Prima noblare

  • Autor subiect DeletedUser5673
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5673

Sate Coordonate Puncte
Sat de barbar 376|334 2.992
satul lui nycoy 378|334 789

deja incepe distractia
 

DeletedUser16123

Sunt curios cu cate trupe isi apara satele , cred ca va fi de 3 ori sad cand va da primu inceput nou.:(
 

DeletedUser15142

de ce sad? e bine sa ii incurajam pe astia sa ia 3 sau 4 sate sa aiba pe ele cate 200 lacne si 200 spade si noi sa fim bine nu astia
 

DeletedUser16123

Ai dreptate , trebue sa ne dezvolte cineva si satele de barbari.:D
 

DeletedUser

nu fiti rai...nici macar nu a luat sat de barbari...si poate satul apartinea unui jucator care considera el ca putea sa-i puna probleme in viitor...(ce scuza penibila am gasit in apararea lui...nu???:)) )
 

DeletedUser

daca zona e linistita , cu 2 sate cu productie inalta , isi poate permite sa-si faca in scurt timp o armata decenta , asta desigur daca nu va fi prins de cursa punctelor si va continua sa creasca si sa investeasca in cladiri ca un dement :D
 

DeletedUser15358

Ii langa mine ala...ii voi face eu in control sa vad cum sta la capitolu aparare:D
 

DeletedUser16123

Ala nu-si va face aparare , din moment ce ii pe primu loc in top jucatori , dorinta de a ramane tot pe primul loc il va impinge sa inobileze si alte sate si armata o va neglija.
 

DeletedUser

El măcar ştie că e în centrul atenţiei pe forumul extern? :rolleyes:
 

DeletedUser

foarte bine ca nu-si face aparare, nu-l cunoasteti, asa ca nu aveti de ce sa judecati.

prima data am crezut si eu ca e benefic sa iti faci multa aparare la inceput, dar am observat ca valoarea sta in ofensiva, in ODA, in agresivitate si ca apararea mai mult te incetineste la inceput. A, si ofensiva combinata cu multi spioni, idealul , daca cunosti jocul si esti activ e aproape imposibil sa devii ferma /sa devii innobilat, + cresti mult mai repede.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bravo lui daca a fost smecher.
hai sa nu mai fiti invidiosi pe el.
daca omul a avut parte de liniste in jurul lui, bravo lui.
 

DeletedUser15358

asta cu conditia sa nu il fac eu ferma mai intai...sa vedem ce iasa. Ori il fac ferma,ori mai inobileaza el un sat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus