Poll - cel mai antipatic moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26904

:)) iti faci reclama degeaba ca nu mai esti pe lista si nu te mai voteaza nimeni :p
 

DeletedUser

Lamine in restul de sondaje facute a avut printre cele mai putine voturi. Acum cred ca are atatia votanti mai ales pentru decizia de inchidere a Off topicului.
 

DeletedUser

L-as vota pe lamine e cel mai rau dintre moderatori, dar nu imi ajung conturile sa il votez asa cum trebuie la antipatici :D
 

DeletedUser

propun actualizarea temei si a "candidatilor"...daca tot vom avea parte de colegi de forum noi
caci moderatorii sunt colegii nostrii de forum, corect?
Sau... ne sunt sefi? Ca daca da, am sa incep o negociere de salariu, nu-mi ajunge mia de euro :)
 

DeletedUser

clone multe....
voi ce parere aveti, ce ne sunt noua moderatorii? colegi de forum, care ar trebui sa opreasca "certaretii" si "nesimtitii" sau sefi ai tuturor?
 

DeletedUser

daca moderatorii ar opri doar certurile ar intra mai multi oamenii pe forum...votati maru ca sa fiu la subiect:D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Bine ar fi sa ne ajutati cu reporturi, cei care se simt lezati sau constata incalcari de regulament. Pana la urma, o cearta, o polemica, o dezbatere in contradictoriu nu este tocmai neregulamentara decat in masura in care apar jigniri si limbaj nepotrivit.
 

DeletedUser

Bine ar fi sa ne ajutati cu reporturi, cei care se simt lezati sau constata incalcari de regulament. Pana la urma, o cearta, o polemica, o dezbatere in contradictoriu nu este tocmai neregulamentara decat in masura in care apar jigniri si limbaj nepotrivit.

ok si corect din partea mea ,mai impartaseste si altor colegi parerea asta :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pai asta nu inteleg. Daca intervine un moderator cu strictete si cere respectarea unui subiect anume, nu este bine, este prea exigent. Daca insa lasa discutiile de se desfasoare, cu riscul unor excese verbale din partea interlocutorilor, iar nu este bine. Am spus doar ca cei care observa certuri si incalcari de regulament sa le reporteze, asa ar ajuta mult moderatorii in incercarea acestora de a mentine pe forum o atmosfera agreabila.
 

DeletedUser

e o vorba Adex : "Vorba dulce mult aduce"
Una e sa ai grija, sa te implici, sa mentii un nivel de discutie amicala si chiar sa intretii un dialog cu colegii de forum (userii si mozii sunt colegi de forum, corect? ) asa cum faci tu de exemplu...si cum facea Cata odata sau Gabi :)
Si alta e sa intri ca....tancul in piata. Dai impresia ca nu stii sa intelegi regulamentul atunci si ca nu poti gandi si singur. Nu ma refer la tine, sa se inteleaga bine asta.

Si unde Doamne iarta-ma vrei tu sa poata posta userii obisnuiti reclamatiile lor la adresa moderatorilor?
Dar sa nu-mi vii cu aia cu tichetele... Aia e orice doar discutie libera, civilizata si publica nu :)

Sistemul "Pumn in gura" care se practica pe forumul acesta face aproape imposibila aceasta comunicare din pacate draga Adex.
Regula privind "Tratarea cu respect a tuturor membrilor forumului" trebuie sa fie respectata si de mod si de useri...
Nu unii sunt seful si ceilalti sa intelega bine si de prima data ca-s niste prosti si o plevusca oarecare, care sa-si cunoasca bine locul in banca lor.

Mai ales...cand nu e cazul sa fii dur ci esti gratuit asa, probabil din alte experiente.
Toti suntem colegi de forum...sau ma insel?
 

DeletedUser

bine spus planeta soarelui:)

iar cand un moderator sau un adm ne vorbeste de sus inseamna ca e vai de capul lor...ei se cred mari si tari ca sunt mod sau adm...dar uita ca sunt oameni nu ma refer la toti...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus