Politica si propaganda SP11 !

DeletedUser47559

eu m-am referit la altceva...in fine
dar totusi vreau sa aud macar una din manevre:)
 

DeletedUser48120

exemplu nu am de ce sa dau ca stiti voi mai bine ceea ce a.ti facut.... e istorie.. nu mai conteaza acum doar v-am adus aminte.....

da vbn sunt un simplu jucator:p stii tu mai bine:p nu sunt vreo vedeta asa ca nu ma luati in "calcul"

insist. spune-ne o manevra
 

DeletedUser523

Aici surprinzatoare manevra ati facut cu mutatul langa ei :) Acum veti putea arata ce nu ati avut ocazia pe L54
 

DeletedUser29124

Din punctul meu de vedere pe lumea 54 , tribul D.T desi a pierdut o batalie la inceputul lumii retragandu-se in cealalta parte a hartii , nu a pierdut razboiul.Acolo am pariat pe ei ca o sa inchida lumea mizand pe faptul ca cei din REVO sunt majoritatea starteri si nu joaca ani pe o lume.
Aici insa , fiind lume scurta o sa pariez pe Loko , fiind si mai buni in inceputurile de lumi si mai multi si au scripturi de farm mai bune si nedectabile. Bafta ambelor triburi plus academiile...Fie ca cei mai buni sa castige aceasta speciala.
 

DeletedUser47559

Din punctul meu de vedere pe lumea 54 , tribul D.T desi a pierdut o batalie la inceputul lumii retragandu-se in cealalta parte a hartii , nu a pierdut razboiul.Acolo am pariat pe ei ca o sa inchida lumea mizand pe faptul ca cei din REVO sunt majoritatea starteri si nu joaca ani pe o lume.
Aici insa , fiind lume scurta o sa pariez pe Loko , fiind si mai buni in inceputurile de lumi si mai multi si au scripturi de farm mai bune si nedectabile. Bafta ambelor triburi plus academiile...Fie ca cei mai buni sa castige aceasta speciala.

dar de scripturile DT-lui nu spui nimic?fi sincer si zi ca pe 54 mizezi pe DT datorita scriptului ce il iau de face tot pe cont
 

DeletedUser48120

Sunt sigur ca el se refera strict la manevrele facute de Salvatrucha pe lumea 52, nu are nicio legatura cu voi. Ce au facut si ce n-au facut ei acolo hai sa o lasam asa


PS: Cati cai ai :)
pai daca nu are nimic de zis sa nu mai arunce cu acuzatii :))

PS: putini :)
 

DeletedUser29124

dar de scripturile DT-lui nu spui nimic?fi sincer si zi ca pe 54 mizezi pe DT datorita scriptului ce il iau de face tot pe cont

Nici nu stiam ca exista asemenea script...acolo mizez pe faptul ca sunt jucatori de cursa lunga.
Si totusi daca exista asemenea script , ce mai face jucatorul?
 

DeletedUser

Nici nu stiam ca exista asemenea script...acolo mizez pe faptul ca sunt jucatori de cursa lunga.
Si totusi daca exista asemenea script , ce mai face jucatorul?

Gen Goloie vine pe extern si se lauda. Cand el e praf si nu stie sa faca o intrerupere. :))
 

DeletedUser48165

vbn sa nu uitam ca ti-am cedat satele speciala trecuta datorita jocurilor de culise...... aici nu m-am referit la tine si la cei ce joaca cu tine si special la slava,doidedoi.elite,rock etc...care au facut niste manevre foarte neplacute! si nu numai jucatorilor obisnuiti ca mine ci si jucatorilor "de top"

daca aveam ceva cu tine ma adresam direct tie.......
 

DeletedUser523

Aici discutam doar de sp.11 si L54 :p despre L52 discutati voi acolo ca aici nu ne intereseaza :D ;) :p
Aici vrem doar sa vedem ce face Loko...
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
vbn sa nu uitam ca ti-am cedat satele speciala trecuta datorita jocurilor de culise...... aici nu m-am referit la tine si la cei ce joaca cu tine si special la slava,doidedoi.elite,rock etc...care au facut niste manevre foarte neplacute! si nu numai jucatorilor obisnuiti ca mine ci si jucatorilor "de top"

daca aveam ceva cu tine ma adresam direct tie.......

Pentru inceput vreau sa multumesc ``admiratorilor`` mei fanatici care isi rup in fiecare zi/saptamana/luna cateva minute din timpul lor pretios sa intre pe forum si sa-mi spuna ca sunt ``manevrista``sau alte apelative jenante.
Din pacate, cat m-am corcolit, cat m-am frecat ca ness-ul, cat m-am eschivat, s-a nimerit sa scrie Lord Draqla despre chestia asta. Habar n-are ce vorbeste. Semne de frustrare ... saracutul :)
 

DeletedUser46863

Din pacate timpul asta.... nu-mi permite sa joc pe 2 lumi deodata... poate speciala viitoare, chiar ar fi fain sa intre la fel de multi sau chiar mai multi jucatori pe speciala
 

DeletedUser48165

atat te duce mintea nici macar nu stii ce jucatori erau in conferinta aia!!!

era compusa din 3 jucatori din OF unu de la voi si eu care nu am zis nimic!

cei mai buni jucatori??? asa va credeti?? posibil cei mai buni nimeni nu neaga asta:)) dar jocurile de culise castiga lumea felicitari...nu are rost sa enumar ceea ce deja a fost! Voi vreti sa va scoateti din povestea asta ingerasi si wolves sa para cei "perversi" povesti de adormit copiii.... ii mai pui si pe altii care nu au legatura cu jocurile de culise sa mai adauge cate un coment...vai doamne victima....mda nice!
 
Sus