Proclamatia lui tzepes !

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Multumesc moderatorule plesuv. :)
Am adresat o cerere in scris pentru a fi redeschis acest topic deoarece este de actualitate din nou pt ca iar sunt intr-o mare rosie.
Vreau mai intai sa spun ce ciudat ma simt acum cand vad ca rosu de azi este albastru de ieri iar rosu de ieri a devenit albastru de azi! De asta si imi place asa mult acest joc, cred, datorita rasturnarilor de situatie neasteptate, la fel ca in viata reala...:cool:
Din k35 devenit dunarea albastra, m-am mutat in k53 unde predomina marea rosie.Dupa un inceput timid am inceput sa-mi cunosc vecinii si sa primesc vizite de la ei, in special de la ilonia si marele scorpion negru care ma vizitat fara sa stiu de ce exact si nici macar nu s-a coborat la nivelul meu si nu s-a oprit o clipa din drumul sau pt a discuta putin cu mine :) Din ce am vazut pana acum, comparativ cu perioada precedenta, aici vecinii sunt mult mai tacuti si mie nu-mi prea plac asemenea persoane :)
Va tin la curent cu situatia pe masura ce se deruleaza...
 

DeletedUser23722

Dragi dusmani in alb si negru, prin prezenta va atrag atentia asupra urmatoarelor aspecte foarte importante pt o buna colaborare a noastra pe viitor.
1.- Ca sa luati interne in zona mea de joaca, K35 in vecinatatea satelor mele, mai intai mie trebuie sa-mi prezentati C.V.-ul la interviu si daca imi place de voi atunci va dau voie sa va mutati aici si abia apoi puteti ajunge aici!Nu doresc sa am vecini pe care nu-i cunosc si sa am apoi surpriza ca nu ma inteleg cu ei.
2.- Daca imi vreti satele mai intai trebuie sa discutati cu mine, sa vad ce va poate capul si numai daca treceti de interviu aveti voie sa ma rezervati si atacati! Eu nu vreau sa fiu atacat decat de jucatori inteligenti si cu simtul umorului dezvoltat si care nu pun la suflet infrangerile! ;)
Daca veti respecta cele doua aspecte postate mai sus ne vom intelege foarte bine si se va lasa cu petreceri de pomina cand ne vom vizita.Daca nu, atunci veti avea numai surprize neplacute din partea mea!
Acestea fiind spuse va doresc spor la razboi, inapoi si la placinte, inainte! :):cool:

vezi ca o sa te atac:D
 

DeletedUser523

Te astept cu mare drag.Tu esti o buna partenera de discutii nu ca unii dintre actualii mei vecini ;) Se pare ca trebuie sa-i mai vizitez eu nitel...
 

DeletedUser523

maine voi creste spectaculos la nr de inamici invinsi:rolleyes: deja primesc 40 de vizite si ma bag la somn, nu mai stau sa vad daca mai vin si alti vizitatori nepoftiti dar asteptati cum se cuvine:cool:
 

DeletedUser523

noroc acvilo, toate bune ?



Cam cât ai crescut, un milion ? :eek: :))

un draq ca din alea 40 nu au mai ajuns toate ca prea rapid a fost 'internat' deyanhur ;)
Acum stau asa:

Inamici învinşi
Ca apărător
Loc Porecla Cucerit
68 tzepes [Clasic] 18,53 Mio.
 

DeletedUser523

Cand mai este 'internat' cineva, sa trimita din timp trupele la mine ca sa fim siguri ca ajung inainte de a 'interna' satele :cool:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
cred ca a fost o internare spontana, n-a mai avut timp de nimic. Aiurea, ca avea multe sate de atac, putea sa-i mai rupa vreo 100 de fulluri lui zughy ala care-si lasa trupele de atac în sat orice-ar fi :))
 

DeletedUser523

ce zughyku:confused::eek:pe mine sa ma vizitati ca eu sunt mereu bucuros de oaspeti!:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus