Proclamatia lui tzepes !

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Dragi dusmani in alb si negru, prin prezenta va atrag atentia asupra urmatoarelor aspecte foarte importante pt o buna colaborare a noastra pe viitor.
1.- Ca sa luati interne in zona mea de joaca, K35 in vecinatatea satelor mele, mai intai mie trebuie sa-mi prezentati C.V.-ul la interviu si daca imi place de voi atunci va dau voie sa va mutati aici si abia apoi puteti ajunge aici!Nu doresc sa am vecini pe care nu-i cunosc si sa am apoi surpriza ca nu ma inteleg cu ei.
2.- Daca imi vreti satele mai intai trebuie sa discutati cu mine, sa vad ce va poate capul si numai daca treceti de interviu aveti voie sa ma rezervati si atacati! Eu nu vreau sa fiu atacat decat de jucatori inteligenti si cu simtul umorului dezvoltat si care nu pun la suflet infrangerile! ;)
Daca veti respecta cele doua aspecte postate mai sus ne vom intelege foarte bine si se va lasa cu petreceri de pomina cand ne vom vizita.Daca nu, atunci veti avea numai surprize neplacute din partea mea!
Acestea fiind spuse va doresc spor la razboi, inapoi si la placinte, inainte! :):cool:
 

DeletedUser

poi gandestete si fa lista de preturi:p
sau daca nu, fa si tu o licitatie, sa vedem pana unde se ajunge:p, sunt curios sa vad cat poate costa un sat, ca la apartamente stiu cam cum merg preturile:))
 

DeletedUser523

Satele mele sunt nepretuite!Trebuie munca multa pt a intra in posesia lor :) Insa daca sunt intr-o dispozitie buna, ajunge si o vorba buna ;)
 

DeletedUser

daca renunti la sate asa doar pentru o vorba buna,, cum mai mergi la cursuri??
in schimb daca le vinzi ai cu ce iti plati cursurile:D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
pai îmi place numarul 35 si n-am nici un sat pe continentul ala.. durata cât mai lunga, mai ales cum se aude ca-s vecini numai unu' si unu p'acolo :rolleyes:
 

DeletedUser12196

tepes e rezervat de mine.:p
te scalzi intr-o mare de rosu, domnul meu...asa cum iti place.
 

DeletedUser523

pai îmi place numarul 35 si n-am nici un sat pe continentul ala.. durata cât mai lunga, mai ales cum se aude ca-s vecini numai unu' si unu p'acolo :rolleyes:

tepes e rezervat de mine.:p
te scalzi intr-o mare de rosu, domnul meu...asa cum iti place.

Atunci te astept in vizita si pe tine ingerule sa vedem ce aduc soldatii tai si apoi mai discutam...
Fara tine langa mine totusi nu-mi place asa de mult...
 

DeletedUser12196

e scris in stele ca vom fi impreuna.:p
ce trist ca suntem de moda veche si fiecare doarme in patul sau...
(am spus pat- gand pacatos!- voiam sa spun castel:D)
app.in noapea asta tu lamine sau eu latine?
 

DeletedUser523

eu latine ...

Va atrag atentia in modul cel mai serios posibil ca satele mele nu sunt loc de reorganizat propriile sate.Adica mai clar: nu mai atacati la mine cu trupele de care vreti sa scapati ca nu e groapa comuna la mine!!De ex. azi un individ pe nume B@b@r s-a gandit sa-si elimine niste trupe de pe vre-o 9 sate de care clar nu mai avea trebuinta!Si m-am suparat foarte tare ca vad ca ex. sau este urmat de alt coleg.Nu se poate asa ceva fratilor!Gasiti-va alte morminte pt trupele de care nu mai aveti nevoie!Ne-am inteles?!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus