PRIVITI CE MAGARII FAC CEI DIN C.K.... un trib de toata jena

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hai sa postam si noi o statistica... chiar daca folosesc un lucru josnic cei din C.K Si concediaza membrii inainte sa piarda ultimul sat ca sa nu apara la statistici O practica destul de penibila... pentru membrii proprii

Side 1:
Tribes: =StR=
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 742
Tabăra 2: 968
Diferență: 226

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 9
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,466,360
Tabăra 2: 2,421,491
Diferență: 955,131

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 104,608
Tabăra 2: 34,449
Diferență: 70,159

image.php




Multa bafta... ca o sa doara cand o sa cadeti ;)
 

DeletedUser9837

ck a hotarat ca nu se poate ocupa singur de noi asa ca...
Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: Avalon
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 12
Diferență: 35

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 153,504
Tabăra 2: 37,185
Diferență: 116,319

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,291
Tabăra 2: 0
Diferență: 7,291

image.php


Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: Avalon
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 975
Tabăra 2: 375
Diferență: 600

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 10
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,445,646
Tabăra 2: 921,770
Diferență: 1,523,876

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68,421
Tabăra 2: 42,565
Diferență: 25,856

image.php
 

DeletedUser

C.K. imi sunt aliati ,dar vreau sa imi exprim parerea fara a tine cont ca sunt aliati.

Deci nu cred ca au falsificat acest mesaj ,nu cred ca ar face o eroare atat de mare incat sa pui ora necurespunzatoare ,sau ar fi putut pune o discutie mult mai umilitoare ,deci inca odata respect triburilor care merita ,nu celor care vor sa-si faca reclama pe spatele celor mari.
 

DeletedUser

C.K. imi sunt aliati ,dar vreau sa imi exprim parerea fara a tine cont ca sunt aliati.

Deci nu cred ca au falsificat acest mesaj ,nu cred ca ar face o eroare atat de mare incat sa pui ora necurespunzatoare ,sau ar fi putut pune o discutie mult mai umilitoare ,deci inca odata respect triburilor care merita ,nu celor care vor sa-si faca reclama pe spatele celor mari.

Auzi amice intra tu si vorbeste cu 300 de mebrii de la mine sa iti arate toti ca au primit mesajele astea inclusiv invitatiile aferente asa ca .. ce crezi tu .. nu are legatura cu adevarul ;)
Si data a fost gresita din neatentie... sa nu spun altfel.. nu cu vrajeli legate de viitor sau alte balarii... e un Dumnezeu acolo sus.. oricum nimeni din tribul meu nu a fugit la ei... si daca a fost 1 care a solicitat asta l am concediat.... poate asa isi face si domnu Karma trib cu membrii valabili nu cu oameni care dau atacuri cu 2000 de lancii si 1000 de spade =))
 

DeletedUser

C.K. imi sunt aliati ,dar vreau sa imi exprim parerea fara a tine cont ca sunt aliati.

Deci nu cred ca au falsificat acest mesaj ,nu cred ca ar face o eroare atat de mare incat sa pui ora necurespunzatoare ,sau ar fi putut pune o discutie mult mai umilitoare ,deci inca odata respect triburilor care merita ,nu celor care vor sa-si faca reclama pe spatele celor mari.

Interesant comentariu venit din partea unuia care are asa de multe puncte...:rolleyes:
 

DeletedUser431

mda...numitul karma905 mai are antecedente si pe lumea 5 unde odata de mult avea alianta cu un trib numit n00bs cu tagul ]-_-[.... a rupt aceasta alianta pentru ca dorea sa asimileze un trib cu care noi am avut razboi si pe care am reusit sa-l dizolvam....a invocat niste motive tampite cum ca noi am atacat membri de-ai lor desi acest lucru nu se intamplase...oricum...ce-a fost a fost....treaba e ca (,) caracterul lui karma ramane...:rolleyes:
 

DeletedUser

Da ramane cu caracterul asta.... si Adminii nu iau masuri.. ca nu scrie in regulament ca nu are voie sa falsifice mesaje... cum a spus un admin care a raspuns la reclamatia mea.. e bine ca avem 1000 de reguli insa una foarte importanta nu exista...
Plus ca mesajele inventate .. sunt puse la o ora la care eu nu eram connectat... se poate verifica si in loguri... dar asta e... trebuie sa am si eu prieteni admini ca sa se deranjeze cineva macar sa il avertizeze...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus