Priory vs GTC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

deja o cam da-ti in of topic...asa ca...ceva rapoarte de pe front...relatari/povestiri/istorisiri...etc...bla,bla,bla mai aveti:confused:

---------------------------------
tzepes.. inca odata iti spun.. cumva esti post hunter?
Aproape in fiecare thread de propaganda iti vad urmele desi n-ai mai nimic de spus.
I'm watching you. Si cred ca se apropie si avertismentul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai ultima isprava a fost un bilant de vreo 80 de atacuri asupra unui membru de al nostru.A pierdut un sat .Baiatul a zis ca se lasa de triburile pentru ca nu mai are timp asa ca a cedat satele altor membrii din trib.Oricum incercam sa patrundem serios in k65 pentru ca de acolo sa inceapa expansiunea.
 

DeletedUser

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-5.8%

Moral: 100%

Agresor: Nero22
Sat: Red III (608|573) K56

Numãr: 894 792 5902 0 1699 1320 6 2 100 110 0 2
Pierderi: 894 792 5902 0 419 1320 6 2 100 110 0 2


Apãrãtor: horor
Sat: taramul pierzaniei R (603|587) K56


Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-9.6%

Moral: 100%

Agresor: Nero22
Sat: Wishmaster III (605|576) K56

Numãr: 625 665 5600 0 1300 1100 600 0 48 0 0 3
Pierderi: 625 665 5600 0 497 1100 600 0 48 0 0 3


Apãrãtor: horor
Sat: taramul pierzaniei R (603|587) K56


ASTA E STARUL DE IERI. :D :D :D
 

DeletedUser

Omul isi face curat in ferma :D cred ca se saturara tarancile de la bucatarie sa gatesca pentru atati soldati :D
 

DeletedUser

Mouz, daca te referi la -Al3cs- tin sa te anunt ca te inseli in mare parte. I-au fost luate in total 4 sate de catre noi. Restul au ajuns la tofal daca nu ma insel.
 

DeletedUser

yank i`ati luat 4 sate dupa ce s`a lasat de joc.si noi nu am mai trimis sprijin asa ca fi fericit :rolleyes:
 

DeletedUser

doar asa sa pierdem sate...cand un jucator se lasa de joc profitati si voi...ca asa pe front face to face...va dominam clar...daca eram la box ati fi fost knockout de mult :D

dar stai linistit ca le vom recupera:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mouz...nu cred ca are rost sa ne contrazicem. Tipu luase cu cateva zile inainte sate de la noi, deci cred ca era activ. Unde pui ca dupa ce i-am luat doua sate a si trimis ceva mesaje de amenintare. Nu e o rusine sa recunosti ca si voi aveti uscaturi ;)
 

DeletedUser

omu` a intrat ca sa goleasca satele pentru tofal...si cred ca s`a mai distrat si el.Si nu stiu cat de uscatura era el.pentru ca ei cam faceau legea acolo.:D
 

DeletedUser

Voua, cei din Priory, care nu vreti sa recunoasteti cand vi se iau sate, pe bune, vreau sa va spun ca Al3cs era cat se poate activ si in plus a primit si sprijin de la multi din trib.Dupa ce i-am innobilat cele 5 sate...pardon...mai nou 6, continua sa primeasca sprijin de la mai multi colegi de trib, pe satele innobilate. Deci jucatorul era activ si primea si sprijin.De aici rezulta ca satele au fost luate pe bune, nu prin nu stiu ce noroc. Putin fair-play va rog... :)
 

DeletedUser

:D bine mai nu am ce zice .Eu nu am mai trimis sprijin daca va ajuta cu ceva dar ma rog voi trebuie sa stiti mai bine .Fair-play zici tu???Nu cred ca nu am dat dovada de asa ceva.Uite ca sa nu zici ca mint fac chiar aici anuntul.Cei din gtc prin multa experienta si o cooperare incredibila au reusit sa cucereasca 6 sate :eek: ale lui alecs.bravo baieti.Nu uita ca am zis in nenumarate randuri chiar aici pe forumul extern ca este un razboi greu :(.
 

DeletedUser

Stii...fair-play-ul nu este egal cu ironia ;) Ar trebui sa mai exersezi putin ca nu strica :p Conteaza pana la urma ca nu mai sunt ale voastre ci sunt ale noastre acum :D
 

DeletedUser

Da dar de asta este u razboi frumos pentru ca ne este greu si nu ne luptam cu morile de vant.
 

DeletedUser

:)) parca vorbesc cu niste copii de gradinita aici.
pacat...chiar vroiam sa imi respect adversarii in razboiul asta.
si ca sa nu fiu total off topic: Ba voi veti fugi ca potarnichile!:rolleyes:
 

DeletedUser

:)) parca vorbesc cu niste copii de gradinita aici.
pacat...chiar vroiam sa imi respect adversarii in razboiul asta.
si ca sa nu fiu total off topic: Ba voi veti fugi ca potarnichile!:rolleyes:

De ce ti-ai dat domne' demisia din trib. Soriceii parasesc corabia?
 

DeletedUser

:)) parca vorbesc cu niste copii de gradinita aici.
pacat...chiar vroiam sa imi respect adversarii in razboiul asta.
si ca sa nu fiu total off topic: Ba voi veti fugi ca potarnichile!:rolleyes:

Pai poti sa ii respecti... ca sa nu mai zic, ca puteti veni cu rapoarte in care sa dovediti si voi ce uscaturi au cei din Priory... asta pentru ca sunt convins ca cei di priory nu au postat toate rapoartele lor cu atacurile primite de la cei din GTC cu cate n nobili intr-un singur atac (unde n are valori cuprinse intre 3 si infinit)... sau atacuri primite de la jucatori din GTC cu tot ce avea omul ala acasa... defense, atac, nobili... de parca vroia sa isi curete ferma!

Asta ca tot se insista pe fair-play!
 

DeletedUser

Hai ca vin eu cu rapoartele pe care vroiai sa le vezi, Himmler ;)

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 17.1%
Moral: 100%

Agresor: aleexbg
Sat: Level 7 (515|600) K65

Numãr: 0 0 200 0 0 100 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 200 0 0 100 0 0 0 0 0 1



Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Agresor: aleexbg
Sat: Level 7 (515|600) K65

Numãr: 0 0 200 0 0 100 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 200 0 0 100 0 0 0 0 0 1


Eh, ce ziceti? Incercare de a lua inapoi un sat tocmai innobilat. A!Atacurile erau trimise de la 6 ore distanta.Probabil credea ca il va lua prin surprindere pe inamic... :p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus