[Petitie] Speed Server, Vrei un asemenea server?

  • Autor subiect DeletedUser1897
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

ce inseamna k viteza serverului e 2 a trupelor 1 iar unitatile pot fi dezvoltate pana la nivelul 3??:confused:
 

DeletedUser

pai...

daca e cum cred eu este FOARTE TAREEEE!
Si n-am nevoie eu de Speed Server!
Si asa stau pana pe la 4-5 dimineata on-line mai mereu...

Daca dau si de speed server nu mai dorm deloc frate...

deci... NUUUUUUUUUUUUUUUU la speed :)

Lumea 3, repet, daca e cum cred eu ca o sa fie o sa fie beton!!! M-as simti ca acasa acolo :))
 

DeletedUser1628

Nu speed serverului, pt ca innebunesti pe lumile alea. nu puteam sa merg nici pana in bucatarie sa beau apa ca se umplea magazia. ii nebuie acolo. un maaare

NU! de la mine :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1576

DADADADADA !!!
Vreau sa curga cu resurse, nobili si taleri 1000 , iar trupele full :)
Sa vezi macel :D
Nici nu moare primul val de atac bine ca s-a si facut valu 2 :)
 

DeletedUser370

eu am jucat penultimu speed, unde viteza era 200. E foarte tare sa joci asa. in mai putin de 2 zile cat am jucat am ajuns sa am vreo 8 sate...e belea!!!!
am scris si eu pe forum ceva in legatura cu asta. ideea e luata de pe forumul .net. ar fi superb daca am avea un server cu o viteza mare care sa tine in weekend, atunci cand mai toti avem timp de pierdut. cred ca ar fi criminal asa ceva. mi se pare mult mai palpitant decat .ro-ul nostru. acolo in cel mult 2 ore aveai o un sat plin de armata. si iti permiti sa abordezi diferite tactici de atac...ceea ce aici nu se prea pune problema.
Eu cred ca ar prinde bine asa ceva.
 

DeletedUser

DA dar ar fi bine ca prima runda sa se joace fara premium asa ca sa ne obisnuim putin:p :D
 

DeletedUser

normal ca nu doar ca iti trebuie puncte premium sa joci daca nu esti printre primii care se logheaza;) :D
 

DeletedUser

asta stiam....creadeam ca te referi ca primesti premium gratis la 500 puncte
 

DeletedUser2029

Mie mi se pare ca este o idee buna insa care soseste cam tarziu, ideal ar fi fost deschiderea unui astfel de server la inceputul vacantei cand multa lume nu prea are ce face si poate intra din 10 in 10 minute ca sa vada ce se mai intampla.
Asadar in principiu SUNT DE ACORDcu un server speed insa mi se pare ca fiind o idee venita putin cam prea tarziu.
Si oricum ma indoiesc ca se vor mai adauga alte servere prea curand acum ca am ajuns la 3 chiar daca diferentele de pe acestea tin mai mult de gradul de dezvoltare al jucatorilor decat de caracteristicile propriu zise ale "lumilor" respective ( desii ar fi fost interesant ca acestea sa aiba caracteristici diferite)
 

DeletedUser2024

prea devreme pentru speed poate dupa lumea 5-6 asa sa vina si speed
 

DeletedUser1526

un mare DA de la mine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

DA
dar ar fi mai misht sa nu iti trebuiasca cont premium
sa fie gratis
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

NU !...romanii nu merita SDS

:D:D:D......:p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus