intre ei.... eu spun ca sunt probleme mult mai imp pe l1 decat astea, dar m-am obijnuit sa bat gura degeaba

la ce anume te referi mai exact:confused:cum a ajuns ~LEON~:confused:
 

DeletedUser

Prieteni, SS are satisfactia de a fi creat un curent nu doar un trib iar acest lucru a ramas atat in sufletele noastre cat si in sufletele voastre. Pentru el asta este cel mai important lucru si stie ca Avalonii lui l-au urmat peste tot. Deci un nume nu va putea inlocui sau altera o stare de spirit.
Rugamintea mea este sa ii lasatii pe actuala generatie Avalon sa dovedeasca daca sunt vrednici sau nu sa poarte acest nume. Sunt printre ei cu siguranta cateva persoane care merita cu prisosinta acest lucru. Ii datorati cu totii acest lucru lui SS!

P.S.: Acum vorbiti toti de respect si corectitudine cand atribuiti numele de Avalon. L-ati fi scutit de multe suferinte pe SS daca nu acuzati in atatea randuri nefondat acest trib de incorectitudine si necinste!
 

DeletedUser

Prieteni, SS are satisfactia de a fi creat un curent nu doar un trib iar acest lucru a ramas atat in sufletele noastre cat si in sufletele voastre. Pentru el asta este cel mai important lucru si stie ca Avalonii lui l-au urmat peste tot. Deci un nume nu va putea inlocui sau altera o stare de spirit.
Rugamintea mea este sa ii lasatii pe actuala generatie Avalon sa dovedeasca daca sunt vrednici sau nu sa poarte acest nume. Sunt printre ei cu siguranta cateva persoane care merita cu prisosinta acest lucru. Ii datorati cu totii acest lucru lui SS!

P.S.: Acum vorbiti toti de respect si corectitudine cand atribuiti numele de Avalon. L-ati fi scutit de multe suferinte pe SS daca nu acuzati in atatea randuri nefondat acest trib de incorectitudine si necinste!

Au cam dovedit ca sunt vrednici...vezi ragasca...cel mai vrednic :eek:
 

DeletedUser

nu va mai luati de ragasca atat. nu este demn ce a facut dar s-au facut atatea magarii pe l1 de la inceput si pana acum. el e mic copil. nu vorbim de membri de conducere TLD ce au dat disband la un trib intreg ...
ragasca a fost bagat in TLD stiind ca e spion. au incercat sa ii ia satele mai repede decat ar putea el sa reactioneze. iata ca le-a tras clapa. a fost mai rapid ca ei. nu il apar sau nu il protejez dar nu mai dati in bietul baiat. asa a crezut el ca isi ajuta colegi ...
 

DeletedUser

nu era complet balul fara micul barfitor
stai linistit ,era vorba d avalonul lui SS,tu esti in aceeasi gasca cu ragasca,ai acelasi nivel
pe asta d unde ai mai scos-o cu disband la un trib intreg:confused:
te-oi fi retras tu d p l1 dar nu poti sa t abtii sa nu vii p aici si sa vb la fel d multe prostii
 

DeletedUser

nu era complet balul fara micul barfitor
stai linistit ,era vorba d avalonul lui SS,tu esti in aceeasi gasca cu ragasca,ai acelasi nivel
pe asta d unde ai mai scos-o cu disband la un trib intreg:confused:
te-oi fi retras tu d p l1 dar nu poti sa t abtii sa nu vii p aici si sa vb la fel d multe prostii

Nici nu am spus ca Avalonul ar fi al altcuiva. Ca sa stii si tu am refuzat intotdeauna drepturile de intemeietor pentru ca nu le meritam si m-am considerat mereu supus al lui SS. Asa ca incearca altceva. Mai ai?

P.S.: La cat de drag ti-a fost de mine de ce oare fiind la o ora si un pic cu nobilii de unele din satele mele nu m-ai atacat niciodata? :))
 

DeletedUser

mai bine nu :) probabil l-ar lua vreun trib cu 5 oameni de 120 de puncte, din margine.
 

DeletedUser

Felicitari b79dyv pentru decizia luata !

Se pare ca noi ,nebunii ,idealistii ... am reusit sa facem ceva.
2 @valon 40.421.053 90.437.960 249 363.205 9166 9.867

Tin sa subliniez faptul ca noi nu am facut decat sa ne spunem punctul de vedere,tot meritul pentru decizia luata il au cei din conducerea Immortals.
 

DeletedUser

P.S.: La cat de drag ti-a fost de mine de ce oare fiind la o ora si un pic cu nobilii de unele din satele mele nu m-ai atacat niciodata? :))

1.niciodata nu am fost asa d aproape.......erau minimum 5,6h;)......nu mai exagera
2.in zona ta ataca numai SH,nu ma bagam peste ei
 

DeletedUser

Deci, acum nu mai e Avalon, e @valon...
Sa mor de ras, nu alta!:D
 

DeletedUser

Felicitari b79dyv pentru decizia luata !

Se pare ca noi ,nebunii ,idealistii ... am reusit sa facem ceva.


Tin sa subliniez faptul ca noi nu am facut decat sa ne spunem punctul de vedere,tot meritul pentru decizia luata il au cei din conducerea Immortals.

nu el a schimbat... oricum :-" secretul meseriei :)

raduleee lasa propaganda pe l1 si misca la spam pe clasica:D
 

DeletedUser

Cine a facut-o a facut-o pentru respectul ce il datoram tuturor lui SS. Sau cel putin cei care l-au cunoscut i-l datoreaza.

P.S.: Cel care a facut-o si care avea drept de intemeietor atat in fostul Avalon cat si in cel de dupa fuziunea cu RIP-ul a fost dat afara de actuala conducere @valon. Felicitari!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus