Poze cu Spedării

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

No!!! Ce ziceti de acest specimen rarisim? Cum doamne iarta-ma sa-ti pui poza cu asa mecla? Si mai este si ranit la buza, cred ca a tras ioana cu sete din buza lui . Asta este emo sigur, dupa nas se vede, necesita operatie chirurgicala . Daca mai ma uit si la freza , imi vine sa-i dau o lama .
puskyilie.jpg

Asta de departe se vede ca e pe cale sa plece la mandre in sat. Priviti ce bucurie are in suflet si in privire . Periculos mascul domne. Eu cred ca toate mandrele din sat le are la degetul mititel .Vedeti sifonierul ala din spate? Sunt sigur ca a cazut pe el .
kspr1.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14000

O sa mor de ras cu postarile tale :))))))
De obicei numai Gaby ma facea sa vars cafeaua pe taste, dar ete ca mai aparu cineva. Puneti mana de la mana pentru o tastatura noua, da? :))
 

DeletedUser14000

Mi-e si frica numa la gandul ca poate ajunge o poza de a mea pe mana lui Gicu :)) Vai :))
Gicule, fi mai bland mami.
 

DeletedUser

Ia sa ii mai dau eu ceva lui Gicu de carcotit .. :)))

Negrule? Cred ca am descoperit cea mai tare faza pe care pot sa o fac . Lasa ca maine il descoasem pe simpaticul asta din poze. Pana atunci sa-ti zic despre ce este vorba: Tocmai m-am intors din oras si in coltul strazii mele, de ceva vreme ,isi fac veacul vreo 2 aurolaci. Crezi ca ii pot cumpara cu vreo 4-50 ron ca sa ii fac actori intr-un documentar? Ma gandeam eu asa in sinea mea sa le dau niste pancarte pe ei, ii platesc si ii filmez . Pe pancarta sa scrie : SISULE REVINO LA NOI IN CANAL iar pe cealalta pancarta sa scrie : NE ESTE DOR DE TINE SISULE. Ce zici? Merita investitia in muvie-ul asta?
O sa mor de ras cu postarile tale :))))))
De obicei numai Gaby ma facea sa vars cafeaua pe taste, dar ete ca mai aparu cineva. Puneti mana de la mana pentru o tastatura noua, da? :))
Sfat : Nu mai consuma cafea , consuma ceva cu alcool. Sa cureti tastele ca sunt imbacsite de atata cafea . Tu si iubi no.4 semanati perfect cu 2 bebeluse
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39150

Negrule? Cred ca am descoperit cea mai tare faza pe care pot sa o fac . Lasa ca maine il descoasem pe simpaticul asta din poze. Pana atunci sa-ti zic despre ce este vorba: Tocmai m-am intors din oras si in coltul strazii mele, de ceva vreme ,isi fac veacul vreo 2 aurolaci. Crezi ca ii pot cumpara cu vreo 4-50 ron ca sa ii fac actori intr-un documentar? Ma gandeam eu asa in sinea mea sa le dau niste pancarte pe ei, ii platesc si ii filmez . Pe pancarta sa scrie : SISULE REVINO LA NOI IN CANAL iar pe cealalta pancarta sa scrie : NE ESTE DOR DE TINE SISULE. Ce zici? Merita investitia in muvie-ul asta?

Sfat : Nu mai consuma cafea , consuma ceva cu alcool. Sa cureti tastele ca sunt imbacsite de atata cafea . Tu si iubi no.4 semanati perfect cu 2 bebeluse



Merita negrule.. Si fie vorba intre noi, mereu mi-am dorit sa-mi cumpar un aurolac, dar sincer mi-a fost cam rusine sa ma duc la unul sa ii zic ..
Cu un milion pe luna sa imi zica ce e prin zona nou, ce se mai intampla, cine intra, cine iese, sa imi cumpere tigari la 2 noaptea, chestii din astea :)) Pana mea, vreau aurolacul meu.....
 

DeletedUser39820


Patru tinere din Constanţa şi-au băgat soţii şi iubiţii poliţişti în anchetă după ce, zilele trecute, au postat pe un site de socializare o fotografie în care ele apar îmbrăcate în uniformele bărbaţilor, cu cămăşile descheiate sau cu un pistol în mână.Poza, realizată de Revelion, a făcut furori pe site, iar şefii agenţilor au aflat imediat de boacăna fetelor. Într-un comunicat emis de Poliţie, se arată că una dintre femei este nevastă de om al legii, în timp ce o a doua abia a divorţat de soţul ei, angajat al unui post de poliţie. Cei doi agenţi au fost chemaţi azi la Inspectoratul Judeţean de Poliţie.

Aviz amatorilor de senzatii tari ,vedeti ca sunt structuri specializate care asta cauta si va ard de nu va mai scoate nici dracu din rahat. Va jucati cu focul si nu va mai stinge nici pompierii.
4639321364politiste15a5.jpg
 

DeletedUser39820

Sunt bune proastele dar si-au dat foc la valizele sotilor si ale iubitilor. Au dat aia cu subsemnatu de nu mai stiu de ei saracii . Dupa ce au dat cu subsemnatu au fost dati afara din politie. Si cand pleci cu tinichele legate de coada, dintr-un sistem de-asta ,te mai angajeaza pulea spataru. Misto ,nu? FAZA INTERESANTA ESTE CA DOBITOACA AIA CU GUN-UL IN MANA are dosar penal . celelate au scapat mai ieftinache dar aia cu pistol este cercetata penal si dupa cate am auzit ,si-o fura zdravan daca N-ARE CREDIT PE TELEFON sa sune unde trebuie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Dar crezi ca o sa faci fata? :eek:

ON TOPIC: puneti poze cu voi ca altfel va mananc!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus