Pheonix-Bird

DeletedUser

Acum ai inteles cu cine ai de-a face :D

nihilius, nu te mai umfla in pene:)) ca s-ar putea sa te spargi, sau sa te rupi in figuri:)):p:p
Oricum, sa stii, nu cred ca e cineva care sa nu-si fi dat seama ca TU ESTI RAU!!! Nu te mai bagam in seama:))
Oooooops, I did it again, sper sa ma apere cineva, am spus prostii:D:D
 

DeletedUser

nihilius, nu te mai umfla in pene:)) ca s-ar putea sa te spargi, sau sa te rupi in figuri:)):p:p
Oricum, sa stii, nu cred ca e cineva care sa nu-si fi dat seama ca TU ESTI RAU!!! Nu te mai bagam in seama:))
Oooooops, I did it again, sper sa ma apere cineva, am spus prostii:D:D

te apar eu kinderino:p chill:p
 

DeletedUser

ba am creata topicul asta ca sa ** voi?l-amf akut ca sa va inscrieti in tribul meu pe L9!


add:alin_cstrike2000 pentru detalii si inscrieri
 

DeletedUser

ptr o clipa m-am speriat.. am crezut ca o sa vrei sa ma musti teo... tu crezi ca cea mica nu va plati ptr casti si microfon? nu in bani.. o chinui un pic.. :D
crezi ca scapi de mine teo? cand te prind nu vrei sa stii ce iti fac :D
 

DeletedUser

ptr o clipa m-am speriat.. am crezut ca o sa vrei sa ma musti teo... tu crezi ca cea mica nu va plati ptr casti si microfon? nu in bani.. o chinui un pic.. :D
crezi ca scapi de mine teo? cand te prind nu vrei sa stii ce iti fac :D

ce ii faci ???? ca e varul ei langa ea (adica eu ) si nu te las sa o atingi :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

ce ii faci ???? ca e varul ei langa ea (adica eu ) si nu te las sa o atingi :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

poti intoarce si tu capul o vreme.. apoi o las in pace.. dupa ce m-am ocupat de ea...
vara vara, dar si ea are un pret ..care e acela? :D
PS: in plus sunt sigur ca te-a enervat si pe tine uneori.. :p
 

DeletedUser

pe teo sa ma supere ?????? niciodata (da deunde)
dar cum spune marolon brandon :
It is all about the family!!!
 
Sus