Probleme cu adminii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

inafara de asta cretzule as dori sa dai un PM cu forumul NGA ar fi interesant=))
 

DeletedUser

Cretzule...iti spun sincer: de de-astia ca tine care strica jocul...mi-e scarba :(. Desi ai spionat un trib advers nu te pot lauda. N-ai caracter mai baiatule si treaba asta nu se va vedea doar aici ci se va repercuta si in REAL WORLD. Probabil ca deja esti cunoscut ca unul de genul asta
 

DeletedUser4586

Cretzule...iti spun sincer: de de-astia ca tine care strica jocul...mi-e scarba :(. Desi ai spionat un trib advers nu te pot lauda. N-ai caracter mai baiatule si treaba asta nu se va vedea doar aici ci se va repercuta si in REAL WORLD. Probabil ca deja esti cunoscut ca unul de genul asta

opaaa..."iete" cine-a scos capu din tarana!..cunosti bine chestiile de gen,d-aia te-ai gandit sa postezi la topicul cu multicontistul spion,nu? :D
 

DeletedUser

Cretzule...iti spun sincer: de de-astia ca tine care strica jocul...

si care ar mai fi farmecul jocului???daca toti ar juca corect eu in seara asta nu m-as mai distra.
e cam greu sa trimiti un mesaj de pe acelasi cont se pare.nasol cu taburile astea?
dar prefer sa cred ca tanti era de fapt sitter..visez intr-o lume visatoare
 

DeletedUser5151

parca aveam id u tau, nu?

ba nu era id u killei, parca :))

oricu tot NGA :))

:D

da-mi un buzz :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se cunoaste ca sunteti romani.....ce repede sariti la gatu altora cand e la pamant....dar cand e in picioare nu stii pe unde sa fugiti.....bv....sunteti tari....tot asa in continuare...se mai intreaba lumea de ce nu da Romania inainte...poi cu oameni din astia nu prea ai cum....
 

DeletedUser

cred ca aceasta tema trebuia deja sa fie inchisa...cretzule cu parerea de rau greseala este greseala si daca ai fi observat cand te loghezi spune de niste reguli noi....ar merita sa le citesti.....

SFAT:daca iti mai trece dastea prin cap pune si tu alt nick nu asemanator:))
 

DeletedUser

opaaa..."iete" cine-a scos capu din tarana!..cunosti bine chestiile de gen,d-aia te-ai gandit sa postezi la topicul cu multicontistul spion,nu? :D

Nu am facut asa ceva. Dar din fostul tau trib MAMUT (de 1500 oameni intr-o perioada) era usor sa racolezi niste amarati suparati ca nu i-a sustinut nimeni cand si-au pierdut satul. Si in schimbul unor resurse...Trebuia sa scap de OLIMP, nu?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca tema trebuie sa fie inchisa......midevil intra si el de pe o luna pe alta si comenteaza la toti...oare e gelos pe ceilalti jucatori?:))

sorry de off-topic
 

DeletedUser

wow..cine vorbea de comentarii :)) cred ca nici un bot nusi face mai bine treaba...sa dea raspunsuri la fiecare topic nice gpl:Dcopil fara copilarie
 

DeletedUser

Flamer era mic copil pe langa motorina asta care comenteaza tot ce prinde si despre niste lucruri despre care habar nu are.
 

DeletedUser4586

Nu am facut asa ceva. Dar din fostul tau trib MAMUT (de 1500 oameni intr-o perioada) era usor sa racolezi niste amarati suparati ca nu i-a sustinut nimeni cand si-au pierdut satul. Si in schimbul unor resurse...Trebuia sa scap de OLIMP, nu?:D

Sa scapi tu de OLIMP?ai facut tu ceva ca sa "ajuti" disparitia OLIMP-ului???(Sprijinul in AKI nu se pune :p )
 

DeletedUser4586

cred ca tema trebuie sa fie inchisa......midevil intra si el de pe o luna pe alta si comenteaza la toti...oare e gelos pe ceilalti jucatori?:))

sorry de off-topic

Prietene,nu compara ce scriu eu pe forum cu spam-ul tau,sau pe tine cu mine..Da,in ultima vreme am intrat mai rar pe extern,mai am si eu viata in afara PC-ului,lucrul care nu-l prea pot spune despre tine..:confused:Get a life!:eek::confused:
 

DeletedUser

Prietene,nu compara ce scriu eu pe forum cu spam-ul tau,sau pe tine cu mine..Da,in ultima vreme am intrat mai rar pe extern,mai am si eu viata in afara PC-ului,lucrul care nu-l prea pot spune despre tine..:confused:Get a life!:eek::confused:

nici nu am chef sa comentez asupra ta mai ales asupra fostului tau trib mamut(vorba lui Aryan) daca zici ca nu am facut noi nimic cum au disparut celtul si amadeus peste naopte si mai ales sate de la conducere cum au cazut asa usor:))

P.S.Inainte sa incepeti razboiul cu AKI si FRIEND
 

DeletedUser

Nu m-am referit neaparat la actiuni militare directe...in perioada aia tribul meu era mult mai mic decat OLIMP-ul...
Dar cum am zis...sa lasam
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus