[Petitie] Speed Server, Vrei un asemenea server?

  • Autor subiect DeletedUser1897
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

NU !...romanii nu merita SDS

:D:D:D......:p

:eek: :eek: :eek:
De obicei nu intru in polemici, am facut-o o singura data si am regretat imediat, dar nu crezi ca doar raspunsul "NU" era de ajuns ?
Fara continuarea penibila si tendentioasa ?

P.S. Mii de scuze pentru off topic
 

DeletedUser

deci costin...un simplu "NU" era insuficient....vrei sa stii de ce?
astept pm-uri....ni joc...;)
 

DeletedUser

costin : un simplu nu , nu era de ajuns pentru ca trebuie sa scrii in mesaj minim 10 caractere (litere , cifre , simboluri s.a.m.d.) deci daca ar fi scris NU si atat nu ar fi putut sa lase mesajul ;) sper ca te`am lamurit.
 

DeletedUser

NU deoarece is prea multi nubi cu premium pe .ro. Cand jucatorii vor avea ceva mai multa experienta, adik pe la L6 - 7 atunci mai vb.
 

DeletedUser

NU deoarece is prea multi nubi cu premium pe .ro. Cand jucatorii vor avea ceva mai multa experienta, adik pe la L6 - 7 atunci mai vb.

Intr-adevar unii zic DA fara sa stie ce inseamna un speed cu adevarat,trebuie ceva experienta si timp,timp,timp,timp si bineinteles ajutorul oferit de cont premium.

Eu zic deocamdata NU...si mai cred ca site-ul nu este pregatit pentru o asemenea lume.
 

DeletedUser

aa si vezi ca ai uitat sa zici in continuare timp,timp,timp.timp....etc.:D
jucam pe round 8 aveam 3 sate si in 4 ore m-am trezit fara ele :D
Deci NU
 

DeletedUser2416

salutare

DA-> Vreau un server de speed ca sa nu ma mai plictisesc
 

DeletedUser

Problema e ca vom fii foarte putini jucatori de spedd. Dar sunt de acord dar daca vom strange 5 6 sute de jucaotri sa fiti multumiti.
 

DeletedUser1924

Tinand cont ca am castigat ultimele 2 din 3 runde de pe tribalwars.net ar fi ceva sa castig si la romani :D

DA-> Vreau un server de speed !
 

DeletedUser2420

DA

daaaaa
logik Ka Da Cum Sa Nu Si Nu Ar Fi O Problema K Neam Cumpara Cont Premium Tot Timpu Asa Ca Nu Vad De Ce Nu Sar Deschide As Vrea Totusi Sa Aud Si Parerea Unui Admin Despre Asta Dak Se Poate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19

[post in calitate de jucator]

Dupa primele trei luni nu cred ca romanii merita un server speed...dupa cum se comporta in aceste trei lumi as putea spune ca mai au mullllttt de asteptat si de invatat cum se poarta pentru a putea spune ca merita serverul
Pana invatam acea lectie,si anume cea referitoere la comportament si bineinteles regulile,peste care incepatorii,dar si "marii jucatori" uita sa citeasca.
Raspuns Scurt:Nu
 

DeletedUser2416

sal

si de ce nu ar merita un serv suntem foarte multi romani care jucam pe tribalwars eu zic ca ar fi timpul si pt un speed la romani dupa 2 -3 runde de speed o sa invete toata lumea,insa daca tot astepti tot la fel o sa fie in continuare asteptarea in genul ca lumea sa faca exp pe lumile astea 3 nu cred o sa vaem de asteptat foarte multi insa si pe speed sunt destui nubi
 

DeletedUser19

eu nu ma prea refeream la nivelul fiecariuia in acest joc,ci mai mult ma refeream la comportamentul unora.Sincer m-am saturat sa vad cum toata lumea incepe sa injure pe cei din jur.Iar daka se va face in curand un server speed aici la inceput va fi destul de inghesuit,dupa parerea mea la inceput toti vor dori sa incerce,lucru care va naste tot felul de controverse,cu privire la?:triburi,innobilari razboaie(insa nu vor fi genul de discutii politicoase,ci printre cuvintele normale se vor strecura si posturi care vor insulta oameni)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus