Priory vs GTC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

deci nu ma pot abtine... sa va postez ultimul lui atac...

dupa ce a dat 5 atacuri aberante... si undeva in atacul 3 aparea si un nobil mor de beat...

keep your pants on

keep your hats off


si acum ultimul lui atac... si anume atacul 6... cu care imi lua sigur satul



pam pamis!!!!



Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-8.1% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: LANI
Sat: satul lui MaV3rIcK (607|571) K56

Numãr: 100 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 4
Pierderi: 100 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 4

YES! He's smart... asta dupa ce ma injurat linistit... si mi-a facut o descriere amanuntita a vietii mele reale...
 

DeletedUser

:)):)):))=))
tare.....ma mut si eu langa voi usor usor , vreau actiune!!!;) si daca toate atacurile lor sunt asa , le las goale de aparare:D
 

DeletedUser

:)):)):))=))
tare.....ma mut si eu langa voi usor usor , vreau actiune!!!;) si daca toate atacurile lor sunt asa , le las goale de aparare:D

asa sunt toate NF. si himmler are dreptate. ma imbat cu monstruosul si cu pyca si ne trezim de 3 ori pana ajunge celalalt atac
 

DeletedUser

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-8.1% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: LANI
Sat: satul lui MaV3rIcK (607|571) K56

Numãr: 100 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 4
Pierderi: 100 100 0 100 0 0 0 0 0 0 0 4

YES! He's smart... asta dupa ce ma injurat linistit... si mi-a facut o descriere amanuntita a vietii mele reale...

Alt star al constelatiei GTC. :D :D :D. Nici asta nu stie ca nobilii sunt buni numai la suport. :cool:

Pe mine nu ai vor sa ma atace :( :( :( :confused:
 

DeletedUser

asa sunt toate NF. si himmler are dreptate. ma imbat cu monstruosul si cu pyca si ne trezim de 3 ori pana ajunge celalalt atac

nuuuuuuuuuuuuu. ma imbat si eu cu voi , ultima data cand m-am imbatat si am intrat pe triburi ...o sa il las pe monstruosul sa iti povesteasca :))=)) Abia astept sa ma fac ranga dupa ce iau sat acolo langa "painea calda":D
 

DeletedUser

Faza cu adevarat interesanta vis-a-vis de LANI este ca dupa ce a injurat de i-au cazut bretelele de la pantaloni... acu face pe inteligentul... si vrea sa ma invete sa dau inceput nou =))
 

DeletedUser

Faza cu adevarat interesanta vis-a-vis de LANI este ca dupa ce a injurat de i-au cazut bretelele de la pantaloni... acu face pe inteligentul... si vrea sa ma invete sa dau inceput nou =))

Ar fi bine sa gandesti rational si sa il asculti.Cine stie ce ti`a pregatit.De data asta 8 nobili vin pe teava sa te vad atunci pana si nobilii tai din aparare nu vor mai face fata
 

DeletedUser

Nuuuuuuuuuuuuu

daca trimite 8 nobili odata intr-un atac... promit cu mana pe cravata mea de pioner... ca dau inceput vechi! cross his hearth and hope he dies :D
 

DeletedUser

ia priviti inca un star al GTC.

Titlu cipala atacã taramul pierzaniei RR
Expediat 09.12.07 10:16
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

21.1%
Moral: 100%

Agresor: cipala
Sat: cipala 1 (606|589) K56

Numãr: 794 730 0 0 9 638 0 20 0 0 0 2
Pierderi: 794 730 0 0 3 638 0 20 0 0 0 2


Apãrãtor: horor
Sat: taramul pierzaniei RR (604|587) K56

Numãr: xxx xxx 0 xxx xxx 0 0 xxx 0 0 x 0
Pierderi: xx xx 0 xx 0 0 0 xx 0 0 0 0

Asta dupa ce ca nu are atac mai strica si apararea. :D :D :D
UNDE V-A GASIT JUBEI PE TOTI MAI NENE. :confused:
 

DeletedUser2786

moa....2 nobili intr-un atac...

clar trebuie sa ma reprofilez..io ca tampu dadeam cu unu:(


deci cu 2 scade mai mult adeziunea? wow:eek:
 

DeletedUser

:)) vai freesoul nu ma asteptam ca tocmai tu ink sa nu fi aflat de chestia asta.eu daca nu am 4 nobili intr`un atac nici nu ma mai obosesc:D
 

DeletedUser2786

nah..invatam si noi chestii noi......stii doar ca idolul meu e madalin2009 si darth revan aka Mama Omida
 

DeletedUser

Reactualizare scor...

Intre timp scorul razboiului este 49 - 12 :) Ne tinem bine nu ?:cool:
 

DeletedUser

La mine e horor vs. GTC 1-0. homer14 s-a mutat la aer curat. mai urmeaza cativa. :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus