Poll - cel mai antipatic moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25388

Iti zic eu dar in particular daca vrei, ca daca zic pe forum imi iau ban.:p
 

DeletedUser23756

eu voi iesi cel mai detestat :D so what :D voturile sunt secrete si chiar daca exista posibilitatea de a vedea cine si ce a votat nu va afla nimeni acest lucru.

pick me pick me :D

(sper ca pot sa imi fac propaganda da ?:p btw eu nu am fost la vot si nici nu ma duc =)))

Ia A. si de la mine un vot, doar ca sa o ajungi pe antipatica de E. =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser177

haha...bloom, ti-au murit "laudatorii"...da-le unban sa poata vota!!! :D:D:D

De fapt, eu unul ii dadeam lui BlooM votul meu, dar cum nu se mai regaseste in poll..... o sa il dau altcuiva...

eu voi iesi cel mai detestat :D so what :D voturile sunt secrete si chiar daca exista posibilitatea de a vedea cine si ce a votat nu va afla nimeni acest lucru.

pick me pick me :D

Dap, corect, pe tine te alegem cu totii in cele din urma (daca nu avem alte posibilitati.... :p) asa ca mai ia un vot si de la mine in semn de pretuire :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ne triseaza pe fata, japonezul are doar 3 voturi in acest top si priviti cati l-au votat:
Takeshi Tikano
blonda dulce, boggy-arsenal1990, costin1, Crazyyesco, gabytza17, GhostMaster, iurka, Nobbeluir, politzotto, Romelya314
3
 

DeletedUser

Ne triseaza pe fata, japonezul are doar 3 voturi in acest top si priviti cati l-au votat:
Takeshi Tikano
blonda dulce, boggy-arsenal1990, costin1, Crazyyesco, gabytza17, GhostMaster, iurka, Nobbeluir, politzotto, Romelya314
3

Pacat ca nu esti si tu moderator.Te-as fi votat cu mare placere...ca pe vremuri :D
 

DeletedUser7039

Am stat ceva timp fara sa votez aici, dar azi l-am votat pe Lamine din toata inima! Huooo! :D
 

DeletedUser

Jackass20 esti precum politicienii :tare::tare::tare: te votezi singur! :D :p
 

DeletedUser

Trebuia votat cel mai antipatic moderator ? :confused::eek::eek:
... eu am votat exact invers :))
Dar imi spune si mie cineva de ce se vede cine voteaza ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus