Poze cu Spedării

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39150

Am lasat noi vreo blonda la nevoie vreodata? :rolleyes: Hai sa ne punem jolidonul de zi festiva pe noi .. :D
 

DeletedUser8343

Bineee...pun poza cu mine, dar sa vad si cu voi.

"am fost o data blonda...
28112010069.jpg
[/IMG]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39820

Bineee...pun poza cu mine, dar sa vad si cu voi.

28112010069.jpg
[/IMG]

Sa stii chiar ca sunt suparat iubi . De azi inainte sa ma dragalesti cu apelativul : MOTANEL .
Cred ca tocmai mi-am semnat sentinta ,pt ca am vaga banuiala ca toate femeile o sa tipe dupa mine cand m-or vede : AILOVIU MOTANELE.
 

DeletedUser8343

DeletedUser39820

Sigur ca da motanele! Se poate altfel?
Nu se poate iubi no.4. La barza chioara dumnezeu ii face cuib.
Ati sesizat disparitia prematura si precoce a lu' sisu? Eu am auzit ca a fost preluat de asistentii sociali din cadrul organizatiei SALVATI COPII ,pt consiliere psihologica deoarece exista un susceptism suspect de traumatism cerebelic aplicat de catre negrii .
 

DeletedUser25829

Nu se poate iubi no.4. La barza chioara dumnezeu ii face cuib.
Ati sesizat disparitia prematura si precoce a lu' sisu? Eu am auzit ca a fost preluat de asistentii sociali din cadrul organizatiei SALVATI COPII ,pt consiliere psihologica deoarece exista un susceptism suspect de traumatism cerebelic aplicat de catre negrii .
Ahahaha :))) buna rau asta ! Si chiar poate aveti dreptate eu nu lam mai vazut pe aici :eek:
 

DeletedUser8343

Daca nu postati poze aici, faceti spam la rubrica de spam, ca altfel va sanctionez!
 

DeletedUser

atactrandafiri.jpg
par mai slaba decat in realitate si de obicei nu umblu nici cu atata piele la vedere

cer o poza cu domnul bula
 

DeletedUser

cer o poza cu domnul bula
Vrei sa-l vezi pe sultan ?!! Vrei sa fiu cel mai vanat barbat de pe triburi? Sa lesine femeile si sa ofteze numai cand imi admira trupul meu de adonis? Facem un compromis: DE AZI INTRU IN SESIUNE.Daca ratez vreun examen nu pupati nimic cadanelor. Nu pupati pt ca risc sa nu intru in licenta cu vreun examen ratat . Daca va rugati ca sultanul sa nu pice niciun examen ,la sfarsitul sesiunii va ofer un cadou cum nu visati vreodata . Trupul de adonis al sultanului si mecla lui de speriat ursitori .
 

DeletedUser40422

img2839up.jpg


@Tolouse , France 24.04.2011 tipu cu steagu :D dupa meciu cu RC GRASSE ...finala (4-3 pen.) Hai romania ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus