Pna ykz-nwo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Incepand cu data de 20.03.2009 ora 00,in urma negocierilor diplomatice tribul YKZ anuntza incheierea pna cu tribul NWO..PNA include si triburile NIPPON si OMV academiile YKZ ..
INGERASH33, Diplomat YKZ
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PNA-ul este confirmat si de noi, NWO incepand cu 20.03.2009 ora 00:00

Diplomat NWO
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa fie intr-un ceas bun!

Sincere felicitari conducerilor celor doua triburi pentru aceasta hotarare inteleapta!
 

DeletedUser2005

Nu ai de ce sa fii atat de entuziast.
E un simplu PNA,cum sunt atatea,incheiat la insistentele YKZ.

Prea putin ne modifica diplomatia,felicitarile chiar nu-si au rostul.
 

DeletedUser

aveau ceva cald in pantaloni si v-au implorat in genunchi sa faceti pna ? :))
 

DeletedUser

Asta intreaba-i pe ei.
Anuntul a fost facut,spamul nu-si are rost.
 

DeletedUser

Se face Pna dar am uitat ca tot din nesimtirea unora a inceput acest razboi si tot de la nesimtirea acelorasi persoane acest Pna nu va dura pacat de Barbaru se pare ca e singura persoana cu caracter de acolo!
Village name Points (current) Points (at ennoblement) Old owner New owner Time
Old Trafford stadium (909|469) K49 12,154 Unknown XinQian [YKZ] karaa [NWO] 2009-03-20 14:31:59
 

DeletedUser14294

orice problema diplomatica are rezolvare... in ziua premergatoare pna-ului s-au tras cu tunurile pe ultima suta de metrii, si au fost atacuri in curs de ambele parti dupa 12 noaptea, unele chiar trimise dupa acea ora stabilita, stiu sigur ca astazi ajung cateva atacuri pe satele karei... deci se rezolva :) inainte de inceperea razboiului era altceva pentru ca nu aveam relatii diplomatice si nu se poate discuta despre nesimtirea sau corectitudinea cuiva... acum ca avem pna repet, orice problema diplomatica are rezolvare. noi nu suntem CD sau CDac, deci ne respectam acordurile diplomatice :)
 

DeletedUser1282

orice problema diplomatica are rezolvare... in ziua premergatoare pna-ului s-au tras cu tunurile pe ultima suta de metrii, si au fost atacuri in curs de ambele parti dupa 12 noaptea, unele chiar trimise dupa acea ora stabilita, stiu sigur ca astazi ajung cateva atacuri pe satele karei... deci se rezolva :) inainte de inceperea razboiului era altceva pentru ca nu aveam relatii diplomatice si nu se poate discuta despre nesimtirea sau corectitudinea cuiva... acum ca avem pna repet, orice problema diplomatica are rezolvare. noi nu suntem CD sau CDac, deci ne respectam acordurile diplomatice :)

Cred ca nu poti dormi noaptea din cauza CD si CDac altminteri nu inteleg de ce ne introduci si pe noi in acest topic.
 

DeletedUser

cand nu ai ce face...

Se face Pna dar am uitat ca tot din nesimtirea unora a inceput acest razboi si tot de la nesimtirea acelorasi persoane acest Pna nu va dura pacat de Barbaru se pare ca e singura persoana cu caracter de acolo!
Village name Points (current) Points (at ennoblement) Old owner New owner Time
Old Trafford stadium (909|469) K49 12,154 Unknown XinQian [YKZ] karaa [NWO] 2009-03-20 14:31:59

Multumesc elite.pentru ca ma faci nesimtita!Pentru ca in viziunea ta eu am fost prima care v-am atacat !Ti-am demonstrat cu rapoarte ca nu eu am atacat prima ,dar se vede ca spui numai ce iti convine!


LE:cat despre satul pe care l-am luat dupa inceperea pna-ului ,atacurile au fost trimise inainte ...ti-am trimis rapoartele...insa nu pot spune acelasi lucru si despre colegii tai care au trimis atacuri dupa inceperea pna-ului ...ti-am trimis si rapoartele alea ...daca e cazul le fac publice ,dar sincer mi se pare o pierdere de timp

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14294

Cred ca nu poti dormi noaptea din cauza CD si CDac altminteri nu inteleg de ce ne introduci si pe noi in acest topic.

preamarite conducator, pe DST i-ati lasat cu fundul in balta si ati dizolvat familia exact cand aveau nevoie de voi, noua ne-ati declarat razboi dupa 2 ani de alianta, in toamna unii dintre playerii cu drepturi in conducere la voi discutau despre un eventual razboi cu ~HL~... interesanta strategie mai aveti "hai sa facem alianta cu toata lumea, si sa le declaram razboi pe rand" :) vi se contureaza din ce in ce mai mult aceasta imagine de tradatori avizi dupa sate care vi se potriveste de minune... pot dormi noaptea stai linistit, insa voi sunteti reperul pentru tot ce inseamna lipsa de onoare :) sa vedem pe cine mai selectioneaza gabi23 ca viitoare tinta dintre aliati, doar el este factorul sugestional, sau cel legislativ iar voi executati :rolleyes: oricum ar fi, tine minte ca nici un trib inamic de pe harta nu se compara cu niste tradatori
 

DeletedUser1282

preamarite conducator, pe DST i-ati lasat cu fundul in balta si ati dizolvat familia exact cand aveau nevoie de voi, noua ne-ati declarat razboi dupa 2 ani de alianta, in toamna unii dintre playerii cu drepturi in conducere la voi discutau despre un eventual razboi cu ~HL~... interesanta strategie mai aveti "hai sa facem alianta cu toata lumea, si sa le declaram razboi pe rand" :) vi se contureaza din ce in ce mai mult aceasta imagine de tradatori avizi dupa sate care vi se potriveste de minune... pot dormi noaptea stai linistit, insa voi sunteti reperul pentru tot ce inseamna lipsa de onoare :) sa vedem pe cine mai selectioneaza gabi23 ca viitoare tinta dintre aliati, doar el este factorul sugestional, sau cel legislativ iar voi executati :rolleyes: oricum ar fi, tine minte ca nici un trib inamic de pe harta nu se compara cu niste tradatori
Din tot ce ai scris tu aici nu pot retine nimik interesant. In plus se pare ca tu esti mult mai bine informat despre tot ce se spune si ce se face in CD chiar decat mine. Faptul ca tu te-ai decis sa ne caracterizezi in felul in care ai facut-o este dreptul tau si nici macar nu ma intereseaza sa iti schimb aceasta parere. Fiecare avem dreptul sa ne exprimam liberi si in ce termeni dorim. Deja cred ca am facut prea mult si scriind aceste 2 posturi aici. O zi buna iti doresc si numai bine.
 

DeletedUser

@karaa iar vorbesc degeaba cu tine si tot ce te taie capul faci tu :) ai spionat la ora 21 si ai trimis curatarea si nobili sa ajunga pe 20 desi stiai din timp de PNA-ul care intra in viguare la 00:00 e normal k lumea sa riposteze si sa nu mai zic k pe data de 20 la ora 01 si un pic ai primit un mesaj cu scuze de la unul care te ataca fiindca asa i-am zis eu k a incalcat PNa-ul si sa-si ceara scuze si sa se opreasca in schimb tu profiti de cei 2 inactivi si le iei sate dupa semnarea armistitiului...Am ajuns sa inteleg ce caracter potzi sa ai...mai trebuie sa lasi si de la tine uneori se pare ca degeaba ai terminat psihologia :) Bine ca sunt alte persoane care decid acolo inca odata TOT RESPECTUL PENTRU BARBARU putine persoane au caracterul lui in jocul asta tot mai mizerabil :)
 

DeletedUser

Rog un moderator sa inchida topicul asta,s-a spus ce era de spus :) multumesc
 

DeletedUser

@karaa iar vorbesc degeaba cu tine si tot ce te taie capul faci tu :) ai spionat la ora 21 si ai trimis curatarea si nobili sa ajunga pe 20 desi stiai din timp de PNA-ul care intra in viguare la 00:00 e normal k lumea sa riposteze si sa nu mai zic k pe data de 20 la ora 01 si un pic ai primit un mesaj cu scuze de la unul care te ataca fiindca asa i-am zis eu k a incalcat PNa-ul si sa-si ceara scuze si sa se opreasca in schimb tu profiti de cei 2 inactivi si le iei sate dupa semnarea armistitiului...Am ajuns sa inteleg ce caracter potzi sa ai...mai trebuie sa lasi si de la tine uneori se pare ca degeaba ai terminat psihologia :) Bine ca sunt alte persoane care decid acolo inca odata TOT RESPECTUL PENTRU BARBARU putine persoane au caracterul lui in jocul asta tot mai mizerabil :)
Iar o dai din dreapta in stanga incat nu intelege omu' ce vrei sa spui!:)
Pentru cine vrea sa stie ,situatia sta asa:
cu doua zile inaintea incheierii PNA-ului au inceput iar atacurile asupra mea dar de data asta am ripostat si le-am luat vreo 10 sate (vreo 3 erau ale unui inactiv - nu sunt doi,cum zice elite))
In ziua premergatoare intrarii in vigoare a pna-ului am inceput sa primesc atacuri care ajungeau dupa ce intra in vigoare PNA-ul ...si am facut si eu acelasi lucru...numai ca eu am luat sate iar ei au ramas cu buza umflata
Dupa ce a intrat in vigoare pna -ul au mai trimis vreo20 de atacuri cu nobili inclusi ..si sa nu imi spui tu ,elite ,ca l-ai oprit sa-mi trimita atacuri ...daca mai avea ce sa trimita mai trimitea! Asta se vede din ultimile atacuri ,care au fost niste panarame..o sa postez unul aici:
http://ro1.triburile.ro/public_report/b35f8f6ba0dbdc620338d691d464b493
P.S.Daca ai crezut chestia cu psihologia,mai ai de invatat multe in privinta femeilor:)
 

DeletedUser

@Moshu@v@, daca ai ceva de spus, zi direct .. fara retineri ;).
Si te rog sa-mi spui si mie pe ce conturi mai esti sitter sa stiu de la cine mai trebuie sa iau sate :D.



Cat despre acest PNA :rolleyes:.
Sa vedem cum se vor descurca cei din YKZ acum cand vor da numai in CIRC.
Sau mai bine zis, sa vedem cat va dura PNA-ul, probabil pana ajunge un sprijin aiurea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus