Plini de onoare

DeletedUser

jignesc doar superiorii ca tine , inteleptule de 5000 de puncte ce esti. si nu . cei din trib ma cunosc cu adevarat si de asta ma sustin , PENTRU CA TIN LA EI si fac totu pt ei .

Se vede pe forumul asta cat de mult ti la ei.:),cred ca vrei sa-i lasi fara imparat:D...Cum ramane cu gyanina,ti-a daruit satele lui si ti le-au suflat de sub nas cei din ~TLD~,mare strateg esti nu poti sa organizezi niste atacuri in sate goale,facute cadou,asa vei ramane si fara jucatori,dar am sa te invit la mine in trib,am nevoie de oameni la grajd :D
 

DeletedUser

Se vede pe forumul asta cat de mult ti la ei.:),cred ca vrei sa-i lasi fara imparat:D...Cum ramane cu gyanina,ti-a daruit satele lui si ti le-au suflat de sub nas cei din ~TLD~,mare strateg esti nu poti sa organizezi niste atacuri in sate goale,facute cadou,asa vei ramane si fara jucatori,dar am sa te invit la mine in trib,am nevoie de oameni la grajd :D

numai bine mi`ai confirmat niste lucruri :D :p mersi :) fara imparat ? nu sunt imparat dragule , eu am anuntat ca ma las de joc si chiar asta am sa fac :) deci tot aia e :> si da tin la ei , si ei stiu asta :) de asta au venit in t.e si inca sunt acolo , iar referitor la gyanina nu ma anuntat de nici un astfel de cadou :) nici ca satele sunt goale :> din partea mea sa le ia cine apuca :) nu e de competenta mea sa fiu strateg sunt un simplu soldat :) sunt altii care se ocupa cu asta ;)
 

DeletedUser

numai bine mi`ai confirmat niste lucruri :D :p mersi :) fara imparat ? nu sunt imparat dragule , eu am anuntat ca ma las de joc si chiar asta am sa fac :) deci tot aia e :> si da tin la ei , si ei stiu asta :) de asta au venit in t.e si inca sunt acolo , iar referitor la gyanina nu ma anuntat de nici un astfel de cadou :) nici ca satele sunt goale :> din partea mea sa le ia cine apuca :) nu e de competenta mea sa fiu strateg sunt un simplu soldat :) sunt altii care se ocupa cu asta ;)

Am inceput sa te respect de cand ai zis ca te lasi de joc.
gyanina ti-a trimis mesajul de 3 zile ca renunta,dar au aflat altii inaintea ta fara sa fie anuntati.
Daca nu-ti pasa cine ia satele lui gyanina,atunci nu te mai bate cu pumnul in piept ca-ti pasa de colegii tai de trib,puteau sa le cuceresca altii din tribul tau,dar binenteles tie nu-ti pasa,nu i-ai anuntat.
 

DeletedUser

Am inceput sa te respect de cand ai zis ca te lasi de joc.
gyanina ti-a trimis mesajul de 3 zile ca renunta,dar au aflat altii inaintea ta fara sa fie anuntati.
Daca nu-ti pasa cine ia satele lui gyanina,atunci nu te mai bate cu pumnul in piept ca-ti pasa de colegii tai de trib,puteau sa le cuceresca altii din tribul tau,dar binenteles tie nu-ti pasa,nu i-ai anuntat.

mai fenomenule, in primul rand mi-a dat un mesaj in care ma intrebat "Vrei ceva din satele mele?" exact asa. eu iam dat reply si am intrebat de ce? te lasi de joc? si nu a mai raspuns ca deja daduse contu in sitting la cineva din T.E. iar nobilii si imparteala era facuta deja pentru ca nu intrasem pe triburile deloc in ziua aia , intelegi ma dexter mic ce esti? veziti de treaba ta si tineti respectu ca nu am nevoie de el si nu te mai baga in seama aici in topic sa dai din gura atata ca deja mirosi a papagal si sãgeatã .
 

DeletedUser

Draga domnule Petzy, nu vei primi un raspuns oficial de la TLD pe forumul extern. Dumneata ai declarat pe forum ca vrei neutralitate, neutralitate ai obtinut. Daca nu vroiai atacuri din partea CA, trebuia sa propui un PNA.
Acum vii si ceri sate inapoi ca masura a increderii...a increderii TLD-ului in bunele intentii ale TE-ului sau invers, ca n-am prea inteles?:rolleyes: Oricum, asta nu se va intampla, este absurd sa emiti astfel de pretentii.
Daca doresti sa porti o discutie diplomatica, te invit pe privat. Daca doresti sa arunci cu noroi in continuare, ramas bun!

Privatu asta te roade cu totu , de 2ua zile sta mesaju necitit si oamenii tai is in ofensiva maxima :)))))))))))))) faine discutii , matzi dat pe spate de la atata discutat
 

DeletedUser2602

te agiti degeaba domnu petzy :D
din momentul in care m-ai jignit ... te-am clasificat deja ca un nimic, o multime vida!

si cu asta am incheiat discutia, din punctul meu de vedere, pe acest thread!
bafta mai departe!
 

DeletedUser

vad ca ne agitam degeaba , TLD-u e sefu tuturor , deci aveti grija :) amatorilor care credeti ca puteti fi prieteni cu ei neh nici vorba , prieteni doar daca faceti ce spun ei , puteti inchide topicu.
 
Sus