PoaTe nu excesiv de sociabili ca restu;))

DeletedUser

mdap, primul meu post pe forumul extern, uratimi bun venit si luatima usor ca is baiat finutz de la tzara :D

tin sa felicit si eu tribul MoD pentru demonstratia de clasa in fata mega-recruiterilor Wrath si NOA(cum sa iti numesti tribul No Alliance si sa faci parte dintr-o familie?:confused:)

sincer eu cel mai mult apreciez profilul tribului ~HaR~ ... e chiar fain:) si fac remarca asta pt ca e totusi un mod de distractie jocul asta, iar oamenii de aici nu au uitat lucrul asta. au reusit sa fie funny:p
si tot respectul pentru xx--pyca--xx ....spor cu tastatura ta in constructie! ;)
 

DeletedUser1857

:)

am cam terminat cu denumirile... nu mai stiu ce sa pun :( nu mai am taste :(
pai , ce sa zicem?...incercam si noi, sa facem ceva...frumos :)

cat despre MoD, da tot respectul... seamana putin cu noi, dar ei urmaresc altceva...
la un moment dat suntem constienti, ca va trebui sa intram undeva, fie o familie, fie un trib...dar pana atunci, rezistam eroic... si mai "cumpar" si "butoane" pentru colectie :D
 

DeletedUser1857

o sa ma opresc cu colectia... imi iau o tastatura turceasca...sau ma rog, alta... poate are mai multe butoane :p
 

DeletedUser2754

personal chiar ii admir pe tgh / tlb si mai nou legio.acum vine vremea celor putini da' buni <- tot respectul baieti.totusi ramane amuzant pe clasic sa citesc forumul noa :)

edit`ul in limba germana reprezinta o problema pt mine :/

am uitat sa mentionez si C.T! :)


pentru a sti pe viitor: butonul de edit este denumit aici, andern, sau mai usor are o foarfeca "desenata"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

Salutare

Primul meu post aici..uh ma simt ca o fata mare in noaptea nuntii:d


sa incepem:

1. am citit ce se scrie pe aici..unii zic ca e alba,altii zic ca e neagra,dar pana la urma faptele vorbesc: TGH si TLb au avut cea mai spectaculoasa evolutie. putere,imaginatie,uniune si nu in ultimul rand dorintza de lupta. MOD pt mine reprezinta un model, Sobolanul pentru mine e un model(dupa parerea mea cel mai bun din toate lumile la organizare,fler si integritate)

2. Sunt cateva triburi pe aci care fac doar galagie in schimb nimic...acestea vor disparea cu timpul(ne uitam la diablo,wrath etc). jucatorii putini dar uniti rastoarna triburile mamut( IUBESC GD-UL:D).

3. NOA este o fortza dar din cauza unei strategii gresite de la inceput acum pierde teren,dar isi va revenii. Tin sa-mi arat si aici respectul fata de pitzi

4. Sunt unii care in loc sa-si vada de joc umbla cu imbarligaturi...odata si odata vor trebuie sa dea piep cu noi (triburile mici:p)

bafta la toti si sa castige cei mai buni
 

DeletedUser1857

eu raman, nu stiu de ce, totusi la ideea ca... de sus, din varf nu poti decat cobori... si ca locul I, e doar unul... e cale lunga pana la final... vor mai fi multe "manevre de acest fel"... in lumea asta... :D
 
Sus