PRIVITI CE MAGARII FAC CEI DIN C.K.... un trib de toata jena

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Acest .... "om" numit Karma905 alaturi de 2 .... s au gandit sa "falsifice" un mesaj in care se presupune ca eu am solicitat o fuziune cu tribul lor :)

Noi ii umilim din toate pozitiile... si cica vrem fuziune... sum vad ca au ajuns carpe de sters... apeleaza la gesturi de toata jena.. cum onoarea si respectul pentru acest joc nu il au ... s au gandit sa ne mai arate inca o monstra din caracterul lor de 2 lei


Si o dovada de prostie .. in mesaj scrie astazi la ora 22:21 =))) adica a scris un mesaj din viitor ... dupa cum spuneam niste jeguri ...

Cititi mesajele de jos in sus

Este incredibil cat de jos au putut sa ajunga... este un nivel la care nu se ajunge asa usor... este vecin cu pateticul...







karma905 astăzi la ora 00:57
ADNC4 în data de 25.02. la ora 00:12

Te-ai mai gandit la fuziune?

caffelutza în data de 25.02. la ora 00:14

Inca nu a fost timp...Trebuie sa-l sun pe karma...sa vedem ce parere are.Vad ca deja ati inghitit Kod-ul...Ce sa zic...esti tare
ADNC4 în data de 25.02. la ora 00:16

Pai ti-am zis.

Astept sa imi zici ce a zis karma de fuziune

caffelutza în data de 25.02. la ora 00:17

A zis ca este de acord,din cauza ca sunt si cativa ex-CK de pe alte lumi

ADNC4 în data de 25.02. la ora 00:21

Ok.Atunci sa ne punem pe treaba

caffelutza în data de 25.02. la ora 00:21

ok..si cu cei mai mici ce faci?

ADNC4 în data de 25.02. la ora 00:22

ii innobilam intern

caffelutza în data de 25.02. la ora 00:24

Nu...mai bine nu ii luam in trib

ADNC4 în data de 25.02. la ora 00:26

Ba da,si ii vom innobila intern

caffelutza în data de 25.02. la ora 00:49

Bun,si daca facem fuziunea,ce functii vrei?


caffelutza în data de 25.02. la ora 00:51

Deci?
ADNC4 în data de 25.02. la ora 00:52

Eu vreau intemeietor

ADNC4 în data de 25.02. la ora 00:52

Si conducere la 2 oameni

caffelutza în data de 25.02. la ora 09:54

Pai daca iti dam intemeietor si faci ce ai facut cu cei din PEACE?
ADNC4 în data de 25.02. la ora 09:55

E,nu fac
caffelutza în data de 25.02. la ora 09:57

Uite ce s-a hotarat!

Va dam 3 conducatori,noi 3 si cam asta e!
ADNC4 în data de 25.02. la ora 20:58
Vreau intemeietor

caffelutza în data de 25.02. la ora 20:59
Nu se poate,pentru inceput,dar Karma a zis ca e loc sa mai discutati

ADNC4 în data de 09.02. la ora 21:08

Ok.O sa vorbesc eu cu el cand revine pe joc. Trimite tu invitatiile si eu ma ocup cu trimiterea circularelor in trib:)

ADNC4 astăzi la ora 22:21
la cati sunt online acum dam dupa ora 24,ca sa intre maine cu totii in CK

karma905 astăzi la ora 01:05
Conducerea [ally]=STR=[/ally] au acceptat sa fuzioneze cu [ally]C.K.[/ally]-ul

Mesajele acestea au fost trimise de către karma905 mai departe.

Pryncyus astăzi la ora 01:07
Nu poate decat sa ma bucure decizia lor de a ni se alatura si de a form un trib extrem de puternic in Sud-Estul hartii!

Va asteptam cu drag in CK sa dominam Lumea 9

Mesajele acestea au fost trimise de către Pryncyus mai departe.

[/quote]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13067

puteai sa dai export....
si d asemenea le puteai posta la mesaje amuzante,nu era nevoie de tema noua pentru asta
 

DeletedUser

puteai sa dai export....
si d asemenea le puteai posta la mesaje amuzante,nu era nevoie de tema noua pentru asta

Este un lucru destul de serios... sa incerci asa ceva... sa iti bati joc de niste oameni.. ca nu stie el sa scrie si a iesit ceva funny e altceva insa... acest tesxt este de toata jena.. pt spirirtul acestui joc :)
 

DeletedUser

Nu-i frumos...

Eu stiu ca razboaiele se duc pe toate planurile si prin toate tertipurile,dar aceasta incercare de a destrama tribul este cam de toata jena...
Daca esti bun/a si te tine cureaua,fa acest lucru pe calea armelor!
Acum citind si celelalte thread-uri deschise de catre alti playeri privitor la razboaiele pe care le duc impotriva C.K.-ului,tind sa le dau dreptate...
 

DeletedUser11867

eu presimt o destratamare a tribului C.K. acestea sunt sunt masuri de oameni disperati...atunci cand pierzi initiativa intrun razboi cum a pierdut ck in multe zone teai dus la vale...
 

DeletedUser16459

V3rra
puteai sa dai export....
si d asemenea le puteai posta la mesaje amuzante,nu era nevoie de tema noua pentru asta

lasa draga sa vada lumea ce fel de jucatori se afla in C.K.
shootgunbeginner cred ca stie el de ce a plecat din trib
 

DeletedUser9837

rolleyes:discutia este din viitor...deci...cine stie...poate vrem sa le concediem membrii sa le luam intemeietor si sa facem cum ne taie capul asemeni pataniei tribului Peace:)) sau ramanem la iideea de fuziune :)))
 

DeletedUser

Cu peace a fost alta poveste ... a fost facuta de cineva din interior =)) nu cum faci tu asa ca... fugi la razboi si creste satele sa avem si noi ce lua =))
 

DeletedUser

Daca nu ma insel.. fostul PEACE este acum academia ta... asa ca unde este problema??? au intrat pe mana ta si din 600 au mai ramas 120... asa ca ... in ritmul asta mai raman 20 in 10 zile :))
 

DeletedUser9837

eu presimt o destratamare a tribului C.K. acestea sunt sunt masuri de oameni disperati...atunci cand pierzi initiativa intrun razboi cum a pierdut ck in multe zone teai dus la vale...

:)) asa...ce bine ca ati inceput cu totii a vorbi :)) nu era nici o propaganda...nimica :)))
 

DeletedUser9837

Daca nu ma insel.. fostul PEACE este acum academia ta... asa ca unde este problema??? au intrat pe mana ta si din 600 au mai ramas 120... asa ca ... in ritmul asta mai raman 20 in 10 zile :))

Problema mea nu a fost niciodata Peace-ul...cred ca a ta a fost :))

Cat priveste academia:)),mai cauta :))

Acum bagati mare si tare :)) despre fuziunea din viitor:)),cine stie..pana la ora 24:00 s-o desfiinta tribul =STR= :)) Poti sa stii? ...

Sau vor fi concediati membrii :)))

Poate se reformeaza KOD-ul :))

:rolleyes:cine stie ????
 

DeletedUser

Degeaba incerci sa bagi frica in oameni... cei din STR va urasc pentru ca si cam asta e tot ce trebuie spus... as aca .. hai pls .. fugi si mai incearca noi strategii.. iti garantez eu ca tribul asta nu o sa dispara :)
 

DeletedUser9837

Degeaba incerci sa bagi frica in oameni... cei din STR va urasc pentru ca si cam asta e tot ce trebuie spus... as aca .. hai pls .. fugi si mai incearca noi strategii.. iti garantez eu ca tribul asta nu o sa dispara :)

Liderule...sa postez mesajele tale catre membrii de la mine?...Cele cu amenintari?

De unde ai dedus tu frica?;)ce trebuia transmisa din discutia ce va avea loc in seara asta?:)))
 

DeletedUser

Karma nu vrei tu sa ne arati ca te pricepi la acest joc si cu mana(cu mouseul) .. nu numai cu gura pls???

Pana acum nu ai aratat nimic... poate acum ne vei arata ceva .. serios... nu am vazut nimic remarcabil... ai fost pe locul 1 si ai cazut pe 5.... (cred ca a durut)

Eu am plecat de la 0 si am ajuns pe 7 :) si o sa urcam ... sa vedem ce poti ca asa.. cu gura esti tare..
 

DeletedUser

penibil

intre amuzament si penibil... daca ma ataca vreunu de la ck si imi lua satele... ziceam si eu, bravo mai, asta e, a fost mai bun... dar asa ... oare sunt chiar asa disperati?
 

DeletedUser9837

ADNC4
Puncte: 29.657
Rang: 1675
Inamici învinşi: 67.887 (1253.)

karma905
Puncte: 56.173
Rang: 308
Inamici învinşi: 381.384 (9.)

Si de plecat de la zero :))) am plecat totii...ca tu ai avut 3 triburi la dispozitie,ne demonstreaza cine esti :))...Unul dintre ele,as zice furat :))

Cat despre orice altceva,cand vei invata sa ataci nu prin zecile de mesaje de amenintare insotite de invite din K57,pe care daca vrei ,le pot posta aici :)),discutam despre joc:))

Succes onorabilule cu onoarea si caracterul tau avansat:)))

Apropos: Am auzit eu ca mai pregatesti o fuziune pe K57 :)),cu CK-ul...sau ma insel :))))??

Ura...ura...avem propaganda...avem propaganda :))))))
 

DeletedUser9837

ADNC4
Puncte: 29.657
Rang: 1675
Inamici învinşi: 67.887 (1253.)

karma905
Puncte: 56.173
Rang: 308
Inamici învinşi: 381.384 (9.)

1 Crusader Knights 9,57 Mio. cei care nu ataca :))
2 ProPlayers 8,44 Mio.
3 Fire Birds 7,85 Mio.
4 AQUARIUM 6,55 Mio.
5 Elite Warriors 6,30 Mio.
6 Spread The Fear Union 5,03 Mio.
7 THE IMMORTALS 4,91 Mio.
8 CETATEA ROMANA 3,92 Mio.
9 Master-Lords 3,80 Mio.
10 Menthor 3,66 Mio.
11 Just Friends 3,55 Mio.
12 SUPERNOVA 3,53 Mio.
13 Spying Shadows 3,52 Mio.
14 Gasca Traznita 3,38 Mio.
15 Avalon 3,34 Mio.
16 ORDINUL CAVALERILOR TEMPLIERI 3,25 Mio.
17 I sEE a n00b 3,11 Mio.
18 Rebeli de TOP 3,09 Mio.
19 Invincible AXE 3,08 Mio.
20 STORMRAGE 2,85 Mio. - railor ce sunteti :)))

Si de plecat de la zero :))) am plecat totii...ca tu ai avut 3 triburi la dispozitie,ne demonstreaza cine esti :))...Unul dintre ele,as zice furat :))

Cat despre orice altceva,cand vei invata sa ataci nu prim zecile de mesaje din K57,pe care daca vrei le pot posta aici :)),discutam despre joc:))

Succes onorabilule cu onoarea si caracterul tau avansat:)))

Apropos: Am auzit eu ca mai pregatesti o fuziune pe K57 :)),cu CK-ul...sau ma insel :))))

intre amuzament si penibil... daca ma ataca vreunu de la ck si imi lua satele... ziceam si eu, bravo mai, asta e, a fost mai bun... dar asa ... oare sunt chiar asa disperati?

:)) tu te intrebi singur pe forum?...Ti-ai revizuit vocabularul afland ca exista butonul: "annunta jignirea" ?...

Razboiul cu voi este nou....Virgin i-as zice...Hai sa vedem...ce faceti pe mai departe:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus