Pheonix-Bird

DeletedUser

Trib pe L9 care se baga caut intemeietor si conducatori in nord-est!sa ma anunte pe alin_cstrike2000
 

DeletedUser

oricine te vede sa nu te asuclte!!!!

teo teo... ti-am spus cum iubesc eu iarna? cred ca da.. acum mai iubesc pe cineva la fel

Stai in banca ta cu mainile la spate si nu scoate o vorba :mad:
Acum negociez titlul de intemeietor.. niciodata nu am fost intemeietor.. :eek:
 

DeletedUser

poi doar ce aam deschis aceasta ** dar vedem care mai vrea aici si ce prieteni mai vor! u vei fi intemeietor dar faci treaba nu stai nu dizolvi tribul nu concediezi!
 

DeletedUser

poi doar ce aam deschis aceasta ** dar vedem care mai vrea aici si ce prieteni mai vor! u vei fi intemeietor dar faci treaba nu stai nu dizolvi tribul nu concediezi!
e pe naiba.. cum sa nu dau afara de exemplu spionii, daca ii descopar?

O sa cer si sitter la useri sa vad cum isi fac satele...:D
 

DeletedUser

si sa apesi din "greseala" pe Demolare si sa zici Ooops! :D

Nu cum sa fac asa ceva...

O sa impart userii in 2 categorii:
1. cei care vor intra in prima 40 si vor fi puternici, loiali conducerii (mai precis mie :D)
2. cei care vor fi fermele primilor 40 si mai tarziu isi vor ajuta si tribul "lasandu-se" nobilati intern :cool:

Deci cine vrea in prima categorie si cine vrea in a doua categorie? hai mai repede.. oferta promotionala.... primi 40 din fiecare categorie vor primi cate o ciocolata de la rock girl :D
 

DeletedUser

nihilius e RAU.. nu il ascultati... si nu ii dati intemeietor... are intentii criminale! nu glumesc:D
 

DeletedUser

adica sa retraga toate invitatiile , sa concedieze playerii si apoi sa dizolve tribul ? :D:D

my speciality..
 
Sus