Primul Razboi mondial

DeletedUser4932

:)) a spus:
Bunica din Cuba astăzi la ora 00:59
dute si culcrw :))

TayFun astăzi la ora 01:00
si leugreu mai zicea k el nu mai are nici o legatura cu voi
parsivitatea si minciuna e contagioasa

Bunica din Cuba astăzi la ora 01:03
dupa 3 sticle de vin va facem praf

Bunica din Cuba astăzi la ora 01:04
dupa 3 sticle de vin va facem praf

TayFun astăzi la ora 01:04
;)



eu dadeam atacuri pe leul greu
deci nici o legatura intre BURN si FM
=)))
 

DeletedUser

deci se confirma cele spuse de mine in alta sectiune .. esti sub-mediocru atat ca tactica cat si ca si nivel de gandire, ce vrei sa demonstrezi cu asta .. ca sunt prieten cu bunica din cuba? da sunt .. si ce te oftici ? mai am destui prieteni in BURN relaxeazate si numara rar pana la 10 .. daca nu ai reusit repeta operatiunea .. sper sa nu`ti ia mult timp ... iar ca sa te lamuresc .. nu sunt BURN ce sunt F.M iar tu vei fi mereu un neputincios in fata mea .. familie, frati orice ai avea langa tine .. cheama si haita de caini vagabonzi de la bloc ca nu ma inspaimanti, iar in momentul cand am sa cer mila ta sau a tribului din care faci parte atunci poti sa vb .. pana atunci ramai doar o pata (nu are nici macar culoarea rosie aprins pentru ca nu insemni nici cel mai mic pericol) !
 

DeletedUser4932

deci se confirma cele spuse de mine in alta sectiune .. esti sub-mediocru atat ca tactica cat si ca si nivel de gandire, ce vrei sa demonstrezi cu asta .. ca sunt prieten cu bunica din cuba? da sunt .. si ce te oftici ? mai am destui prieteni in BURN relaxeazate si numara rar pana la 10 .. daca nu ai reusit repeta operatiunea .. sper sa nu`ti ia mult timp ... iar ca sa te lamuresc .. nu sunt BURN ce sunt F.M iar tu vei fi mereu un neputincios in fata mea .. familie, frati orice ai avea langa tine .. cheama si haita de caini vagabonzi de la bloc ca nu ma inspaimanti, iar in momentul cand am sa cer mila ta sau a tribului din care faci parte atunci poti sa vb .. pana atunci ramai doar o pata (nu are nici macar culoarea rosie aprins pentru ca nu insemni nici cel mai mic pericol) !

ce poetic a fost totul, o inspiratie tomberonista,
sincer nu am timp sa ma cert toti jucatori care apar pe cate o lume, cuceresc cateva sate de la colegi de trib care se lasa de joc si apoi se dau rotunzi.
 

DeletedUser

lool imi plac provocarile tale .. ca iesi tot timpul pe locul 2 .. in fine m`am uitat la cuceririle tale ... si m`a apucat rasul .. inca o confirmare a celor spuse de mine .. sub-mediocru .. 75% din sate ti`au fost donate de fostii prieteni din nwo, 15% actualii prieteni, iar restul de sate au fost sate de barbari .. in fine frumoasa carte de vizita ai !
 

DeletedUser4932

lool imi plac provocarile tale .. ca iesi tot timpul pe locul 2 .. in fine m`am uitat la cuceririle tale ... si m`a apucat rasul .. inca o confirmare a celor spuse de mine .. sub-mediocru .. 75% din sate ti`au fost donate de fostii prieteni din nwo, 15% actualii prieteni, iar restul de sate au fost sate de barbari .. in fine frumoasa carte de vizita ai !

sti cat am stat eu in NWO??
si aduti amente k NWO era in razboi cu PHX, sunt singurul din aceasta zona care nu a intrat in PHX si EC, fie satele lui fie el
asa k nu are nici un sens sa-ti dau tie explicatii
cel putin eu nu am luat sate de la cei care s-au lasat de joc ;)
 

DeletedUser

atunci meriti o decoratie .. mare cat toata prostia de pe triburile.ro , pe cine crezi tampit sa inghita galusca ca marele tai-fan a luat 17 sate in 3 zile de la un dusman ... ca doar asea zici ca atunci nwo era in razboi cu phx`ul .. in fine .. nascoceste alta poveste plauzibila!
 

DeletedUser4932

atunci meriti o decoratie .. mare cat toata prostia de pe triburile.ro , pe cine crezi tampit sa inghita galusca ca marele tai-fan a luat 17 sate in 3 zile de la un dusman ... ca doar asea zici ca atunci nwo era in razboi cu phx`ul .. in fine .. nascoceste alta poveste plauzibila!

eu zic k este posibil dak omul nu este online sau il prinzi descoperit
si apoi din cele 17 sate tot in acele 3 zile 3 le-am pierdut in fatza lu rhimens
eu tin minte ffff bine
si apropo ar fi cazul sa incheiem aceasta discutie penibila din partea ta, iti faci reclama pe carca mea si nu e frumos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nici macar nu aveai destui nobili daca nu te ajuta proprietarul sa`si mai scada din adeziune .. asea ca scutestema de prostii ... insulti neuronul meu cu asemenea replici pline de povara muncii ce ai depuso !
 

DeletedUser4932

nici macar nu aveai destui nobili daca nu te ajuta proprietarul sa`si mai scada din adeziune .. asea ca scutestema de prostii ... insulti neuronul meu cu asemenea replici pline de povara muncii ce ai depuso !

=)))
penibil =))):eek::eek::eek::eek:
o constatare mareatza de la un jucator maretz =))):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Fişa jucătorului pentru leulgreu (Cuceriri)

Cuceriri 246
Câştiguri 117
Pierderi 21
Intern 14

Fişa jucătorului pentru TayFun (Cuceriri)

Cuceriri 73
Câştiguri 36
Pierderi 6
Intern 5


fa un raport .. si apoi consulta cu prima pagina de top ... apoi discutam ... daca vrei lamuriri sau alte explicatii sunt dispus pe privat ...
 

DeletedUser4932

Fişa jucătorului pentru leulgreu (Cuceriri)

Cuceriri 246
Câştiguri 117
Pierderi 21
Intern 14

Fişa jucătorului pentru TayFun (Cuceriri)

Cuceriri 73
Câştiguri 36
Pierderi 6
Intern 5


fa un raport .. si apoi consulta cu prima pagina de top ... apoi discutam ... daca vrei lamuriri sau alte explicatii sunt dispus pe privat ...

ti-am mai zis nu-ti mai face reclama pe caraca mea;
im stric reputatia aparand alaturi de tn pe forum
hai nb, dupa aceste discutii ai mai crscut in topul de popularitate cu ink 10%
cand mai vrei sa castigi popularitate sa ma anuntzi ;)
 

DeletedUser2368

Razboiu asta mondial e de cateva luni ! :) Eu unu m-am plictisit in PHX si am fost dat afara ! :D Acum in BURN si scoru e de 12-0 ! Niste atacuri razlete si aiurea ! Asta numai e razboi e lab*reala ! :)
 

DeletedUser

cum adica te-ai plictisit in PHX si te-au dat afara?:)))))) tu chiar ma faci sa rad
daca tot te-ai plictisit de ce nu ai plecat singur?
 

DeletedUser

Side 1: ~PHX~

Side 2: BURN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,788
Tabăra 2: 5,370
Diferență: 418

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 31
Diferență: 49

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 47,741,396
Tabăra 2: 38,403,903
Diferență: 9,337,493

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 844,234
Tabăra 2: 315,432
Diferență: 528,802

image.php





suntem peste BURN la toate capitolele si tu imi spui mie ca e 12 0?
 

DeletedUser4932

hai repede cei din BURN intrati in trib la leugreu k are PNA cu PHX X(
 

DeletedUser2368

Giulestene ! Tu ai cautat motive de rahat sa ma dai afara ! :) Cum am zis in sfarsit ! Daca nu stiai cu 2 zile inainte sau 1 sa fiu dat afara atacam ~EC~ si T-U-A ! :D Oricum un jucator destept nu castiga doar cu armata, ci si cu vorba buna ! ;) Una e sa fi dat afara, alta e sa iesi ! :) Oricum un scor micutz xThundeRx vs. Alianta Minunata = 12 - 0 ! Respectele mele ! :D
 

DeletedUser2368

Sti ca si eu te iubesc ! Oricum mai multe detalii iti dau pe privat ! :) Si sufar pentru ca pot ! Unde e maretzul -XXX- care se lauda ca ma scoate de pe harta ! Cauta motive sa nu atace ! :) Oricum o dam in aberatii ! Si impresia care o lasi celorlalti e mai importanta decat ce a fost defapt la mijloc ! ;) Cum ziceam ! Asa nu sunt tradator ! Am fost dat afara pe niste motive nefondate (cel putin alea de pe forum) si sunt un saracutz jucator nevinovat ! :) Incaodata respectele mele !

PS: lumea clasica oricum e "bolnava" ! e o lume unde rahatu e pana la urechi si nu se poate juca linistit, frumos si corect ! :) Asta e ! Cine vrea sa continue se adapteaza ! :D
 

DeletedUser

hai repede cei din BURN intrati in trib la leugreu k are PNA cu PHX X(

rectific ... pe joc nici nu existi .. aici pe forum esti sub`mediocru .. nivelul tau de a intelege este sub nivelul marii .. faci o propaganda de 2 lei (nici macar grei) si nici nu te baga nimeni in seama .. inafara doar de niste raspunsuri de ale mele .. pt nivelul intelectului tau (aici vroiam sa te ridic in slavi .. daca poti pricepe asta)
 

DeletedUser

eu ii acord sanse dupa ce starpesc raul din radacina... let's play the game
 
Sus