Politica si propaganda. Turma.

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început

DeletedUser

ooo da radule. indiferent de cit colgate plax ai folosi tot miroase bre. INDIFERENT ce ai face... da ma rog.. asta e o alta poveste... dintr-o alta pagina. :)
nu pot decit sa imi ridic palaria in fata ta si a celorlalti carora le pute gura pentru "tactica" adoptata.
in rest... NUMAI DE BINE!
 

DeletedUser20103

stau... citesc... imi fac cruce.... ( ptiu drace)... recitesc....
JEG intr-o parte.. JEG in alta( ma rog... jeg de care stiam si din care am facut parte citiva ani). bine drekului ca am reusit sa ma spal.

si... ia zi radule... nici usturoi n-ai mincat.. nici gura nu-ti miroase... nu? :)

coboara cel ales printre muritori si se uita el intr-o parte..se uita in alta..si o vede pe ****. jet de pe topicul asta daca e jegos, ba boule!
 

DeletedUser

coboara cel ales printre muritori si se uita el intr-o parte..se uita in alta..si o vede pe ****. jet de pe topicul asta daca e jegos, ba boule!

bou e boul care a stat la curu lu mata idiotule.
invata sa vorbesti stupizenie... si inca o data dovedesti cit de bine stii sa maninci cacat.
 

DeletedUser20103

bou e boul care a stat la curu lu mata idiotule.
invata sa vorbesti stupizenie... si inca o data dovedesti cit de bine stii sa maninci cacat.

posibil sa fie..insa nu e bagator de seama ca tine:) jegoasa sa o faci pe maica-ta, nu pe mine;)
 

DeletedUser2821

Ba frustratule vezi-ti ma de viata ta si nu mai comenta , ai facut si tu 14 ani si gata , ai dreptul la replica , a ? asa ti-a zis ma-ta ?
 

DeletedUser

ce-ai cu mama ca-i batrina......

te simtisi cu musca pe caciula maestre? pffff nu mai scrie ca pina si scrisu iti pute.
 

DeletedUser7711

Oooo injuraturi , cutite , iatagane . Care mai iese pe interval ? Care mai da o perversa ?



Chiar nu se poate fara jigniri ?
 

DeletedUser

popcorn.gif


interesant
 

DeletedUser

Ba frustratule vezi-ti ma de viata ta si nu mai comenta , ai facut si tu 14 ani si gata , ai dreptul la replica , a ? asa ti-a zis ma-ta ?

se fac vazuti nervii?:)) eu inca nu am apelat la jigniri...ti-am zis ca nu ti-ai luat tratamentul pe ziua de azi =)))

defapt la un copil de 14/15 ani e normala o astfel de reactie...

raduculeeeee trebuia sa pui +18 la topicul asta :D
vorbiti frumos bre ca suntem oameni :|
 

DeletedUser2821

am 14 ani de cand le rup dintii la astia tari in gura..noroc de tine ca stai numai prin casa:)

Ma cunosti bine si vad ca esti tare suparat pe mine , bai imi cer scuze daca te-am chinuit prin copilarie , scuze inca odata !!!

Esti smardoi mare tu , pe forum =) .
 

DeletedUser38023

ooo da radule. indiferent de cit colgate plax ai folosi tot miroase bre. INDIFERENT ce ai face... da ma rog.. asta e o alta poveste... dintr-o alta pagina. :)
nu pot decit sa imi ridic palaria in fata ta si a celorlalti carora le pute gura pentru "tactica" adoptata.
in rest... NUMAI DE BINE!

Imi aduc aminte ca in alta pagina te-am ajutat si tu in urmatoarea m-ai dezamagit..
Iar acum incerci sa iti stabilesti un top al prieteniilor si sa le tii partea alora cu care ai pierdut mai mult timp..
 

DeletedUser4166

Ma cunosti bine si vad ca esti tare suparat pe mine , bai imi cer scuze daca te-am chinuit prin copilarie , scuze inca odata !!!

Esti smardoi mare tu , pe forum =) .


Toata lumea e smechera intre 4 pereti nu stiai? :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

se fac vazuti nervii?:)) eu inca nu am apelat la jigniri...ti-am zis ca nu ti-ai luat tratamentul pe ziua de azi =)))


vorbiti frumos bre ca suntem oameni :|

Pai tratez oamenii ca oamenii si animalele ca animalele , pe tine nu cred ca te-am jignit :) .
 
Sus