Poll - cel mai antipatic moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser184

o discutie ce a deviat intr-o cearta - un topic ce la inceput a parut a fi interesant si a degenerat asa ca voi fi nevoit sa il inchid

multumim celor ce au votat in cele 2 poll-uri si ne cerem scuze fata de cei ce nu au apucat sa isi exprime parerea prin vot.

topic si poll inchis.


@later edit - in cazul in care doriti redeschiderea acestui topic va astept cu mesaje pe privat

topicul a fost redeschis pentru a acorda tuturor doritorilor sa isi exprime parerea - ATENTIE INSA in cazul in care iar va certati sau reveniti la ceea ce a fost (scandal) voi aplica cele mai aspre sanctiuni - aviz amatorilor - acord 2 saptamani "vacanta" celor ce doresc acest lucru - subliniez fara drept de replica - considerati aceasta adaugire un avertisment general pentru cele 2 topice.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pacat ca nu e ciuly aici :D
asa ca nu va votez pe niciunu-l !

bafta tuturor:eek:
 

DeletedUser

Woooooow, ar fi placere pentru mine personal, ca marele ciuly sa se intoarca. Si fi sigur ca vei fi primit cu bratele deschise :D
 

DeletedUser

Trist Rumi... Lumea nu te apreciaza la adevarata ta valoare:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lamine 7 12,73%
Rumi 8 14,55%
BlooM 9 16,36%
B3STIALU 10 18,18%
Mater Dolores 13 23,64%
Grima 8 14,55%
Votanţi: 55.


HAHA, l-am luat pe Grima!!! Pinky, editeaza-ti semnatura! nu mai esti cel mai detestat!
Tuturor celor care m-au votat aici: VA IUBESC!:D:D:D
 

DeletedUser7072

am mai pus si eu un vot sa fie 14:D ce sa faci? vreau sa fiu iubit :p
 

DeletedUser

bravo, puiu'. Asa te vrea mama. Mic si rau.:D:D:D Copiii sa fie ca mamica. :D
 

DeletedUser

mama denaturata!!!! nu aveti incredere!!! invata lumea la prostii!!! detestati-o!!!
 

DeletedUser

mater dolores mi se pare ca te bagi aiurea p unde nu trebuie desi d ex p l1 habar nu ai cam cum sta treaba
bloom,lamine stiu sa modereze,tu doar crezi ca ai painea si cutitul ;)
mai usor,p langa altii tu esti mai noua p aici
 

DeletedUser

mater dolores mi se pare ca te bagi aiurea p unde nu trebuie desi d ex p l1 habar nu ai cam cum sta treaba
bloom,lamine stiu sa modereze,tu doar crezi ca ai painea si cutitul ;)
mai usor,p langa altii tu esti mai noua p aici

iar tu te bagi si mai aiurea si nici romaneste nu stii sa scrii. (este in vigoare regulament care spune ca nu mai este acceptat stilul pasaresc de scris);)
 

DeletedUser6841

pasarica :p
zimbiti usor sa va trag in poza :p maman, tine-o tot asa :)

(ce flexibila esti..!)
zimbiti ussooorr.. :D
 

DeletedUser

iar tu te bagi si mai aiurea si nici romaneste nu stii sa scrii. (este in vigoare regulament care spune ca nu mai este acceptat stilul pasaresc de scris);)

vad ca te dai rotund pe unde apari
lasa ciocul mai mic natafletule sau daca dai din coada iti da cineva vreun premiu?

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
....flamer
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vad ca te dai rotund pe unde apari
lasa ciocul mai mic natafletule sau daca dai din coada iti da cineva vreun premiu?

am o angoasa relativ la cei ce isi striga frustrarile aiurea pe net pentru ca nu au ce face. daca ai ceva impotriva fa o cerere scrisa, stampilata si parafata.
 

DeletedUser

am o angoasa relativ la cei ce isi striga frustrarile aiurea pe net pentru ca nu au ce face. daca ai ceva impotriva fa o cerere scrisa, stampilata si parafata.

frustrare?era doar o mica observatie;),pe tine te vad cam ofticat,dar iti trece
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus