Poll - cel mai antipatic moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iara ne certam? DOMNILOR....
io nu is domn. is mai de la tara asa. si betiv pe deasupra. si nu ma cert cu tine :p
flamer, ¨observatiile¨ pe care le-ai facut le-ai fi vrut acide dar a iesit total altceva. cred ca nici tu nu ai inteles de ce ai scris si ce ai scris.

p.s. pentru mater dolores: sunt geaman, am doua orgolii nu unu.:p
 

DeletedUser

io nu is domn. is mai de la tara asa. si betiv pe deasupra. si nu ma cert cu tine :p
flamer, ¨observatiile¨ pe care le-ai facut le-ai fi vrut acide dar a iesit total altceva. cred ca nici tu nu ai inteles de ce ai scris si ce ai scris.

p.s. pentru mater dolores: sunt geaman, am doua orgolii nu unu.:p

1.oricum imi bubuie capul si vad in ceata,asa ca nu prea ma ingrijorez pt eventualele greseli :D
2.nu e normal ca cel mai detestat moderator sa-si dea demisia de onoare?:rolleyes:
 

DeletedUser

de ce nu ati pus si obtiunea "blank vote" ?Eu nu prea va cunosc si vroiam sa vad ce se discuta aici si a trebuit sa votez.Am dat aproximativ la plezneala :D
 

DeletedUser7072

voteaza mater. nu fa pe cetateanu turmentat
24-net.gif


nu mai votati cu comunistii(bloom, lamine, rumi) votati cu mater. noua generatie de moderatori
 

DeletedUser

din categoria campania electorala mana in mana cu berea, sectiunea aduceti-va aminte tot ce am uita eu:
io si treaz si turmentat
tot cu mater am votat
la iubit si detestat
sunt poet.... m-am imbatat.
 

DeletedUser7072

Lamine si rumi comunisti?:-w :-w:-w:-w:-w:-W:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

acuma intelege si tu. asta o fost singur poza care am gasit-o. si de acolo am dezvoltat :D

votati mater. mater e cel mai detestat. votati mater!
 

DeletedUser

lamine sa nu uiti k te-am votat:D:D:D k nu am luat niciodata pana acum ban si vreau sa vad cum e:p:p:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus