Pna ykz-nwo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Incompetenta, ura, invidia DST-ului sau mai de graba a lui REST se vad la tot pasul. Un trib foarte bun (respect ceea ce ei nu au pentru mai marii Circ), dar care ar vrea ca toata harta sa fie impotriva Circului sa poata lua si ei ceva sate. Ei bine cu indoctrinarea ii merge bine si impotriva Circ sunt aproape toti vecinii, dar noi urmeaza sa trecem pe locul 2 spre nefericirea sa.
 

DeletedUser14294

gabi23 ti-am spus eu ceva mai demult, oricine poate fi egoist sa joace doar pentru sine :) daca tot n-ai functii si drepturi, incepe si tu cu ceva mai usor, depune o munca cat de mica in interesul tribului, a fi moderator este doar un moft de-al tau, dar practic nu-ti ajuti tribul cu nimic, poate doar crescand in puncte :) nici macar sa cureti vreun sat pentru vreun coleg de trib? :( egoism prin excelenta :eek:

era ceva normal sa pierd sate de pe acele conturi, stii cum e, cand incerci sa faci prea multe lucruri in acelasi timp, nu-ti iese nici unul asa cum trebuie, nimeni nu poate face minuni, plus atacati cu totii pe-acolo, chiar si vechii colegi bubmatu care rupe zece pixuri sa-si scrie numele si sidolc care "te adora" inainte de razboi :D plus YKZ care trimitea cate-un val care tinea trei zile, in fine mai multi factori... in concluzie ia si tu un cont pe sitting cu sute de atacuri pe el, fa-te util cu ceva pentru trib, iar apoi poti face astfel de ramarci cat doresti :) noapte buna
 

DeletedUser

Incompetenta, ura, invidia DST-ului sau mai de graba a lui REST se vad la tot pasul. Un trib foarte bun (respect ceea ce ei nu au pentru mai marii Circ), dar care ar vrea ca toata harta sa fie impotriva Circului sa poata lua si ei ceva sate. Ei bine cu indoctrinarea ii merge bine si impotriva Circ sunt aproape toti vecinii, dar noi urmeaza sa trecem pe locul 2 spre nefericirea sa.

Incompetenta?Ura?Invidie?Prietene uitate la diferenta de sate dintre marele tau trib si noi...cum e sa aveti jumatate de trib banat?E bine nu?Asta dovedeste cat de corecti sunteti voi...faceti o fuziune si scapati?De abia astept...
 

DeletedUser

rest daca suntem banati nu inseamna ca nu suntem cinstiti .. daca nu stii despre ce este vorba tineti vorbele pentru prietenii tai , ca pe noi nu ne intereseaza ;)
 

DeletedUser

Dar dc ati fost banati?Ori nu va duce capul si faceti greseli pe care niste jucatori profesionisti nu ar trebui sa le faca, ori sunteti cum va stie toata lumea 1 ca sunteti...eu sunt curios cate sate pierdeti...sau daca pierdeti...
 

DeletedUser13059

si daca pierd oare unde le vor face de barbari pe granita sau in mijlocu lor :> ?
 

DeletedUser

Dar dc ati fost banati?Ori nu va duce capul si faceti greseli pe care niste jucatori profesionisti nu ar trebui sa le faca, ori sunteti cum va stie toata lumea 1 ca sunteti...eu sunt curios cate sate pierdeti...sau daca pierdeti...


Te anunt eu ca vor reveni toti si cu forte proaspete:p
 

DeletedUser

si daca pierd oare unde le vor face de barbari pe granita sau in mijlocu lor :> ?

satele de barbari se fac absolut random :) nu se uita nimeni pe harta inainte sa zica aahaaa pe asta i-l iau... ahaa si pe asta ..baaaam, pe asta nu ca e prea in granita...
 

DeletedUser

Cat despre acest PNA :rolleyes:.
Sa vedem cum se vor descurca cei din YKZ acum cand vor da numai in CIRC.
Sau mai bine zis, sa vedem cat va dura PNA-ul, probabil pana ajunge un sprijin aiurea.

si ce daca ajunge un sprijin si ei vad?altul e motivul pentru care au facut pna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

Pna

pai acum, daca tot avem PNA, hai sa atacam singurul trib adevarat cu care suntem in razboi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus