Poll - Moderatorul preferat!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul preferat este...


  • Total votanți
    324
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23722

faptul ca iti dai cu parerea de cine iti place sau nu,e deja o neplacere i se ivesc certuri de la astea..ma rog,e doar o parere personala.de aia nici nu am votat:)
 

DeletedUser

Nu stiu daca e o neplacere "sa-ti dai cu parerea". :)
Te deranjeaza cand ceilalti aleg alte lucruri care tie-ti displac? :p
 

DeletedUser23722

iti dai cu parerea,nimic de zis.dar vezi tu,uneori adevarul si sinceritatea dor si nu toti acceptam asa ceva;)
fiecare are gusturile lui...nimeni nu e la fel:)
 

DeletedUser

Frumos, dar, cei care nu accepta adevarul si sinceritatea, nu crezi ca ar fi mai bine sa nu se afle acolo?

ps: deja deviem de la subiect... :))
 

DeletedUser

plesuv28, aici sigur faci referire la persoana ta, nu? Cand erai moderator nu gandeai asa.
La cate abuzuri ai facut ar fi cazul sa te retragi in liniste.
Apropo, "poponet" nu-i o jignire. Asta sa stii si tu, in privat nici n-ai avut curajul sa-mi raspunzi la mesaj. Ai fost foarte comunicativ, n-am ce-ti reprosa.

Acest sondaj e foarte bun, insa trebuia pastrat si plesuv28, doar a fost moderator. Ar fi vazut si el cat de apreciat era.
 

DeletedUser

Motivele pentru care am renuntat au fost cu totul altele, dragul meu.
Stiu ca atunci cand nu ai nicio legatura cu un lucru, nu e bine sa-ti dai cu parerea asa de dragul de a iesi in evindenta si nici sa judeci unilateral.
Nu ti-am raspuns? La ce sa-ti raspund? La acuze nefondate si fara sens?
Eu zic sa terminam, ok? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu e vorba de orgolii, e vorba de abuzuri.
Nu ma intereseaza motivele, anticipam ca nu faci multi purici in zona. Esti usor influentabil.
Acuze nefondate? Iti aduc cel putin 10 dovezi prin care te "dezbrac in pielea goala".
Cel putin ai bunul simt si nu iesi in fata. Patreaza ce ti-a ramas din omenie, nu ti-o manca toata.
 

DeletedUser

daca imi zici mie un admin sau un moderator curat...esti cel mai tare:)
plesuvul e chiar dintre cei buni dupa parerea mea:) si urmaresc de mult ce e pe aici...nu ** aiurea:)
 

DeletedUser

Daca urmaresti din 17.04.2011 imi dau seama cate stii despre "ce e pe aici".
Alt cont fantoma.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus