Petitie schimbarea numelui ,Avalon

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

adica un admin cu drepturile lui nu are voie sa posteze pe forum ceva? mi se pare o tampenie la fel cum e si acest circ cu numele tribului.....deja s-a ajuns la penibil....

Un admin nu are voie sa faca politica si propaganda sau sa se amestece in treburile interne ale triburilor.
 

DeletedUser

... mi se pare o tampenie la fel cum e si acest circ cu numele tribului.....deja s-a ajuns la penibil....

ca bine zici!

barony, you made your point..
hai sa ne vedem de joc, ca ia uite ce frumos nume avem in clasament:

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Rang Porecla Cucerit
1 Immortals 89,12 Mio.

Ca apărător
Rang Porecla Cucerit
1 Immortals 79,46 Mio.

În total
Rang Porecla Cucerit
1 Immortals 168,57 Mio.

Pentru cei inca nelamuriti... da, despre noi e vorba :D
 

DeletedUser

ca bine zici!

barony, you made your point..
hai sa ne vedem de joc, ca ia uite ce frumos nume avem in clasament:

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Rang Porecla Cucerit
1 Immortals 89,12 Mio.

Ca apărător
Rang Porecla Cucerit
1 Immortals 79,46 Mio.

În total
Rang Porecla Cucerit
1 Immortals 168,57 Mio.

Pentru cei inca nelamuriti... da, despre noi e vorba :D

Exact. Nu uitam ca in momentul fuziunii RIP erau pe locul 2 si Avalon pe 4. Asa ca sa ii dam Cezarului ce-i al Cezarului.
 

DeletedUser

barony a spus:
Actualul Avalon este facut pentru fostii membri Avalon care se retrag. Este un "cimitir"

da, este un cimitir, iar eu sunt elefantsica lui. prezentsa mea acolo este simbolica, shi in scurt timp voi preda contul unui jucator din The Immortal Avalons (noul Death), care va renuntsa la contul dumnealui pentru a-l prelua pe-al meu. spun asta nu numai ca sa explic absentsa ts-urilor shi sh-urilor din grafia noi mladii, ci shi ca sa-mi iau ramas bun de la voi shi de la L1. urez succes in primul rand adversarilor pe care i-am avut shi apoi putsinilor prieteni care mi-au mai ramas in joc. fie sa avetsi cu totsii un joc cat mai placut.
 

DeletedUser

Adio, mladie, dar raman cu tine. Sper acum sa ne onorezi pe clasica :p
 

DeletedUser


doar atat ai de spus.. ramas bun... se retrage cel mai puternic caracter de pe l1, si voi cei din avalon/@valon rip importals death sau cum so numi, nici macar nu va pasa, nici macar dorinta ei nu ati fost in stare sa o respectati....

mladiie noi am vorbit prin pm, ramai cu bine si sper sa nu uiti ce ti-am cerut...
 

DeletedUser

Am vorbit acum cateva ore pe messenger. I-am multumit atunci pentru tot.

Eu nu am vrut sa implic politica si propaganda aici. Insa acest lucru depinde de fiecare in parte.
 

DeletedUser

si eu stiu, stiu ca s-a retras din cauza noii conduceri si stiu si motivele, dar asta este, ce putem face, ati pierdut un jucator mai bun ca voi toti la un loc si nu ati facut nimic in aceasta privinta.

Si nu mai exista politica si propaganda pe l1, s-a terminat
 

DeletedUser4058

Incetul cu incetul se goleste camera "zeilor". Nu degeaba se zice ca cei din urma vor fi cei dintai. Acum ca se practica luarea satelor de la jucatori care se lasa, oricine se nimereste intr-o zona favorabila poate ajunge in cateva zile sa ia 10-12 sate sau chiar mai mult.
bafta mladie, SS, Black Leon, firepcmaster si alti granzi care v-ati lasat.
 

DeletedUser

si eu stiu, stiu ca s-a retras din cauza noii conduceri si stiu si motivele, dar asta este, ce putem face, ati pierdut un jucator mai bun ca voi toti la un loc si nu ati facut nimic in aceasta privinta.

Si nu mai exista politica si propaganda pe l1, s-a terminat

Mladie nu s-a retras din cauza noii conduceri. Nu are legatura cu asta.
 

DeletedUser

mladie a spus ca nu este vina nimanui ca se retrage.

Din respect pentru jucatoarea mladie am spus ca nu ar trebui sa existe politica si propaganda aici, doar urari de ramas bun, insa observ ca nu se poate.

Stiti cum e cu grija altora ...
 

DeletedUser

eu am un respect mai mare pt mladie decat poate crezi tu, dar in fine o sa tac atunci, vroiam sa va reprosez ca un astfel de jucator poate sa se razgandeasca , si cred ca nu ati facut tot ce v-a stat in putinta sa o impiedicati sa se retraga, nu s-a retras de plictiseala cum am spus, dar gata, ma opresc aici
 

DeletedUser5349

desi multi nu stiu am fost prienten cu maldie
si da nu sa retras din plictiseala
cum le place unora sa creada
si wldsnk de ce sa taci cand ai dreptate
PS multi succes mladie in orice ai hotara sa faci
 

DeletedUser

Deja se vede , prin parasirea lumii de catre Granzii acestui joc, ca L1 s-a prelungit prea mult .

Propun sa fie inchisa lumea conturilor noi , astfel marcandu-se inceputul sfarsitului L1 !

Personal nu am cunoscut-o pe Mladie , dar vad ca aici multa lume a tinut la ea :( pacat !

Oare cand vom ajunge si noi in stadiul asta ? :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus