PoaTe nu excesiv de sociabili ca restu;))

DeletedUser37

Singurele triburi din top 20 care nu apartin unei familii de toata frumusetea..si mai ales marimea;) sunt Mod si ~BW~.Asa ca..felicitarile mele. :)

Membrii Mod si ~BW~ sunt liberi sa-si culeaga laudele pe acest topic :)
 

DeletedUser

stitzi ce urmeaza? :)) sa va invite sa facetzi o familie impreuna :))

si cineva are probleme cu vederea si ala nu sunt eu :D
~BW~ si NightL sunt o familie. Cine atacã acest clan, atacã Familia!
 

DeletedUser

Pe mine personal m-au uimit cei din MoD...Felicitari baieti si fete !:)
 

DeletedUser37

stitzi ce urmeaza? :)) sa va invite sa facetzi o familie impreuna :))

si cineva are probleme cu vederea si ala nu sunt eu :D
~BW~ si NightL sunt o familie. Cine atacã acest clan, atacã Familia!

Credeam ca sunt academia lor..anyway nu sufera comparatie cu celelalte familii.smartass:rolleyes:


Pe mine personal m-au uimit cei din MoD...Felicitari baieti si fete !:)

Ce e ciudat e ca atunci cand au intrat in top20 aveau 37 de membrii daca nu ma insel,apoi poc..80 ....

Dar intr-adevar merita toate laudele.

Sincer am facut topicul mai mult din plictiseala si ca urmare a studierii top-ului 20..rog moderatorii sa nu sterge off-topic,si invit jucatorii de pe L3 la o discutie de placere,fara remarci "spirituale".

Folosește opțiunea de editare a mesajelor proprii în loc sã postezi consecutiv.

Stodiamus
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

on topic : MoD intradevar este un trib frumos , ca numar si puncte mai are cateva uscaturi dar in rest e ok.
Valiusha o sa primesti observatie de la moderatori ca ai postat de 3 ori in loc sa folosesti edit :D
 

DeletedUser37

Exista regula cum ca nu ai voie sa postezi de mai multe ori?:)
Asta ar fi chiar ceva ..lol.sa editam non-stop sa avem posturi de doua-trei pagini:=))

Puteti schimba si tema cat timp se refera la L3:)..primul topic a fost de deschidere doar
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am cucerit ieri pe cineva din MoD..
a primit sprijin dupa ce am luat satul 2000 1500, sprijin pe care l-am folosit sa distrug 3 atacuri din partea L*war pe acel sat :)

am primit sprijinul cu 2 min. inainte d cele 3 atacuri "coordonate" :D

n-am vrut sa scriu de asta, caci e total aiurea :)) dar ati zis ca L3 nu e activa.. hop top si eu
 

DeletedUser184

tribul MoD se voia la inceput a fi un trib compus din putini membri - toti care se cunosc intre ei...soarta a fost sa nu fim pusi apropiati ca localizare asa ca, la inceput, desi am mers pe o formatiune mica de max 40 jucatori, s-a decis sa creeem un trib putin mai mare care sa faca fata, pe cat posibil, la diversele probleme.

ce pot spune, ca pana acum desi ne-a fost declarat razboi, am luptat, iar colegii mei au reusit ca intr-un interval f f scurt de timp (nici macar 12 ore) sa faca ca acel trib sa fuga si sa mai ramana cativa, ceilalti refugiindu-se prin alte triburi..

momentan cam atat ar fi de spus de MoD - pot spune cu siguranta ca in mare majoritate tribul este compus din jucatori ce au avut experienta pe international dar si pe lumea 1 si 2.
 

DeletedUser

Da, tribul Mod are o evolutie frumoasa, experienta isi spune cuvantul. Tineti-o tot asa.
 

DeletedUser

MoD-ul are multi jucatori experimentati, daca reusesc sa-i invete si pe cei "tineri" tainele tribalwars-ului, pot face o figura frumoasa in L3. Desi pe L3 a trecut doar 1 luna... de acum urmeaza sa se puna lucrurile la punct:D :D
 

DeletedUser

Da, lumea 3 incepe sa decanteze, sa vedem ce se lasa la fund si ce se ridica :p
 

DeletedUser1035

Eu sunt in MoD si voi ramane aici, indiferent de ce se va intampla.

Pe L1 am fost in TLD, si tin sa ii multumesc lui Valiusha pt tot ce a facut pt acel trip pe L1. Am invatat multe acolo si a fost o placere sa joc alaturi de el pe L1.
 

DeletedUser1627

am cucerit ieri pe cineva din MoD..
a primit sprijin dupa ce am luat satul 2000 1500, sprijin pe care l-am folosit sa distrug 3 atacuri din partea L*war pe acel sat :)

am primit sprijinul cu 2 min. inainte d cele 3 atacuri "coordonate" :D

n-am vrut sa scriu de asta, caci e total aiurea :)) dar ati zis ca L3 nu e activa.. hop top si eu

Chiar sunt curios ce sat ai luat? :)
Poti sa ne impartasesti mai multe detalii ? ;))


Mie imi place in MoD :p :) Desi deja ne-am inmultit ca mult... Si multi sunt cam ucenici...
 

DeletedUser

Chiar sunt curios ce sat ai luat? :)
Poti sa ne impartasesti mai multe detalii ? ;))


Mie imi place in MoD :p :) Desi deja ne-am inmultit ca mult... Si multi sunt cam ucenici...

sat cucerit de la: Don lion
coordonate : 481|458

check tw-tools;))

am scris mai jos in postul meu ca e total aiurea, dar mna daca ai insistat...:)
 

DeletedUser

sat cucerit de la: Don lion
coordonate : 481|458

check tw-tools;))

Eu am verificat cu ce ziceai matale si nu figureaza in MoD la momentul nobilarii. Poate s-a plictisit si a plecat.. In schimb am vazut altceva (6-0 la sate pentru noi):

Nume sat Puncte Proprietar precedent Proprietar nou Data
#Lugoj[MoD] (480|494) 3.493 eddie [EXIT] CyberBoy [MoD] 22.10.2007 22:15:41
Vampires Nest 4 (444|497) 7.250 Spawn Sfm [EXIT] Dark Vampire [MoD] 21.10.2007 15:44:21
HMS Temeraire (468|345) 6.928 DreamsMan [EXIT] Vokiel [MoD] 19.10.2007 02:12:45
I~04~ (423|389) 8.403 bebero [EXIT] DanyK [MoD] 11.10.2007 15:55:28
TaUrUs De S-E!!! (473|497) 1.083 Socaterul [EXIT] BoBoRo [MoD] 10.10.2007 18:53:57
Remetea (371|471) 6.836 Urcanes [EXIT] gabipana [MoD] 03.10.2007 12:52:46
 

DeletedUser

ba da era in MoD :|
avea 2 sate, unu de vreo 600 de pct.
dupa 1 h de la innobilare, nu mai era in vreun trib..:confused:

ma rog.. acum faceti threadul asta despre ce...?
eu am spus clar ca e aiurea ce am postat, voi luati literalmente :|
pff :mad:
 
Sus