[Petitie] Speed Server, Vrei un asemenea server?

  • Autor subiect DeletedUser1897
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dar toata faza cu speed server nu e ca pot juca doar cei cu puncte premium?
eu zic ca nu va fi inghesuiala....nu cunoasca cati la % din cei care joaca pe triburi au premium dar cred ca nu f multi.

din partea mea e f ok sa faci speed,le va da majoritati mult de furca si nu vor mai avea timp pt celelalte lumi :rolleyes:
deci e mai bine pt mine :D

Deci DA !
 

DeletedUser1924

eu nu ma prea refeream la nivelul fiecariuia in acest joc,ci mai mult ma refeream la comportamentul unora.Sincer m-am saturat sa vad cum toata lumea incepe sa injure pe cei din jur.Iar daka se va face in curand un server speed aici la inceput va fi destul de inghesuit,dupa parerea mea la inceput toti vor dori sa incerce,lucru care va naste tot felul de controverse,cu privire la?:triburi,innobilari razboaie(insa nu vor fi genul de discutii politicoase,ci printre cuvintele normale se vor strecura si posturi care vor insulta oameni)

300 locuri gratis si restu cu premium si e perfect ;)
exact ca pe tribalwars.net
 

DeletedUser

Da.
Ar fi k lumea sa un server mi-ar placea.
Am jucat si pe tribalwars si imi place.:D
 

DeletedUser2368

Votez cu DA pt. ca vad ca vrea lumea... Dar votez si cu NU ca acum numai am timp de speed rounduri :(
 

DeletedUser

pana una alta jucati pe .net ;) sunt destui romani si acolo si intradevar nu ai timp nici sa bei o cana cu apa sau sa fumezi o tigara linistit ca sa nu mai zic ca timp de dormit si ce ai mai vrea sa faci ai doar 10 ore(sleep mode) la fiecare 36
 

DeletedUser1236

:))

SUUUUUPER TARE, asta zic toti, dar voi v-ati gandit putin?... ziceti ca nu aveti timp pt ca va duceti la munca/scoala sau alta ocupatie, pe un speed srv, in 2 ore maxx se umple magazie de lev 30, deci daca voi va duceti la munca/scoala, cand va intoarceti numai aveti satul, si cei care stauu numai pe calculator pt ca au mai mult timp liber sau sunt obsedati de el, in 2 zile vor avea un "K" numai pt ei, si dupa 2 saptamani de pierdut sate veti ajunge la concluzia ca lumea speed este de kko si ca mai mult pierdeti timpul...

Opinia mea: O lume speed nu este buna.
 

DeletedUser

Pe speed server exista sleep-mode, prin care iti poti trece contul in stand-by sittingul sau variante de joc ale unui cont de catre echipe de jucatori.
Pentru edificare poti incerca rundele speed din TW sau de pe DS.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus